Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Małżeństwo na wyjeździe w 5* hotelu rozpakowuje bagaże. Nagle do przedpokoju wbiega mysz, przerażona żona krzyczy do męża:
- Znasz angielski! dzwoń na recepcje i zgłoś, że w pokoju jest mysz!!!!!
Mąż łapie za słuchawkę i krzyczy:
- Reception?! Reception?!
- Yes
...- Yyyy... do you know Tom & Jerry?!?!?!
- Yes
- JERRY IS HERE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Kasiula dobre 🙂Maja to sa pumy nie adidasy.Nie znasz sie kobieto 😉 😉Gosia zakladaj szybko tego neta!Bo bez ciebie pusto bedzie!A mloda generalnie szczesliwym dzieckiem jest o ile jej nie boli.Teraz mi zasnela po 2 godzinnym ataku placzu..Teraz ona spi,a ja placze 😞Masakra,nie daje juz rady!Jak takie male dziecko moze sie tak meczyc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia czytalam wiadomosci na stornie metro i tak bylo wlasnie w artykule o tej petycji.A petycja jest ze strony rzadowej 🙂Wiec raczej nie wyludza zadnych danych 🙂
e-petitions is an easy way for you to influence government policy in the UK. You can create an e-petition about anything that the government is responsible for and if it gets at least 100,000 signatures, it will be eligible for debate in the House of Commons.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia Marylka sie uczy 🙂 jeszcze zatesknimy za tym jak nasze male nie potrafily mowic 🙂
a my poszlysmy sie zdrzemnac okolo 17 i wstalysmy na kapanie 🤪 czyli o 20, narobilam, niwiem,o ktorej teraz male zasnie,hehe
Kasiula ja znalam ten kawal 😉
a wiecie co,wiem od farmaceutki,ze w Polsce jest zabronione stosowanie czopkow oficjalnie bo to pogwalcenie praw malego czlowieka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski
a ja dopiero się odzywam,bo mieliśmy z Milkiem ciężki dzień! też miał jakieś dziwne napady histerii... leży spokojnie ,śmieje się,a nagle skrzywiona minka cały czerwona i w płacz w ręcz ryk bym powiedziała jakbym Go ze skóry obdzierała :/ na spacerku też mi taką scene zrobił.Później koleżanka przyszła zobaczyć Maluszka,a On non stop płakał ,wrzeszczał 😞((( dał mi dzisiaj popalić! w końcu zasnął przy cycku i nawet nie kąpałam Go już ,czekam aż się obudzi to troszkę chusteczkami Go obmyje i przebiore mleczko i dalej do spania bidulek mój mały 😞
Maja u mnie też był problem z kupką.A teraz jak nie mógł zrobić kupki ostatnio to zaparzyłam Mu troszkę rumianku i po tym od razu poszło....
Vanesska śliczna, podobna do mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...