Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Lolcia, współczuje takiej podroży !!! Najważniejsze ze juz jesteście.
Dziewczyny u mnie dzisiaj zamarzły rury od zimnej wody i nie mam wody w ubikacjach, nie moge zrobić prania ani się normalnie umyć 😠 😠 😠 Mam dośc zimy !!!!!!!!!!!!!! Z dwójka małych dzieci i jeszcze w okresie połogowym brak normalnych warunków to katastrofa ! Tak jeszcze nie bylo. Nawet zamknęli jedna z głównych autostrad !!!!!!!!!!!!
Juz zaczynam wierzyć w przepowiednie bo jak jakiś jasnowidz ileś tam dziesiątek czy set lat temu zajrzał w przyszłość i zobaczył to co tutaj się dzieje to jak nic stwierdził ze to obraz postapokaliptyczny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojej Bagirka wspołczuje !! U Nas tez mrozy jak cholera, wiele ludziom woda pozamarzała tak jak Tobie Bagirka!!! Mam nadzieje, ze jakos sobie radzisz .... A mnie gardło własnie rozbolało 😞 Mam nadzieje ze mnie nic nie złapie!! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co jest najbardziej denerwujące ze oni taka fuszerę odwalają w konstrukcji wszystkich domów. Rozumiem w tanich domkach counsilowskich ale kurcze człowiek placi ponad 200funtów za tax to chyba za coś to jest 😠 Ehh, szkoda gadac, dobrze ze juz jest lepiej 🙂
Jak się dziewczyny czujecie ? Już huśtawki nastrojów macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagirka to jak Ty dajesz rade bez tej wody? Mam nadzieje,ze nie dlugo sie troszke ociepliiii ,bo juz za zimno w te tyłki 😉))
A co do konstrukcji domów to się zgadzam... hehe
Neli ,a Ty się kuruj!! Widzę,że to chyba taka pora na chorowanie jest...wszyscy wokoło chorzy!Ja juz na szczęście mam to za sobą!
Loli a Ty jak sie w Polsce bawisz?U Ciebie teraz to dopiero mrozy są ,co? 😉
Ja się muszę Wam pochwalić,że poczułam dzidziusia... 😉)) Teraz już jestem pewna na sto procent ,że to jest to! 😁 i nie mogę się doczekać kiedy mocniej tam coś przywali 😁DDD
Buzialeee i pozdrowionka dla Was Dziołszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak masz racje Bagira, ze Anglicy chyba nie maja pojecia zbytniego o budowaniu domów; rury na zewnatrz domów itp...
Ja się czuje już lepiej, chyba pomogła mi duza ilość herbatek z miodem i cytryną!!! Nie dałam się 😉 Sylvinka no to gratuluję, pamietam jakie to fajne było uczucie poczuć ta rybke musajaca brzuch od wewnatrz!! Zobaczysz, później będziesz mogła się tak bawić ze swoim Skarbem jak ja, jak Dawidek kopnie to przyciskam lekko w tym miejscu i zaraz oddaje 😁 i tak mozemy sie bawic jakies 20 min 🙂!!
Pozdrawiam Dziewczynki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianka, na szczęście dzisiaj sie ociepliło o woda już jest , dobrze ze nie doszło do pęknięcia 🤢
Gratuluje pierwszych kopniaczków, fajne uczucie 🙂 Pod koniec ciąży jak kopnie to aż łzy nieraz polecą 🤪 Moja mala ostro dawała ale synek był grzeczniutki. Ona taka malutka a juz charakterna. Jak musi chwilę czekać na cycanko to tak się złości ze az cala podskakuje 😁 W nocy cyca 5 minut, pochwili zasypia po czym znowu sie budzi i tak w kółko ale nad ranem zasypia... Po rodzicach taki nocny ptaszek z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Loli napisał(a):
Kasiu dokladnie 🙂
A wy jak sie czujecie?
Zima ustala w Uk ?


u nas od kilku dni totalna odwilz, dlatego czytam ze wspolczuciem jaka gehenne przechodzi Bagira.

Mam od dwóch dni odwilż i jest brzydko fujjj a RM dalej sie opierdziela bo juz mi słów brak. Nic, jak będzie + 10 te wezme mała na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianka u mnie wszystko w porzadku.Ostatnio malo sie udzielam,bo ciagle w pracy siedze,taki ruch przed swietami.Ale jeszcze tylko niecale 2 tygodnie 🙂A malutka ostatnio nad wyraz aktywna jest hiihi,caly czas lobuzuje i mamie spac nie daje 🙂Normalnie cos pieknego.A co tam u ciebie i reszty dziewczyn?Jak tam samopoczucie?Bagira a jak tam malutka rosnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malusia skończyła wczoraj tydzień, kikutek już odpadł je na potęgę aż nie nadążam produkować 🤪 Tak sobie czytałam i chyba zaszczepimy mala na rotowirusy, drogo ale warto.
Ja dość szybko dochodzę do siebie, już poszło 9 kilo w dół, tu i ówdzie nie dokucza więc praktycznie nie czuje już śladów po ciąży. Na razie malej na krok nie odstępuję ale w końcu będe musiała odciąć tę pępowinę i zacząć działać.
A Wy jak sie czujecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia takie nocki zarwane to ja mogę mieć! 😁 Ja wiem ,że się powtarzam ,ale już też bym chciała tak mocno i wyraźnie czuć dzidziusia 🙂
Bagira to super,że szybko dochodzisz do siebie no i 9 kg już poszło 😁 Mam nadzieję,że ze mną będzie podobnie 😁 😁
U mnie wszystko dobrze,czas leci... brzuszek rośnie powoli 🙂 Dodam w końcu jakąś fotkę chyba i się pochwalę 😉))
Teraz czekam niecierpliwie na wizytę u położnej!Mam 21 grudnia i usłyszę pierwszy raz serduszko 🙂
Tak jak pisałam już wcześniej brzuszek się taki twardy robi... i jak tak dotykam mocniej to takie dziwne czasami czuję coś tam pod skórą(tak w jednym miejscu) i tak się zastanawiam co to może być?Czy to możliwe ,że poczuję już tak dziecko?
A jak przygotowania do Świąt? 🙂Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczynki 😘
Wiecie co, jednak oni tutaj nie myslę. Właśnie dostałam list że mamy być z mała na badaniu słuchu dzisiaj o 12 a list dopiero dostałam no i z wiadomych powodów na tym badaniu nie będziemy, cioły jedne.
Poza tym dzisiaj maleńka dala ostro w kośc i ledwie widzę na oczy ale niech jej będzie , niech rośnie kruszyna 🙂 Ja bym tak chciała że im ona większa tym ja mniejsza 😁
Fajnie macie, z Wigilijnego stoły obficie skorzystacie a ja żeby nie ryzykować to poskubie trochę tylko 😞 Oj a zjadłabym karpia smażonego z ziemniaczkami 🙂 I barszczyk z uszkami z grzybkami. Buuu, nic schudnę szybciej 🙂 Kurcze, tęsknie za Polskimi Świętami 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia to w takim razie Nocny Marek z tej Twojej Kruszynki 😉
Bagirka, ja tez bardzo tesknie za swietami w PL. Jestem rodzinna osoba i bardzo mi brakuje tutaj rodziny,a w swieta tym bardziej, bo w Pl cała rodzina spedzalismy Wigilie 😞 Buuuu Aż mi się płakać zachciało 😞 Ale teraz już mam swoja Mała rodzinke tutaj, jest Narzeczony i Nasz Synuś, w brzuszku ale już jest ta swiadomosc ze uczestniczy 🙂 Napewno jak poczuje te smakołyki to zacznie szalec 😁 Jejku już niebawem zacznie sie ten szał ....... Nie wiem co mam przygotować, bo się dziele z kuzynką Narzeczonego obowiazkami kuchennymi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Cześc dziewczynki 😘
Wiecie co, jednak oni tutaj nie myslę. Właśnie dostałam list że mamy być z mała na badaniu słuchu dzisiaj o 12 a list dopiero dostałam no i z wiadomych powodów na tym badaniu nie będziemy, cioły jedne.
Poza tym dzisiaj maleńka dala ostro w kośc i ledwie widzę na oczy ale niech jej będzie , niech rośnie kruszyna 🙂 Ja bym tak chciała że im ona większa tym ja mniejsza 😁
Fajnie macie, z Wigilijnego stoły obficie skorzystacie a ja żeby nie ryzykować to poskubie trochę tylko 😞 Oj a zjadłabym karpia smażonego z ziemniaczkami 🙂 I barszczyk z uszkami z grzybkami. Buuu, nic schudnę szybciej 🙂 Kurcze, tęsknie za Polskimi Świętami 😞



ale przeciez karpia mozesz zjesc.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...