Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A Ja cały czas czekam na łóżeczko i już się z mężem wkurzamy. Mam nadzieję, że dziś przyjdzie w końcu kurier jeden dzień idzie,a w środę do południa wysłałam kasę. I zamówiłam jeszcze matę edukacyjną http://allegro.pl/mata-edukacyjna-wesola-farma-kojec-canpol-tanio-i1406516959.html taki aspirator http://allegro.pl/frida-aspirator-do-noska-najlepszy-plus-4-filtry-i1406517188.html i niedrapki ze strony co Emka poleciła (oklask). Może w poniedziałek przyjdzie. A i moi rodzice zamówi już wózek to pewnie też w poniedziałek będzie. Nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no mój mąż jak był w aptece to nie umiał się chyba powstrzymać i przyszedł do domu i mówi mi, że coś kupił.. patrzę, a tam właśnie aspirator do noska, no i gruszkę.. nie wiem po co to i to, ale stwierdził, że jednym wyciąga się kozy, a drugim śpiki.. no cóż 😉 ja nie muszę wcale robić zakupów, bo mój mąż co w sklepie jest to coś kupi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia ja mam taki sam aspirator, wygląda nieskomplikowanie 🙂
co do łożeczka to spokojnie, my zamówiliśmy w poniedziałek raniutko a w środę po południu już je dostarczono. A za tego klupsiowego Misia już Ci zwrócili kasę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda napisał(a):
Niunia ja mam taki sam aspirator, wygląda nieskomplikowanie 🙂
co do łożeczka to spokojnie, my zamówiliśmy w poniedziałek raniutko a w środę po południu już je dostarczono. A za tego klupsiowego Misia już Ci zwrócili kasę?


Tak dziś dostałam zwrot, maja szczęście. A gdzie kupowałaś łóżeczko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałam sobie lutowe posty - jedna lutowa Mamusia chyba wybrała sie już do szpitala, bo jej się wody zaczęły sączyć. Och, aż płakać mi sie chce ze wzruszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia tak, właśnie od tego sprzedawcy zamówiliśmy wyrko - jest świetne, no może poza szufladą, której pokrywka jest taka sobie, ale to już zależy od producenta a nie sprzedawcy. My monitorowaliśmy, gdzie nasze łózeczko sie mieści. Nie masz numeru zlecenia, by móc obserwowac przesyłkę? Oni zazwyczaj jeżdzą w nocy, by dostarczyć towar do magazynów, w naszym rejonie mają bazę gdzieś przy stoczni w Gdańsku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - zapytałam na forum styczniowym, czy warto brać ze sobą butelke do szpitala dla Dzidzi na wszelki wypadek - okazuje się, że tak;/ Chciałabym karmić go jednak piersią, mam nadzieję, że będę miała mleczko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda napisał(a):
Niunia tak, właśnie od tego sprzedawcy zamówiliśmy wyrko - jest świetne, no może poza szufladą, której pokrywka jest taka sobie, ale to już zależy od producenta a nie sprzedawcy. My monitorowaliśmy, gdzie nasze łózeczko sie mieści. Nie masz numeru zlecenia, by móc obserwowac przesyłkę? Oni zazwyczaj jeżdzą w nocy, by dostarczyć towar do magazynów, w naszym rejonie mają bazę gdzieś przy stoczni w Gdańsku 🙂


A skąd wziąć ten numer zlecenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na innym wątku, n którym pisze, czyli Katowice, właśnie pisali, że jednej lutówce już wody odeszły.. bo na tym wątku mam dwie lutówki i one już czekają aż się zacznie dziać 😉 pewnie napiszą tam na tym moim drugim wątku co z tamtą lutówką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Tak sobie was czytam i biedne jesteście z tym spaniem, wiem co to znaczy, bo sama jeszcze 2 tyg temu miałam z tym problem... A dzisiaj wyobraźcie sobie, że poszłam spać przed 12:00 i obudziłam się o 12:30 🤪 Budziłam się tylko 3 razy na siusiu, ale natychmiast zasypiałam i nawet jak Malutka buszowala to udawało mi się zasnąć 🙂 🙂 Spanie polepszyło mi się od kąd oglądam tv z łóżka... Zaraz zaczynają mi się oczy lepić i zasypiam 😁
Co do brania bytelki do szpitala to dobrze wiedzieć, też wezmę jedną i wezmę swój laktator w razie czego, bo w szpitalu wypożyczenie oczywiście kosztuje...
Ostatnio mam chętkę na kanapki z dżemem wiśniowym (posmakował mi ten z łowicza niskosłodzony) i do tego duuuża szklanka mleka (A JA NIE LUBIĘ MLEKA!!!) i tak wyglądają moje śniadania i kolacje :P Czytałam, że dzidzia od 32 tyg zaczyna sobie odkładać wapń, żelazo itp, to może stąd te zapotrzebowanie na mleko...
A Wy macie tak, że nie przełknęły byście czegoś przed ciążą, a w ciąży Wam smakuje???
Widzicie jak to jest z tymi porodami, najpierw nasz marcóweczka, teraz lutowa mamusia... Tak na prawdę nie wiadomo kiedy my zaczniemy rodzić.. Jak to się mówi... NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja, a w moim szpitalu przystawiają dziecko do piersi nawet gdy nic nie leci za bardzo, bo mówią, że dla dziecka na początek niby wystarczy odrobina pokarmu.. bo ma jeszcze zapasy z brzuszka. I , że niby jakiś masaż piersi się wykonuje na pobudzenia laktacji... zobaczę jak to u mnie będzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia już wszystko wiem. Otóż wraz z mailem, w którym była informacja, iż przesyłka została wysłana - dołączają (bynajmniej nam) numer zlecenia. Wchodząc na stronę tego kuriera - widzisz, gdzie wyrko się znajduje aktualnie. Aaa i całość przychodzi w jednej paczce: łóżko, szuflada i materac, także się nie martw, że będzie tego za mało. 🙂

Z tego, co pamiętam to chyba firma kurierska DPD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda napisał(a):
Niunia już wszystko wiem. Otóż wraz z mailem, w którym była informacja, iż przesyłka została wysłana - dołączają (bynajmniej nam) numer zlecenia. Wchodząc na stronę tego kuriera - widzisz, gdzie wyrko się znajduje aktualnie. Aaa i całość przychodzi w jednej paczce: łóżko, szuflada i materac, także się nie martw, że będzie tego za mało. 🙂


Już sprawdzam, dzięki ;-) oklask for you
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to mam smak non stop na kanapki z dżemem brzoskwiniowym albo z pomidorem i pasztetową! 😁 a no i przed ciążą nie przepadałam za spritem, jedynie co to mojito piłam ze spritem.. a teraz, tzn. od jakichś dwóch tygodni mogę litrami pić.. wiem, że gazowane niezdrowe jest, ale pocieszam się tym, że nie mam takiej chęci na coca-colę, bo moja ciotka zaś jadła snckersy tonami i colę piła.. z tm, że ona prawie 30kg przytyła, na pewno coś ponad 20, a ja jak na razie 9kg i mam nadzieję, że dużo mimo wszystko nie dojdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...