Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziennnnn dobry!!! :P
Monia będziemy Cię wspierać w diecie oczywiście!!!Ja wczoraj dałam radę ,a dzisiaj dzień drugi...
My teraz zmieniamy mieszkanie i bedziemy placic za 2 pokoje,salon,kuchnia,lazienka i taras z ogrodem 650 funtow! Ale bedzie z nami Radka brat ,wiec wyjdzie na nas 450 funtow no i nie wiem jeszcze jak rachunki beda przychodzic a council okolo 1000 rocznie.Ale mieszkanie ogólnie świetne...
Monika strasznie dużo płacisz!No,ale to jest Londyn...
Maja juz masz child benefit? Nam przyznali narazie Child tax ... nie wiem co tak długo to trwa ;/ no i te 500 funtow tez nam przyznali,zdarzylismy 😉
Lece mojemu mysiorowi flachę robić,bo już mam awanture!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Saaaaa 🙂Mamy siuski 🙂Dopiero o 7 rano sie zesikala 🙂Boze czlowiek sie z takich malych rzeczy cieszy!!A ja dzis kolejna noc bezsenna.Boze jak wy malo za mieszkania placicie!Maja a co do huising benefitu,to ja dostaje cale 17f...a place prawie 700:P Mnie dzis nie bedzie jak cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia na pewno są niższe!
Maju trening dobry,dobry i 3mam kciuki za szczepienie..przeżywałam razem z Milkiem
A te 500 funtow to dostaje sie tylko jedyny raz becikowe. Mozesz sie o to starac do 3 miesiecy po urodzeniu dziecka,ale najpierw musisz miec chociaz jeden inny benefit przyznany ,a Ty juz masz child benefit ,wiec lec szybko do job center i popros o formularz na sure start maternity grant ,wypelniaj i wysylaj ,bo duzo czasu Ci nie zostalo bo Zuzia juz prawie 3 miesiace ma!!! a tam jeszcze musi połozna wypełnic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh SSMG Sure statuory maternity grant :P ale ja glupia jestem hehehehhe, dobrze ,ze idziemy dzis do lekarza nam to wypelni 🙂 Sylwia ,a Ty dostalas to nie miajac child taxu? , kurde bo ja czytam,ze tu jest jakas kwota roczna i jak sie jej nie przekroczy to h... aja nawet nie wiem czy nam przyznaja. Dobra zaczynam se wkrecac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja 🙂 ja własnie mam póki co tax a nie child benefit ,ale musisz mieć po prostu jakiś benefit ,a Ty przeciez jeden juz masz 🙂 tak ,polozna nam wypelniala! i dopilnuj wszystkiego dokladnie ,zebys miala wypelnione ,bo sie czepiaja glupot... nam polozna wypelnila i nie wpisala malego daty urodzenia i nie zwrocilam uwagi i mi odeslali pomimo tego ,ze ja tam gdzies juz wpisywalam ta date...no i dopisalam juz sama i odeslalam im spowrotem i w koncu przyznali na ostatnia chwile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
O kurcze a ja bylam przekonana ,ze musi byc po prosu ktorys z tych dwoch?!Albo w ogóle jaki kolwiek! Maja mnie zabije! No ,ale nie zaszkodzi i tak spróbować.


niech probuje, ale jak bylam u ksiegowej to mi mowila, ze musi byc child tax. najwyzej niech zaznaczy ze czeka na odpowiedz o child tax credit 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikogo nie zabije Sylwia gdyby nie Ty to bym sie z reka w nocniku obudzila i tak jak nusia pisze,zaznaczylam ,ze czekamy na child tax , i zaznaczylam,ze pobieramy child credit. No ladnie sie zlozylo,ze dzis mam tego lekarza i po drodze skrzynke pocztowa wiec sprawdze,czy wszsytko wypelni, a zadnego innego dokumentu nie zalaczalyscie,prawda?.....boze zliza sie godzina szczepienia,a ja mam stresa stad do Warszawy........ale ciekawa jestem ile mala wazy 😁 moja kluseczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po....nie bylo tragedii, mala wazy 5430 cos kolo tego 🙂 duza panna sie robi 🙂 poplakala chwile i przestala dzielna dziewuszka. Wyslalam juz ten formularz, health visitor mi uzupelnila.
Dziewczyny czy kurierzy tu robia tak,ze zostawiaja rzeczy przed drzwiamijak mnie nie ma??????jesli tak to mi ktos paczke zaje.......l . A jesli to byla posciel dla Zuzi to zabije tego kogos, bo kurier jakies hermes i tylko jest napisane,it was left down stairs by meter box. i ze flat 2 to niby dla mnie, kur.......zadnego nazwiska nic. jaja sei robia. poczekam na Michala pobiega po sasiadach ,moze ktos odebral na przechowanie z dolu. Bo bylam na dworze a tam same kosze na smieci no chyba do kosza nie wrzucili nie........ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Zuziaczek faktycznie dzielna baba ! 🙂
Maja nie powinni tak zostawić paczki, chyba że osobiście sąsiedzi wzieli hmmm powinni kontaktować się raczej z Tobą! A też zależy w sumei jaka firma??
Kurde Maja nasz mudżin dobry jest...to działa 😁 mam normalnie zakwasy na całym ciele :P takie delikatne,ale są !!!! jeszcze wieczorem powtórze sobie 🙂 i znowu z rana... i tak bede robic caly czas! 🙂
a teraz lece zjesc swoj ostatni posiłek na dziś... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...