Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):

A czy Cansil nic nie zrobi.. hmm wydaje mi sie ze pomoze- ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie 😉


jezeli bedziesz czesto chodzic do lekarza, uzyskasz zaswiadczenie, ze dziecko czesto choruje, podeprzesz sie pismami do landroda, ze masz grzyba, itd.... to przy szczesciu mozesz nawet trafic na liste na mieszkanie z counsilu.
ja na szczescie nigdy tu nie mialam problemu z grzybem, a jestem 6 lat. mam chyba szczescie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kassiaak, nie życz Lolci mieszkania z counsilu bo to największy syf jaki może być. W Szkocji to gówno jest łatwo dostać bo coraz więcej osób się z tych slamsów wynosi. Co z tego ze płacisz mało i masz "swoje" jak mieszkasz na bombie z opóźnionym zapłonem bo nigdy nie wiesz czy za chwile ktos do ciebie nie wparuje z zamiarem bynajmniej nie pokojowym. Counsil to nie miejsce dla normalnych ludzi a juz na pewno nie z dziećmi.
A z takich miłych rzeczy to była HV i mała już ma 700gr na plusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po wizycie i jestem teraz oczywiscie spokojniejsza 🙂) Nagrane mam nawet bicie serduszka i teraz moge sluchac non stop hihihi niesamowite uczucie i przezycie... takie malenstwo i tak szybciutko bije 🙂
A ja przytylam już jakies 5 kg i boje sie pomyslec co to bedzie dalej bo nagle mam wilczy apetyt! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwianka ja pamietam jak tez taki apetyt mialam. potrafilam zjesc tyle zeczy ze normalnie sie dziwilam bo najesc sie nie moglam wogule mala mi wszystko zabierala dosc szybko , bo pamietam ze jak zjadlam wielki talerz obiadu nalozylam sobie tyle ile nakladam mojemu czyli dosc sporo bo wiadomo kazdy meszczyzna lubi sobie pojesz, i za 15 min bylam znow glodna . Moj to nie mogl w to uwiezyc ile pochlanialam gorzej niz odkurzacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
sylwianka ja pamietam jak tez taki apetyt mialam. potrafilam zjesc tyle zeczy ze normalnie sie dziwilam bo najesc sie nie moglam wogule mala mi wszystko zabierala dosc szybko , bo pamietam ze jak zjadlam wielki talerz obiadu nalozylam sobie tyle ile nakladam mojemu czyli dosc sporo bo wiadomo kazdy meszczyzna lubi sobie pojesz, i za 15 min bylam znow glodna . Moj to nie mogl w to uwiezyc ile pochlanialam gorzej niz odkurzacz


No wlasnie ja od jakiegos czasu tez tak mam!Moge jesc bez konca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Gosiu ty chyba zostaniesz mloda Mamuska ;> ?


no bede miec 21 lat 🙂 a co do jedzenia to jem wiecej niz przed ciaza co w sumie normalne ale nie mam tak jak Wy, jak zjem rano sniadanie to tak na pol dnia staczy, gorzej jest na wieczor bo co gora 2 godz jestem glodna. Tylko nei mialam w ciazy zadnych zachcianek, na kwasne tez nie mam parcia jedynie co to slodkie bym mogla jesc az ostatnio mnie zemdlilo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Loli napisał(a):
sylwianka ja pamietam jak tez taki apetyt mialam. potrafilam zjesc tyle zeczy ze normalnie sie dziwilam bo najesc sie nie moglam wogule mala mi wszystko zabierala dosc szybko , bo pamietam ze jak zjadlam wielki talerz obiadu nalozylam sobie tyle ile nakladam mojemu czyli dosc sporo bo wiadomo kazdy meszczyzna lubi sobie pojesz, i za 15 min bylam znow glodna . Moj to nie mogl w to uwiezyc ile pochlanialam gorzej niz odkurzacz


No wlasnie ja od jakiegos czasu tez tak mam!Moge jesc bez konca :P


Nie przejmuj sie ja juz pod koniec jadlam wszystko co popadlo 🙂 nie przejmowalam sie ile przytyje :P powiedzialam sobie ze teraz moge sobie pozwolic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam jazde na mandarynki 🙂 (chyba dlatego, ze sezon na nie jest) a na poczatku ciazy moglam jesc pomarancze i grejfruty tonami 🤪 potem mi przeszlo w czekolade. maja taka w lidlu z calymi orzechami laskowymi 🙂 co roku mieli tez cale orzechy laskowe zalane czekolada i to bylo tylko w okresie swiatecznym a w tym roku nie ma 😞

pamietam jak loli miala duzy brzuch i jej zazdroscilam, a teraz sama dzwigam bamola przed soba 🙂 zleci wam dziewczynki jak nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia u mnie tez mandarynki i pomarancze rzadza 😁 😁 A ostatnio jeszcze jablka do tego grona dolaczyly.Ale najchetniej to jadlabym slodkie,ale przy moim metabolizmie musze sie troche ograniczac,bo od zawsze mialam z nim problem.I bez wielkiego szalenstwa mam juz 12 kg do przodu 😜 Ale co tam,jak mala sie urodzi,to wtedy bede sie tym dopiero martwic 🙂 I tak sie rozpisalam o tych owocach,ze ide sobie pomarancze zjesc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.........._,|,_
............'|`...Gdy pierwsza
............/.. gwiazdka
.........../`,)... na niebie
........../__ ... zabłyśnie
........./ . o ....niech Cię
......../_ , *__... Aniołek
......../ `, .* _...ode mnie
......./ ? `~ . ... uściśnie
....../_ . * ., o ...I przekaże
....../ ? o .. ~ ? serdeczne
...../ . * .... . o.? życzenia
..../_ ,,~~ '. * ' __'w Święta
..../`~,, .. o.......::::::Bożego
.../ .* ...`' * ? ,',.. :::: Narodzenia
../_.....o ..~~,, , _... oraz wiele
./ .. * ......... ,, ~ ' ..... radości i
/* .... o ..._~`'*...o ....nadziei
`-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym
........":-------:".......2011 Roku!!!!))

WESOLYCH SWIAT ZYCZY AGNIESZKA Z OLENKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...