Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
To sie wytanczylas 😁 pewnie na boso:P w swietle ksiezyca hehehe.
Mnie szlag trafia bo biegam do lazienki i wylewam wode z miski, nadal nie przyjechali zrobic tej sciany, ja juz pokombinowalam i czesc tej wody leci od raz na zewnatrz ale okno mam otwarte. Fuck:/

Maja, najpierw w butach, ale mnie lekko zaczely obcierac, wiec....sciagnelam hehe. No, ale sciagnelam i tanczenie na boso tez nie jest dobre, teraz mnie cale 'podeszwy' bola, au! Dobrze, ze w pracy nie musze duzo chodzic, wiec mysle ze jakos jutro wytrwam... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuje Kochane :*:*
Ja cały czas mam skurcze co 10 minut ,ale trwają nie cala minute ,wiec w szpitalu babka powiedziala,zebym wziela sobie jeszcze kapiel,cos zjadla i w razie czego wziela paracetamol 🥴
A skurcze juz sa coraz silniejsze i boje sie jak cholera!!!! :P jak sie uda to jeszcze do Was tutaj zajrze!Buziaczki :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a my od soboty jakis koszmar mielismy z mala, cale dnie nie spala, ciagle plakala, az sie zanosila tylko na rekach by w miare spokoj. nie miala wzdec, kolek choler wie o co jej chodzilo dzis jest juz lepiej tak nie placze. a przez te placze to 2 noce spala az po 8godz pierwszym snem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu a jadla duzo?Bo to mogl byc tzw skok wzrostowy.U nas to tak mniej wiecej wyglada,ze Julka wtedy marudzi,chce na raczki i je duzo wiecej niz normalnie.Wtedy jedyne co mozna zrobic,to dawac dziecku jesc.A on wlasnie wypada jakos w okolicy 6 tyg,potem bodajze 12 i 18 czy jakos tak.Nie wiem dokladnie kiedy,ale jak sie pojawia,to wiem juz,ze to to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiu a jadla duzo?Bo to mogl byc tzw skok wzrostowy.U nas to tak mniej wiecej wyglada,ze Julka wtedy marudzi,chce na raczki i je duzo wiecej niz normalnie.Wtedy jedyne co mozna zrobic,to dawac dziecku jesc.A on wlasnie wypada jakos w okolicy 6 tyg,potem bodajze 12 i 18 czy jakos tak.Nie wiem dokladnie kiedy,ale jak sie pojawia,to wiem juz,ze to to

o byc moze bo co 2h pila 150ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A z sylwią bez zmian :/ cały czas mam skurcze dwa w ciągu 10 minut ,ale nie trwają minuty i się nie nasilają za wiele 😞 więc ciągle czekam... byłam już nawet przejść się w tą i z powrotem po ulicy z mamą i zobaczymy! myślicie ,że coś się ruszy nie długo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Sylvianka !
Ruszy sie ruszy !
Wiadomo ze sie ciagnie , ale sama zobaczysz ze stanie sie to w nawet nie spodziewanej chwili !
3mam kciuki bardzo mocno !

Buzki pozdrawiam was mocno !
A pogoda strasznie do dupy!

Chrzciny robimy 12 czerwca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Sylwia,a ja myslalam,ze nic nie piszesz,bo juz pojechalas.No,ale faktem jest,ze juz blizej niz dalej.Nusia jakby byly u ciebie to bylabym ci naprawde wdzieczna,jakbys mi kupila.A ja bym wpadla na kawe albo poczta bys mi podeslala.Bo ja dzis sie poddalam.Caly dzien w dupie a termometru ni ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny !

Potrzebuje pomocy... czy mozecie mi cos poradzic ?

Moja coreczka ma prawie 2 tygodnie daje jej mleko sma ale jest problem ze zrobieniem kupki strasznie sie meczy prezy (ale co jakis czas robi takie male zolto zielone bobeczki) , pozatym troche sie ulewa . Przepajam ja herbatka z kopru wloskiego taka w saszetkach z hippa i podaje infacol i sama juz nie wiem czy moze to mleko jest za tluste dla niej i powinnam zmienic moze podajemy jej za duzo/malo mleka 90ml co 3 h , moze powinnismy jej zmienic melko na inne ? Najbardziej martwi mnie to ze bardzo sie meczy i zrobilabym wszystko zeby jej pomoc tylko nie wiem co 😞(( POMOCY BEDE WDZIECZNA ZA KAZDA WSKAZOWKE !

pS. CZY MOZECIE POLECIC MI JAKIEGOS DOBREGO PEDIATRE W LONDYNIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
A z sylwią bez zmian :/ cały czas mam skurcze dwa w ciągu 10 minut ,ale nie trwają minuty i się nie nasilają za wiele 😞 więc ciągle czekam... byłam już nawet przejść się w tą i z powrotem po ulicy z mamą i zobaczymy! myślicie ,że coś się ruszy nie długo??

na pewno, kwestia czasu niestety. Mi masaz szyjki pomogl, moze by Ci tez mogli zrobic? Gdyby nie ten masaz, to bym dluzej jeszcze czekala na malego, na bank. Bo u mnie podonie, zaczelo sie w pon. rano o 5tej a urodzilam wczesnym rankiem w srode (i to wlasnie lacznie z masazem i przebijaniem wod 🤢). Ale moze u Ciebie bedzie szybciej, oby kochana. Buziol 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ctrina ja mialam ze swoja ten sam problem co Ty teraz mala ma juz ponad mieisiac i jest dobrze wszystko moze wyrosla z tego 😉 tez podaje sma 🙂
maja zdjecie bylo robione 2 dni temu 🙂
sylwia mi czop zolty schodzil 2-3 dni i jak juz zszedl do konca to sie zaczelo tylko ja mialam od razu skurcze co 5 minut takie co trzeba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
catrina25 napisał(a):
Czesc Dziewczyny !

Potrzebuje pomocy... czy mozecie mi cos poradzic ?

Moja coreczka ma prawie 2 tygodnie daje jej mleko sma ale jest problem ze zrobieniem kupki strasznie sie meczy prezy (ale co jakis czas robi takie male zolto zielone bobeczki) , pozatym troche sie ulewa . Przepajam ja herbatka z kopru wloskiego taka w saszetkach z hippa i podaje infacol i sama juz nie wiem czy moze to mleko jest za tluste dla niej i powinnam zmienic moze podajemy jej za duzo/malo mleka 90ml co 3 h , moze powinnismy jej zmienic melko na inne ? Najbardziej martwi mnie to ze bardzo sie meczy i zrobilabym wszystko zeby jej pomoc tylko nie wiem co 😞(( POMOCY BEDE WDZIECZNA ZA KAZDA WSKAZOWKE !

pS. CZY MOZECIE POLECIC MI JAKIEGOS DOBREGO PEDIATRE W LONDYNIE?

Catrina, kiedy nasz synus mial problemy z kupka, to - po radzie innych rodzicow - dalismy mu lyzeczke (doslownie) soku pomaranczowego i to mu pomoglo. Ale Oskarek byl wtedy nieco starszy, choc nie pamietam dokladnie ile mial. Nie jestem pewna czy by to dobra rada jednak. A konsultowals sie z polozna? Moglabys jeszcze zadzwoni do lekarza ogolnego GP i poprosic, zeby do Ciebie oddzwonil z porada (jesli nie bedzie mogl z Toba w danaj chwili rozmawiac). W ksiazeczce zrowia malej pownnas miec numery telefonow, gdzie sie w razie czego kontakowac (np polozne). Pamietam tez, ze jak Oskarek byl maly to byly tez linie dostepne niemalze 24h na dobre i u nas sie to nazywa Shropdoc; bo nie zawsze trzeba sie widziec z lekarzem w przychodni, czasem wystarczy porada. Ewentualnie jeszcze sa punkty przyjec poloznych srodowiskowych, ale to (przynajmniej u nas) sa konkretne dni w wyznaczonych miejscach. Ja bym na Twoim miejscu skonsuktowala sie z poloznymi, skoro corcia ma dopiero 2 tygodnie. Zajrzyj do ksiazeczki zdrowia po numer. Mam nadzieje, ze jej szybko jakos malutkiej pomoga. Przy okazji - mala jest sliczna 🙂 Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...