Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
ja tam brzuchem sie nie martwie, bardziej nie lubie swoich cyckow-skarpetek 😜


hehehehehehe, dobry tekst 🙂 a bardzo Ci przybraly w ciazy??
U mnie to kiszka myslalam,ze chociaz w ciazy beda wielkie, a wielkie to sa - suty, a cycki tylko sa przytyte:P dlatego tak mysle,czy sie da nimi karmic.....
Gosia a po jakim czasie mozna na solarium????? Ja juz tesknie dla mnie to relaxik taki.......ale tez jesli bede karmic to nie moge nie.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
szukam poscieli do wozka ale na ebayu nie moge nic znalesc;/ zamowilam gabke do kapieli dla malej nie bede jej juz na raczkach trzymac bedzie wygodniej 🙂


gosia jezeli moge ci cos poradzic to kup sobie taki lezaczek plastikowy do wanny. ja uzywalam gabek i juz mialam chyba z 6. je trzeba czesto zmieniac bo nie sa zbyt higieniczne i smierdza po pewnym czasie. a kasy wydalam na nie tyle ze moglabym spokojnie kupic ten lezaczek


sproboj tej strony babyabcd.co.uk wydaje mi sie ze maja tam posciel do wozkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja tam brzuchem sie nie martwie, bardziej nie lubie swoich cyckow-skarpetek 😜


hehehehehehe, dobry tekst 🙂 a bardzo Ci przybraly w ciazy??
U mnie to kiszka myslalam,ze chociaz w ciazy beda wielkie, a wielkie to sa - suty, a cycki tylko sa przytyte:P dlatego tak mysle,czy sie da nimi karmic.....
Gosia a po jakim czasie mozna na solarium????? Ja juz tesknie dla mnie to relaxik taki.......ale tez jesli bede karmic to nie moge nie.........


majus z a na potezne c 🙂 byly cudowne, wreszcie mialam piersi a teraz szkoda gadac 🙃

mozna do solarium jak sie karmi tylko trzeba sutki przykryc, u nas dziewczyny tak robily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie Majeczko faktycznioe brzusio cudowny.Az mi sie za nim zatesknilo.Gosiu wpisz w angielskim google " puschair bedding" i wyskoczy ci pelno stron 😁 A mi Piotrek sicagnal 80litrowy pojemnik ciuszkow na 3-6 dla malej i zabieram sie za przegladanie.No i przy okazji mimi blender tez sie siegnal,bo w tym tygodniu mam plan sama marchewke jej zrobic 😁 A Julka wlasnie odkryla,ze mozna misia chwytac i wkladac go do buzi.To samo z pielucha.I mamy teraz z niej ubaw,ona do buzi,my to odkladamy,a ten maly odkurzacz znowu swoje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja po porodzie przez okres pologu absolutnie nie wolno tamponow uzywac.Ja w zasadzie od porodu mialam moze 3 tyg jak nie krwawilam,bo najpierw polog,potem po zalozeniu spirali,2 tyg spokoju,potem wdala sie infekcja i plamilam az do jej wyjecia...a potem 2 godziny pozniej dostalam okres i mam go do dzis 😁 Moj maz to sie smieje,ze dziwne,ze sie jeszcze nie wykrwawilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...