Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Loli no ja bede miala jeszcze wiecej niz ty.Mialam to w 12 i 20 tygodniu,wczoraj bylismy prywatnie na 4D,a dzis w szpitalu na normalnym.Przez to,ze mam ta cholerna cholestaze bede miala do konca robione usg co 2 tygodnie 🙂Chociaz taki tego plus,bo bede niusie czesto widywac 🙂 🙂A do konca juz coraz blizej,zwlaszcza,ze wczoraj okazalo sie,ze to jednak 33tydz i 5 dzien,a nie jak tu zakladali.W ten oto sposob 16 dni oczekiwan mi odeszlo hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie ,nie! Wysłali mi to na początku ciąży i było napisane ,że mogę zrobić ten wymaz jeśli chcę ,to chodziło o tą jakąś chorobę co się przenosi drogą płciową ,jeśli ma się dużo partnerów seksualnych!A ja mam tylko jednego partnera,więc nie robiłam tego wymazu 🙂 To samo dostała koleżanka ,z którą mieszkam i jest po ciąży!W sumie dostałyśmy to w tym samym czasie. Po prostu wysłali z propozycją darmowego badania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To o czym mowicie to sie nazywa chlamydia screaning.Chodzi o to,ze czesto kobiety maja chlamydie nawet o tym nie wiedzac,bo zazwyczaj przebiega bezobjawowo.Jednak jak jestes w ciazy,to moze byc niebezpieczne dla malenstwa.Moja kolezanka poronila przez to malenstwo w 14 tygodniu.A bylysmy prawie w tym samym czasie w ciazy.Dlatego ja wolalam to zrobic i spac spokojnie(chociaz mam jednego partnera od dawien dawna),zwlaszcza,ze odpowiedz przysylaja ci smsem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez dostalam list na wymaz ktory powinnam zrobic tydzien temu, ale nie poszlam bo stwierdzilam ze mi to nie potrzebne a tu jednak dzis mialam. Zobaczymy co powiedza na wyniki, ale poobno mam problemy z intmna sfera, swedzenie, babelka itd bo moglam sie przeziebic bo taka znajoma tez to miala w ciazy i przez nadziebniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam masakre. zabrali mi mala na inny oddzial bo caly czas wymiotuje. nie karmia jej a z zoladka non stop odsysaja jej plyn bo inaczej wszystko zwraca i sie dlawi... bylam u niej przed chwila i musialam wyjsc bo jak mnie poczula to chciala do piersi i tak plakala, ze myslalam ze mi serce peknie. i lezy sobie sama bidulka a ja siedze i becze i sie zamartwiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia o jejku !!!!!!!!!!!!! wspolczuje ci bardzo !
Ale kochana 3maj sie ! bedzie wszystko dobrze ! nie placz musisz byc teraz silna dla swojej corci, ja wiem ze ten widok normalnie paralizuje !
Ale zaniedlugo wrocisz do domku i bedzie juz wszystko ok.


JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC AZ ZALOZYC MARYLCE ALBUMIK NA AGU AGU I BEDZIEMY MOGLY OGLADAC TWOJA CORECZKE JAK ROSNIE KAZDEGO DNIA !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz dzisiaj tak nie becze 🙂 rano jeszcze jak tylko pierwszy raz ja zobaczylam. wlasnie od niej wrocilam. czekam na lunch i lece do niej. czekam na decyzje czy mozna ja karmic bo osatnio cycka miala wczoraj okolo 15 i glodna jest ze szok caly czas rozdziabia ustka jak maly karpik. najgorsze jest to ze caly czas ma ten plyn w zoladku... ma rurke w nosku, ktora jej ten plyn odsacze i przynajmniej sie tym nie dlawi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Halo dziewczyny! Przyszlam z watku 'mamy za granica'. Powiedzieli, zeby tu zajrzec 🙂 Ja wprawdzie nie jestem obecnie w ciazy, ale mam juz dwuletniego chlopczyka, mieszkam w UK i tu tez rodzilam. Otatnio dosc powaznie rozwazamy nad kolejnym maluszkiem 🙂
No to sie przywitalam 🙂

To witamy cie serdecznie 🙂Tu tez nie wszystkie z nas sa w ciazy,niektore dziewczyny sa tak jak i ty mamusiami.No mi niestety jeszcze troche zostalo,zeby doczekac sie tego przywileju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na szczescie ciaza mi w miare dobrze przebiega.Chociaz dzis mam gorszy dzien.Niestety wykryli u mnie cholestaze i w zasadzie caly czas jestem na lekach i mam kontrole 2 razy w tygodniu w szpitalu i musze pilnowac ruchow malutkiej.Dlatego wolalabym miec juz ten strach za soba i zeby Julka byla juz z nami 🙂Ale faktycznie juz z gorki 🙂 🙂Wszystko juz gotowe czeka na nasza lobuziare 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nawet innej opcji nie biore pod uwage 🙂W czwartek mialam usg i wiem,ze z wiercipietka wszystko jest w porzadku 🙂A ja mam w sobie duzo optymizmu 🙂 🙂No i podstawa to pozytywne myslenie no nie? 🙂Moja siostra ma 2-letnia coreczke i ma tak samo jak ty.Przy jakichkolwiek problemach od razu panikuje.Ale to chyba normalne przy pierwszym maluszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...