Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nusia niedawno szwagier mi podeslal stronke z tymi aerobami i bardzo zapalony bo tak szybko mozna uformowac sylwetke 🙂 ja go wysmialam bo znam jego zaparcie a jak obejrzalam te cwiczenia tym bardziej bo to pilates yoga i duzo intensywnego wkladu od siebie i wiem jakie to cholernie trudne utrzymac miesnie na wodzy 🙂 podsumowujac -napewno dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Mamuski i dzieciaczki. Ja was codziennie poczytuje,tylko nie zawsze pisze, bo i nie mam o czym. Dzien za dniem zbliza sie termin ZERO. Dzis w nocy maluszek pokazal jak potrafi kopac i jak zaczal brykac od 23 to tak do 4 rana co 10 min dawal pozadne kuksance, a i jeszcze chyba sie przemieszczal w brzuszku bo raz dawal po nerce, a innym razem po zoladku czy innym organie. Ja Go kocham nad zycie, i te jego kopniaki tez 🤪
Pozdraiwm Wszystkich i zycze milego dnia. A i tez wam poklaskam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
urok drewnianego lozeczka wkladanie nozek miedzy szczebelki. wykreca sie o 360 stopni 😜


Gosia a czemu zamieniliscie lozeczko turystyczne na drewniane.
Ja mam teraz rebus. Na pierwszych kilka miesiecy mam kolyske mala drewniana do sypialni i koszyk do salonu a pozniej chcialam kupic lozeczko turystyczne i porzadny materac wlasnie zeby mi dziecko konczyn pomiedzy szczebelki nie wkladalo.

Co radzicie dziewczyny? Jakie macie doswiadczenia z lozeczkami?
Wiem ze Marylka to po calym lozeczku wedruje i nawet jej ochraniacz nie pomaga, zdaza jej sie wlozyc noge tam gdzie nie trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia bo jak mielismy tuystyczne to takie gietkie elastyczne bylo nie wiem czy wszystkie takie sa czy akurat my na takie trafilismy, ale nie wyobrazam sobie aby vanesska stawala na nim albo siadala od razu by wyleciala... fakt nozki wsadza miedzy szczebelki ale wole to niz turystyczne lozeczko. a i widac ze vanesska woli w tym lozeczku badziej lezec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrzcie co to za minka 🙂 bedzie lobuz z niej jak nic 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/img4218m.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1930/img4218m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata teraz to juz coraz wiecej tych kopniaczkow bedzie 🙂
Gosia ja mam dwa drewniane lozeczka dla malucha i potem jak podrosnie ale poki co spi w koszyku i moim lozku bo z mama najlepiej. cholerka nie mam serca jej zostawiac w koszyku jak placze, ona mi na glowe wejdzie bo za miekka jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do lozeczek,to ja na moje turystyczne nie moge narzekac i za nic go nie zmienie.Tyle,ze dokupilam porzadny materac do niego.Przynajmniej nie musze sie martwic o nogi za szczebelkami.Moja znajoma miala ochraniacze,ale 2 dni temu Lukasz je pozrywal,a jest 2 miesiace starszy od Julki 😁 😁 A co do porodu,to mi sie tez marzyl porod w wodzie...ale w 22 tygodniu marzenia szlag trafil 😉.Rodzilam w Whittington Hospital na ArchwayTo i ja wrzucam linka do mojego opisu porodu
http://www.brzuszek.net/forum,odp_moj_porod,27,285525.html,str=102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja a co do diety Duncana to poczytaj sobie,ze kilka spraw w sadzie bylo przeciwko niemu za zniszczenie zdrowia i ludzie wygrali.Moja kolezanka ja robi,wazyla ponad 100 kg.Teraz zjechala do 89.Jest na niej jakies 5 miesiecy i juz ma zawalone nerki i zakwaszony mocza.Skarzyla sie tez,ze ma problemy z chodzeniem do toalety i dorobila sie hemorodiow.Do tego ta dieta wali po watrobie.W ksiazce o tej diecie na poczataku jest napisane,ze jesli sa jakiekolwiek problemy z watroba to nie wolno jej robic.Kolezance lekarz powiedzial,ze w jej przypadku otylosc w granicy 120kg jest bardziej szkodliwa niz ta dieta..Ale dla kogos o wadze ok 80 kg zdecydowanie by ja odradzal bo strasznie wyniszcza organizm...A swoja droga bardzo smacznego kebaba maja w tej diecie 😁 😁 Nawet chlebek swoj sie robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
na ryanairerze bilety ida w dol to teraz trza obserwowac 😁

Ryanair moi kochani zlodzieje 😁 😁 Z oplatami i tak wyjdzie 3 razy tyle 😁 I jako jedyni nie maja pierwszenstwa wejscia na poklad dla matek z dziecmi 😉 😉Jaka szkoda,ze do nas nic innego nie lata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
na ryanairerze bilety ida w dol to teraz trza obserwowac 😁

Ryanair moi kochani zlodzieje 😁 😁 Z oplatami i tak wyjdzie 3 razy tyle 😁 I jako jedyni nie maja pierwszenstwa wejscia na poklad dla matek z dziecmi 😉 😉Jaka szkoda,ze do nas nic innego nie lata 😁

jeszcze jest wizzair ale drogo i do warszawy dojazd a takto z ryanaira jest do lodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do wszystkich mamus juz, to jak dawalyscie wit d3 maluchom????? ja czytam taki straszny artykul o krzywicy...........ale cholera boje sie bo mam na ulotce dzialania niepozadane i sa konkretne....od raz jakies kolatanie serca itd.
haaaa Monia masz 200! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...