Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rozmawiałam właśnie z koleżanką która nie dawno urodziła synka, i ona chodziła do ginekologa prywatnie i powiedziała mi, że jej ginekolog mówił , że takie brązowe plamienia są normalne,- oznaczają rozwijanie zarodka itp. i nie ma powodów do paniki, mówił jej też , że ma od razu do niego dzwonić jak będzie plamiła krwią.
Mi tego moja lekarka nie powiedziała;/ a to jest moja pierwsza ciąża i skąd mogę wszystko wiedzieć, ja po prostu się martwię jak każda mamusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Myszka 😉 Ja przy pierwszej ciąży też o każdą pierdółkę strasznie się trzęsłam.. tym bardziej, że miałam dość stresująca pracę i w związku z tym non stop bolał mnie brzuch aż lekarz mnie na l4 wysłał...
I dobrze, że o wszystko pytasz 😉 Lepiej się upewnić niz bezsensownie stresować - w końcu stres wcale na ciążę dobrze nie wpływa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myszka słonko!!! w pon do lekarza !!! a tak w ogóle to gratuluje Dzidziulka!!!!!!!!!!!!!!!!!
dbaj o siebie mocno!!!!!

ja po szkole...
teskniłam jak szalona za moim aniołkiem....


i wogóle... nowy KAMIL na choryzoncie :/:/:/:/
to z tej zgryzoty.... fajnie mi jak ktoś jest dla mnie miły i w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka będzie dobrze!!!

Ania to może zamień starego Kamila na nowego skoro ten pierwszy taki nie do ruszenia 😁
A co studiujesz?? 🙂 (to tak z ciekawości 😜)

A Maja przesłodka 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki 🙂 Jak wam się podoba weekend? U mnie tak jest fajnie bialo na dworze. Moj pies juz sie czwala w sniegu ale on przy minus 10 spi na dworze to mu sie nie dziwie. Dzisaij z mezem wybieramy sie na jakis spacer. Jest sloneczko i takie powietrze rzeskie i tak fajnie. Kocham snieg tylko tak do swiat 🙂 Ateraz ja relaksuje sie a maz sprzata w kuchni. Troszke go zagonilam bo co ja tylko mam pracowac? Mnie lekarz kazal lezec a wczoraj musialam siedziec w szkole. Bo egzaminy mialam. Wiec musze nadrobic. 🙂 Milego dnia dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie :*

Myszka czekamy w poniedziałek na wieści czy widziałaś maleństwo 😉

Aniu może nowy Kamil bedzie bardziej odpowiedzialny niż stary 🤨 ale jeszcze pytanie czy go nie przeraża że masz już dziecko! większości facetów boi się odpowidzialności w tych spawach zwłaszcza że to nie jego...
a i przecudne maleństwo :*
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 😉 Przyszłam się przywitać 🙂 Nie mam za bardzo czasu zaglądać bo ta końców jest już bardzo męcząca 🙃 Jakoś daję radę ale modle się tylko o to żeby nie przenosić bo wtedy będzie źle ha ha ha 🤪 🙃 Myszka na pewno u Ciebie będzie wszystko dobrze i z Tobą i z Dzidziusiem 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki 😞 naprawdę pierwszy dzień był najgorszy... nawet nie macie pojęcia jak się czułam. Lekarz mi powiedział, że organizm odrzucił zarodek bo był on słaby, tłumaczył mi, że nie wiadomo co byłoby potem z dzieckiem.
Powiedział mi, że na jedno powinnam się cieszyć- na jedno płakać, mam tyle dobrze, że ominęło mnie to całe czyszczenie. Mój organizm sam pozbył się zarodka, i poroniłam.
jestem w tej dobrej sytuacji, że lekarz kazał nam się od razu starać o kolejnego dzidziusia, aby zapomnieć o wszystkim. Mam tylko dać miesiąc swojemu organizmowi na odbudowanie.
Nie polecam nikomu tego bólu co przeżyłam !!!
Dzisiaj już mam inne nastawienie do tego co się stało- trzeba żyć dalej! Mam tylko nadzieję, że nigdy mnie już to nie będzie czekało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...