Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi dali koszulę szpitalną. chociaż miałam swoją. ale powiem szczerze, że było mi wszystko jedno, co mam na sobie 😜 po porodzie możesz się przebrać, chyba, że tego samego dnia do domu polecisz - bo tak też się zdarza 🙂 a co do jedzenia i picia, to nie wiem. ja nie jadłam ani nie piłam, bo za bardzo bolało (poród trwał 36 godzin), dopiero jak dostałam znieczulenie ZZO to zaczęłam pić jak szalona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlaaaasnie dolaczam do pytani a Gosi i jeszcze o tych gaciach jednorazowych, ja dzis kupilam takie w toyrusie po 5 szt pakowane za 2,5 funta, i jeszcze te silikonowe nakladki na suty kupilam i changing mat 😁 piekna ,zolciutka z zyrafka 😁
Co jeszcze do szpitala? te waciki na sutki i jakas masc?
Cholerka jak dzis pochodzilam troche po tym sklepie to mi sie plakac zachcialo bo polowa rzeczy nie wiem do czego sluzy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Wlaaaasnie dolaczam do pytani a Gosi i jeszcze o tych gaciach jednorazowych, ja dzis kupilam takie w toyrusie po 5 szt pakowane za 2,5 funta, i jeszcze te silikonowe nakladki na suty kupilam i changing mat 😁 piekna ,zolciutka z zyrafka 😁
Co jeszcze do szpitala? te waciki na sutki i jakas masc?
Cholerka jak dzis pochodzilam troche po tym sklepie to mi sie plakac zachcialo bo polowa rzeczy nie wiem do czego sluzy:/


bo polowa z tych rzeczy sie nie przydaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Nusia swiete slowa.Ja tez zapakowalam wielka torbe do szpitala,a przydaly sie waciki,pieluchy,bepanten,piekucha tetrowa i wkladki laktacyjne 😁 😁


Czesc 😁 a bepanten to cos jak sudocrem tak???
A myli Wam maluszka czy same potem , i kiedy juz mozna troche oczxyscic ,chociaz chusteczkami???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh i bepanten i sudocrem sa na odparzenia.Ja probowalam obu i mi bardziej przypadl do gustu bepanten.U mnie w szpitalu dzieci nie myja,bo niby zdrowo jest je w tym sluzie zostawic...Ale ja jak juz troche doszlam do siebie,to 2 dnia pobytu umylam ja ciepla woda i wacikami 🙂Z reszta duzo samo sie wytarlo do tego czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja moja na poczatku zle reagowala na sudocrem (odparzenia jej sie robily) a bepanten jest rewelacyjny. teraz juz uzywam sudocrem i jest ok. ale jak tylko widze ze pupka sie czerwieni to bepanten 🙂 a z myciem to tak jak u moniki nie myli jej w cale. troche jej twrazyczke wacikami umylismy na drugi dzien a cialko cale to dopiero po tygodniu w domu podczas pierwszej kapieli 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki niusia 🙂To jest moja mala modelka hehe.Uwielbia zdjecia 🙂Ja mam herbatke koperkowa z bobovity i jest to samo.Mala byla strasznie nadpobudzona.Od 2 dni jej nie dostaje i wszystko wrocilo do normy.Chcialam dzis inna jej kupic jakas owocowa,bo myslalam,ze to koperek moze jej nie sluzy na brzusio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za podpowiedzi, tyle rzeczy mnie wpedza w stres 😁
Monia sliczna fotka 😁 Mala bedzie modelem nr 1 😁!!!!
Ale pojadlam 😜 od kilku dni zylam z chcica na lazanki i sama przygotowalam cala miche 😁 Reszta czeka na tatusia.
Jak u Was? u mnie piekna pogoda, az nie moglam uwierzyc bo wedlugo prognoz troche mniej mialo byc slonka, a jest magia na zewnatrz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia a jak ja sie nie moge doczekac:P
dzisiaj kupilismy pampersy i otworzylam paczke zeby zobaczyc to male cudo i siedzialam 5 minut w ciszy bo nie wierzylam ze to az tak male, a i tak bedzie za duze. 😮
julcia slodziutka jest ,ja dzis z polski dostalam 2 herbatki hipp koperkowe 😮 moja siostra to dawala swojej corci i nic nie bylo, zobaczymy jak bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja tez tak ogladalam na poczatku pampersy.Ale zobaczysz jak szybko malenstwo rosnie i sie zdziwisz.Nusia mam pytanie,bo kupilam rumianek,ale nie wiem ile wody mam dac do tego i jak dlugo parzyc.Tesciowa mi mowila,ze ma byc taka leciutko sparzona i ze mam ja jeszcze potem przegotowac.A jak ty ja robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianka a mleko na zgage Ci nie pomaga?? Mi tak polecaja bardzo bardzo, osobiscie wole szklanice coca coli z cytryna albo rennie deflartine- specjalnie dla ciezarowek, dla mnie to zbawienie.

Ja tez mam pampersiaki z wczorajszych zakupow ale jeszcze ich nie otwieralam 🙂Tak mnie kusicie ,ze dzis to zrobie 🙂))))))))))

Monia, a malutki kurczaczek ma wdzianko w kaczuchy 😁 😁 😁 😁 😁 Swietna jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomaga na troszke i znowu! Daje mi ten Synek popalić jak cholera! Dzisiaj znowu się do dupy czuję! Chciałabym tak za 3 tygodnie już rodzić :P
A co do tych pampersów to też już oglądałam... :P ze szpitala jak dostałam różne próbki to własnie takiego pampersiaka malutkiego też 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...