Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale kaja sliczna jest 🙂
a mala noc ladnie przespala, 2 razy tylko do niej wstałam. Obudzila sie po 6stej na mleko na spiocha wypila i odlozylam ja do lozeczka a tu marcin przychodzi po 7ej i mowi ze ona nie spi i fakt panienka przewrocila sie na plecy i oczy jak 5zł. No to biore ja do nas na lozko bo dluzszym uzalaniu sie do zyrandola usnela i wstalysmy po 10tej.
a tak wogole to wczoaj u nas w miescie powiesil sie polak 😮 u tej dziewczyy w domu co bylam ja odwiedzic i rodzi za 3 tyg wspolczuje jej... dziecko na dniach a w domu sie powiesil koles (wynajmowala pokoj ) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaya sliczna jak zawsze, a ja wrzucam aktualne zdjecie Marylki 🙂 (because i got high... 😜)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/dsc0764nm.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7907/dsc0764nm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedy sie kladzie dziecko spac na plecach? bo vanesska w dzien spi na plecykach, ale jakbym w nocy ja tak polozyla to marcin by mnie chyba zabil 😮 jego siostra jak byla mala to jak spala na plecach to pare razy sie zadlawila czy cos i sina sie robila i ten ma paranoje teraz 🤢
P.S pozdrowienia od LOLI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylka super 🤪
a co do spania, to Kaya tez zawsze od poczatku na pleckach spala i spi nadal, zreszta zgodnie z zaleceniami i smierci lozeczkowej - najlepsza pozycja do spania dla dziecka to wlasnie na pleckach i mniej wiecej w polowie lozeczka, jesli dziecko spi w duzym lozeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a Marylka jaki ma fryzzzz super 😁 buziaki :*
Gosia ja Milanka tez caly czas na pleckach klade ,ale ma cieniutka podusie ,wiec jak sie ulewa to jednak jest troszke wyzej i nigdy sie nie dusi!I czasami przewracam Go na boczki ,zeby wiecznie na pleckach nie byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Podczytuję Was od jakiegoś czasu i widzę że jedna z Was jest z Gloucester ja jestem z Cheltenham ale za chwile będę rodzić w Gloucester. I chciałabym zapytać jakie są Twoje wrażenia? Jak z położnymi? Bardzo się boję a to już niedługo 😞( Dziewczyny a tak wogóle to jak z opieką dziecka po porodzie. Sprawdzają tak jak w Polsce bioderka? z góry dziękuję 🙂 Ps dzieciaczki macie poprostu boskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska witamy i fajnie,ze sie w koncu odezwalas 🙂Faktycznie juz praktycznie u mety jestes 😁 Co do dzieci,to tu niestety nic nie sprawdzaja...A u nas noc dzis nie byla zla,pobudka o 2:30 i potem drzemka do 7 😁 😁 Ale widze,ze dalej ja te dziaselka mecza,bo nawet przez sen raczki jedzie.Dlatego co sie rozbudzam,to ja zelem nawet na spiacego smaruje...I jesc znowu przez to nie chce.Ehhh te dzieci sa biedne.Kto to widzial,zeby takie malenstwa musialy sie tak meczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska ja jestem z Gloucester, o szpitalu moge Ci napisac tyle,ze niiigdy nie czulam sie tak bardzo zaopiekowana jak tam, bioderka sprawdzaja, dzien po porodzie przyszla pediatra i sprawdzala to wlasnie i podstawowe odruchy, czy chwyta palce, jak mocno, swiecila w oczka i nosek sprawdzala, a pozniej jeszcze midwife w domu sprawdzala bioderka 🙂 midwife w szpitalu sa swietne, mlode babeczki bardzo przyjazne, nie widzialam aaani jednej skwaszonej miny, bardzo mnie to mile zaskoczylo 🙂
aguska zapraszam Cie serdecznie do pisania z nami, w koncu ktos sie trafil z moich okolic 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...