Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 juz wczesniej Was troche podgladałam ale wiecznie nie mialam czasu zeby tak siąść i popisac. Od 2 tygodni jestem na urlopie i latam zalatwiam rozne sprawy robie zakupy... wczesniej nie bylo czasu bo praca nawet w domu nie dawali spokoju :P Jeszcze czeka mnie przeprowadzka niebawem ... a wczesniej 18 maja porod a moze jeszcze wczesniej :P a moze ciut pozniej :P. Mieszkam w 4 strefie taki east London dokladnie Woodford czerwona linia metra i mieszkania tez szukamy w tych okolicach Woodford Buckhurst Hill Chigwell itp ale jak narazie ciezko idzie nie ma nic godnego uwagi ... ;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
no z tą torbą to nie wiem właśnie! :P matko jakbym nagle miała rodzić i torba by nie była spakowana to juz sobie wyobrazam jakby mi moj Radek spakowal... :P


moj to by nawet nie spakowal bo by nie wiedzial co i po co 🤪


haha no to są właśnie chłopy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to daleko.Myslalam,ze moze gdzies tu blizej mieszkasz.No ja tez musze sie zabrac za szukanie mieszkania bo po wakacjach chcielibysmy sie przeniesc,a ciezko cos fajnego znalesc.Sylvianka ty sie nie obijaj tylko pakuj 😉Catrina cos wiem o tym braku czasu.Ale jak sie mala pojawi,to odkryjesz,ze masz go jeszcze mniej hihi.Ja dzis do 12 w pizamie lazilam,bo mi zlosnik nie dal szansy sie ubrac o sniadaniu nie mowiac hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
no z tą torbą to nie wiem właśnie! :P matko jakbym nagle miała rodzić i torba by nie była spakowana to juz sobie wyobrazam jakby mi moj Radek spakowal... :P


moj to by nawet nie spakowal bo by nie wiedzial co i po co 🤪

A nas wlasnie maz pakowal ja mu tylko mowilam,co trzeba schowac.Ale to dlatego,ze ja sie tak wtedy zle czulam po tym falszywym alarmie 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mialam ciezka noc i odsypialam do 13 ... normalnie nie moglam usnac , co 30 minut łazilam na siu siu, zgaga, mała z dnia na dzień bije rekordy aktywnosci całą noc baraszkowała normalnie brzuch mi nie przestawal falowac meksykanska fala 🙂 , normalnie jak sie nie rusza to panikuje ze jest cos nie tak ale jak rusza sie za duzo to tez sie boje czy wszystko jest ok. Tez tak macie?
Ja juz chyba wariuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
catrina25 napisał(a):
Ja mialam ciezka noc i odsypialam do 13 ... normalnie nie moglam usnac , co 30 minut łazilam na siu siu, zgaga, mała z dnia na dzień bije rekordy aktywnosci całą noc baraszkowała normalnie brzuch mi nie przestawal falowac meksykanska fala 🙂 , normalnie jak sie nie rusza to panikuje ze jest cos nie tak ale jak rusza sie za duzo to tez sie boje czy wszystko jest ok. Tez tak macie?
Ja juz chyba wariuje :P


a moja mala od paru dni okupuje mi prawy bok. Jak siedze to lewy bok plaski, a w prawym dupka na wierzchu az czasem ja sie kolysze na prawy. w nocy jak spie na plecach to i tak musze sie na prawy bok polozyc bo niewygodnie, jedynie jak chodze to ona lezy jako tako. Nie wiem co jej sie stalo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Mam pytanie takie 🙂 wiem ze brzmi banalnie ale to moja pierwsza dzidzia, a znajomi nie maja jeszcze pociech wiec za bardzo nie wiem jak to dokladnie wyglada. Rozumiem ze najpierw trzeba zarejestrowac nowonarodzone Cudo ( mam nadzieje ze m powiedza w szpitalu gdzie mam to zrobic), a potem sklada sie wniosek o child benefit?? ile czekalyscie na pieniazki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Hej dziewczyny,
Mam pytanie takie 🙂 wiem ze brzmi banalnie ale to moja pierwsza dzidzia, a znajomi nie maja jeszcze pociech wiec za bardzo nie wiem jak to dokladnie wyglada. Rozumiem ze najpierw trzeba zarejestrowac nowonarodzone Cudo ( mam nadzieje ze m powiedza w szpitalu gdzie mam to zrobic), a potem sklada sie wniosek o child benefit?? ile czekalyscie na pieniazki??


tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie mysle i sie zastanawiam jak przegladam forum, czy ja wszystkko spakowalam do walizki 🙂 O 8 rano we wtorek mam cesarskie ciecie, i mam nadzieje, ze nie zaczne rodzic przed wtorkiem, bo wszystko bylo by w stresie, a tak juz wiem ze we wtorek musze wstac wczesniej, wziac prysznic i na spokojne udac sie by narodzilo sie poje pierwsze dziecie 🙂 🙂 No ale prawda jest taka, ze do wtorku moja dzidziuszka maluszka moze jeszcze zdecydowac ze juz jej sie tam dluzej nie chce byc i zaczne rodzic wczesniej....

A jak dlugo czekalyscie na wplate pieniedzy na konto??? tak orientacyjnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co do potrzebnych zakupow to dobrze wam radze nie zapomnijcie kupic changing mat 😁 😁 Bo inaczej wszystko bedziecie mialy naookolo zasiusiane i nie tylko 😉
Dagi w szpitalu polozna da ci nr na ktory musisz zadzwonic i umowic sie na spotkanie w register office.I wtedy albo ty albo maz jesli jestes mezatka badz oboje jesli malzenstwem nie jestescie musi isc malenstwo zarejestrowac i odebrac akt.w szpitalu tez dostaniesz forme na child tax credit.Wyslalam ja od razu,potem oni doslali kolejne papiery z zapytaniem o home office i prace w polsce i dzis wlasnie mi pieniadze wplynely.Nie ukrywam,ze bardzo szybko,bo mala urodzila sie niecale 6 tyg temu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki, witam nowe panie na forum 🙂)))chwile mnie nie bylo i co tu sie dzieje??? 😁

Monia dobrze,ze piszesz o tej macie, sama sie zastanawialam,czy rzeczywiscie to jest potrzebne, ale skoro starsza kolezanka radzi.... 😁

Dagi!!!!!!!!!!! To Ty za moment rodzisz, i jak sie czujesz w ostatnich dniach????
A odnosnie tych dodatkow to ja pewnie nic nie dostane:/ nic nie pobieramy, choc chyba warto sprobowac. Tak mysle, sie zobaczy.Oboje pracujemy w tym maz zarabia niezle, ja tylko teraz sciemniam 😁 a chce na macierzynski isc miesiac wczesniej. Czyli 10 czerwiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...