Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ona sztywnieje i jakby mogla to by sie w palák wygiela hehehhe i nogami odpycha zeby jej dupci nie zanurzac heheheh, takie to urocze 😁
No moze i ta kaszka manna......oby to bylo to bo wtedy masz z glowy testy 🙂

Ide dziewczyny spac, kolorowych!!!! jutro chyba zrobie spacerek do asdy poszukac sloiczkow,albo do bootsa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
No im starsze tym gorzej chyba sie pampersa zmienia,co? Póki co Milan lezy jeszcze grzecznie,jedynie mi ''syruliny'' do góry podnosi i stopy łapie 😜


oj tak, to prawda. teraz Kaye przebrac, zmienic pampersa, to jakas masakra !!!! nie ma mowy o lezeniu, ciagle wstaje i ucieka, wierzga i krzyczy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi maryla jescze sie nie wierci podczas przebierania ale lapie sie za cicioche i czasami zdarza sie ze ciciocha jest w kupie i w tedy jest zonk 🙃
a jezeli chodzi o jedzonko to kazda z nas decyduje co podaje 🙂 ja na razie sloiczki bo raz sie wzielam za gotowanie dla malej to sie na mnie wypiela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
heheh mówisz,że to nie takie proste 😉 zobaczymy jak Marylce pójdzie
tak z mamą rozmawiałam ostatnio,że kiedyś jak pampersów jeszcze nie było to dzieci szybko się na nocniku uczyły załatwiać 😉


dokladnie tak. moja pierwsza corka jak skonczyla rok, to juz dawno nie pamietalam, co to pieluchy, tak wlasnie ok. 10 mies. robila na nocnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie babki rozpisalyscie wieczorkiem.Sylwia ja juz tradycyjnie od 6 na nogach.Nudatko zdjecie boskie 🙂Ale to chyba delamtynczyk jest 😜 Bo mialam takie same spioszki,z tylu maja ogonek i czapeczke z uszkami.Nawet na fb mam zdjecie.Kaasiaak cos wiem o tej zmianie pampersow..Czasem ma po prosgtu dosc ganiania jej po lozku,zwlaszcza jak rozmazuje wszedzie kupke 😜 😜 A co doncniczka,to od tygodnia mloda tez sie na niego obrazila i placze jak ja na niego sadzam.A co do obiadkow,to ja jej miksuje,ale nie na miazge,tylko na troche wieksze kawalki.To kasiu pochwal sie,ile masz wiosenek? 🙂Maja ja w sainsburym kupowalam takie proste sloiczki.Sylwia jesli bierzecie angielski cywilny,to Radek moze isc sam ustalic date spotkania w urzedzie,bo na to czeka sie jakies 2 tygodnie.A juz na samo spotkanie musicie isc oboje.Nusia dalam wczoraj ten ashton powder,bo tam jest napisane,ze jest tez na problemy z zoladkiem i kupka byla gesciejsza.Zobaczymy dzisiaj.Moze sie upiecze wizyta u lekarza.A ona takie rzadkie kupy wali juz 2 tyg i zamiast coraz mniej wali coraz wiecej 😁 Oooo i juz mamy kupke.Ide powalczyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Monia 🙂 Jak zwykle my dwa poranne ptaszki
A ślub cywilny,ale w Polsce.Muszę pojechać i się dowiedzieć 🙂
A te słoiczki to angielskie kupujesz,tak? Bo ja właśnie tak się zastanawiałam ,że lepiej będzie się opłacało angielskie chyba kupować jak polskie. Aaa i musze poszukać tych jogurtów,wczoraj w tesco widziałam ,ale dopiero po 6 miesiącu.
Ale Jula daje popalić,jak w nocy nei chce spac tak w dzien kupki wali 🙃
Aaa ja lece sie dowiedziec gdzie lekarz pediatra prywatnie przyjmuje i mam ich wszystkich w dupie. A jak wroce to w anglii tez pojde. Nusia to Marylka ma uczulenie na białko,gluten tak? I lekarz mówila do kiedy takie uczulenie moze sie utrzymywac? Mama mi mowila ,ze jak bylam mala to tez mialam skaze bialkowa,ale po pol roku mniej wiecej mi przeszlo. Wkurza mnie to strasznie u malego ,bo caly czas ma takie plamki czerwone i chrostki.Czasami wychodzi wiecej,czasami mniej ma. Mysle ,ze powinien jeszcze inne mleko jakies dostac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...