Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale to pomyslowe bardzo bardzo, kupie jej napewno..dzieki Gosia 🙂
aaa dostalam child benefit pismo wwyrownaja mi pod koniec misiaca zaleglosci, fajnie 🙂 ale z kolei housing nam odrzucili bo mamy za wysoki przychod, Monia da sie cos jeszcze pokombinowac czy juz nie ma sensu?? jeszcze czekam na child tax ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
ale to pomyslowe bardzo bardzo, kupie jej napewno..dzieki Gosia 🙂
aaa dostalam child benefit pismo wwyrownaja mi pod koniec misiaca zaleglosci, fajnie 🙂 ale z kolei housing nam odrzucili bo mamy za wysoki przychod, Monia da sie cos jeszcze pokombinowac czy juz nie ma sensu?? jeszcze czekam na child tax ..

a moge wiedziec jaki macie msc dochod i ile ogolem placicie za mieszkanie? bo my dzis zlozylismy i jestem ciekawa... jak cos to mozesz na priv napisac 🙂 ladne dostaniesz wyrownanie na konto podziel sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my sie polozylismy cala trojka na drzemke po obiadku po 15 i wstalismy przed 18 🤪 i jeszcze Maryla mi sie poplakala ze ja budze 😜 Monia dasz rade. przebije sie zabek i bedzie po wszystkim. Maryla dwa dni byla marudna ze szok, wczoraj miala pekniecie w dziasle a dzisiaj juz zebola widac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja a wasz dochod wyliczali na podstawie p60,czy macierzynskiego?Bo mozesz im powiedziec,ze jestes na macierzynskim i zarabiasz tylko 500f miesiecznie a to juz bardzo zmniejsza wasz dochod.A jesli juz wyliczyli to na podstawie macierzyskiego to dupa.A tak z ciekawosci ile za Londynem placicie za mieszkania?Bo ja za studio flat place 675 plus prad...czyli ok 80-100 miesiecznie wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Gosia lubie te portasy i jej zakladam czesto bo zaraz znich wyrosnie, jeszcze ma takie zielone z truskawka wielka na pupci 😁
a corki podobno po tatusiach sa czesciej 🙂

moja ma rajstopki z dekoracja na dupci nawet tatus jej majteczki z falbankami ostatnio kupil 🤪
moi znajomi wszyscy tez mowia ze Vanesska to caly tata 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narobi narobi Monia nie przejmuj sie ja dzis tak mialam z Zuzia spala 2h w domu potem na spacerze 1,5 i pampek pusty, a jak go tylko ejj otworzylam i ja zostawilam na chwile chyba wszystko wysiusiala co mogla 🙂 i do tego potem kupke 2ga walnela , tak mi sie dziecko wyrobilo 😉
Nie przejmuj sie na zapas babo lepiej sie sprobuj polozyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis zadzwonilam do intruktora jazdy zeby skonczyc prawko w koncu i okazalo sie,ze moj stary intruktor sie wyprowadzil i wyhuhu duzo ludzi z egzaminami, wiec bede miec innego ale dopiero po 20stym bo jedzie na urlop no ale w koncu ruszylam dupe 😜 to juz 3cie podejscie wiec zrobie to napewnoooooooooo dla mojego dziecka taaaak 😁 to jest motywacja. Chociaz bede miala jakas korzysc z tego skarbonkowego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...