Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nusia az tak pozno?My bylismy dzis na 1 lekcji szkoly rodzenia.I akurat o porodzie bylo.Maz dzielnie to zniosl 🙂 🙂Ale zadowolona jestem,ze tam poszlam,bo dowiedzialam sie,ze jezeli wyniki nie beda mi rosnac,to bede mogla rodzic w wodzie 😁 😁 Ktg dzis znowu w normie 🙂Dzis wiercipietka wykonala 230 ruchow na godzine 🙂Nie lubi jak cos jej na glowe zakladaja hihi 😉No i w piatek znowu ktg plus pobranie krwi i usg.A w czwartek idziemy na usg prywatnie i juz sie doczekac nie moge,zeby moje cudo podejrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny chcialam Wam sie pochwalic polowa ciuszkow ktore juz mam dla bobaska w koncu sie zmobilizowalam. Wy sie chwalicie to ja tez chce :P dodalam na stronke bo nie chcialam Was zasypac wieloma zdjeciami dodnymi do forum. Tu jest link: http://pic...340323282774482/Ubranka# 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu stronka nie dziala 🙂

ja chodzilam na szkole rodzenia i bardzo to lubialam. najlepsze bylo jak raz maz mogl pojsc ze mna bo akurat nie pracowal i ja myslalam ze to ostatnie zajecia o pielegnacji noworodka a to byly z karmienia piersia i byl jednym z dwuch facetow w grupie 🤪 przez prawie dwie godziny sluchal o cyckach 😜 ubaw mielismy z tegeo po pachy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu a jeszcze jak moge cos doradzic to ostroznie z ubrankami 🙂 ja mam ich tyle, ze mala nie przenosi wszystkiego. dlatego jak juz cos jest tak fajne, ze nie mozesz sie oprzec to kup sobie rozmiar wieksze na pozniej. ja mam wor ciuchow pod lozkiem dla malej na 3-6 i 6-9 🙂 i teraz juz widze, ze niektore sa strasznie niepraktyczne dla noworodka (spodnie jeansowe itp) i malej na pewno nie bede ich ubierac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia śliczne ubranka 🙂 Ja tez już zaczęłam kupować ,ale mama ciągle powtarza tak jak mówisz Nusia! Uważaj ,bo za dużo będziesz miała i nie znosi wszystkiego... Ale czasami ciężko się powstrzymać hehe 😉)) 😜
No faktycznie musi być dobrze w brzuszku u mamuni 🙂 Nusia ,a jak się ogólnie czujesz? 3mamy kciuki za Was 🙂
A mój Kuba nagle zaczął takie kopniaki walić,że w szoku jestem 🙂 A jeszcze jakiś czas temu pisałam ,że chciałabym w końcu poczuć już....i teraz mam za swoje 😁 Ale to jest cudowne uczucie i ta myśl ,że to mój mały synek 🙂 Buziaki dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia sliczne ubranka 🙂Ja wlsnie do domu wrocilam,caly dzien z tesciowa na zakupach latalam.I znowu cos malej dokupilam 😉Co prawda mialam sie ograniczac,ale jak zobaczylam ten rozowy plaszczyk to szpagat na srodku sklepu zrobilam 😜 No i potem jeszcze wynalazlam taka biala koszule z paskiem,ale to juz wzielam w rozmiarze 3-6 zeby na wakacje bylo.Ale powiem wam,ze nie potrafie sie powstrzymac z zakupami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czuje sie dobrze, tylko strasznie sie niecierpliwie 🙂 pod koniec juz wam sie nie bedzie chcialo kupowac... bylam z mezem w tkmaxx na weekend i patrzalam na ciuszki i maz chcial malej kupic jakas kiecke na wakacje a mi sie juz nie chcialo 🙂
juz myslalam ze zacznie cos sie dziac, bo mala taka delikatna dzisiaj byla caly dzien, ale jak tylko maz wrocil to dostala takiego szalu ze myslalam ze przez skore mi wyjdzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki jak tam u was samopoczucie???
Nusia widze ze nadal w dwupaku 😁 hehe oj cos corci dobrze w twoim brzuszku :]

U mnie nawet nawet! ciagle problemy z mieszkaniem 😞 juz poprostu nie wiem gdzie moge sie zglosic z tymi problemami ahhhh :/

A Olenka rosnie sobie , ale ma teraz jakis dziwny nawyk ze co wychodze z pokoju i ona zostaje sama to zaczyna plakac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Hej laseczki jak tam u was samopoczucie???
Nusia widze ze nadal w dwupaku 😁 hehe oj cos corci dobrze w twoim brzuszku :]

U mnie nawet nawet! ciagle problemy z mieszkaniem 😞 juz poprostu nie wiem gdzie moge sie zglosic z tymi problemami ahhhh :/

A Olenka rosnie sobie , ale ma teraz jakis dziwny nawyk ze co wychodze z pokoju i ona zostaje sama to zaczyna plakac 😞


zle jej bez mamusi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli u mnie samopoczucie nadwyraz dobre 🙂Ostatnio nic mnie nie boli,nie kluje i nie mam na co narzekac 🙂Humorek dopisuje,zwlaszcza dzisiaj.Jeszcze 3 godzinki i jedziemy podgladac nasza krolewne 🙂 🙂Juz sie poprostu doczekac nie moge 🙂Nusia widze,ze malutkiej naprawde sie nie spieszy na druga strone brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey kochane.Jestesmy juz po usg 🙂Mamy piekna i zdrowa coreczke 🙂 🙂Mam pelno zdjec i film dvd 🙂Malutka wazy juz cale 2300g i jest tak slodka,ze az sie poplakalam 🙂A i teraz najlepsze...w koncu rozwiazany zostal termin porodu.Pan doktor wymierzyl cala Julke i jak byk dzis jest to 33 tydzien i 4 dzien ciazy i wyznaczyl mi termin na 07.03 🙂 🙂Moj skarbek jest starszy niz myslelismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD super widze ze byliscie na 3D ? powklejaj tam tutaj zdjecia, napewno kazda z nas chetnie pooglada twoja córeczke. Napewnie jest piekna, ahh pamietam jak to sie nie raz wlasnie czekalo na ten dzien zeby wkoncu zobaczyc swojego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD wiadomo , tez oni tak szybko mi zawsze robili bo ja nie byla nigdy prywatnie to raz dwa tutaj noga reka, gowa i papa 😞 a ja tesknilam za nia okropnie naszczescie mialam 3 USG .


Zalozylam nowy watek dla Nusi to tam gratulacje jej zlozyc prosze im wiecej tym dziewczyna sie bedzie cieszyla 🙂

Prosze tutaj jest Link:
http://www.brzuszek.net/forum,kolejna_mamusia_nusia27_urodzila_coreczke,17,612582.html,str=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...