Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Samantka ja mam konto Euro na którym mam trochę kasy, nie przelewałam nigdy wprawdzie na zagraniczne konto ale nie powinno być problemu, mogę Tobie przeleać w Euro. A pocztą belgijską mogłabys mi to wysłać? Może mogłabys sprawdzic ile kosztowała by wysyłka do Polski 2-3opakowania, chyba mają jakąś stronę internetową.
Ewentualnie może Twoja babcia by mi to do Polski przywiozła i nadała w Polsce, z Polski to nawet jej kuriera do domu po odbiór mogę załatwić, żeby po poczcie nie latała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak więc ode mnie przesyłka za paczkę o ciężarze od 350g do 1kg 12 euro jedno opakowanie galactogilu ma 210g granulatu czyli 3 opakowania 630gram plus opakowanie... A jakby moja babcia to wzięla to jak byś tego kuriera załatwiła... bo my jestesmy az z siemiatycz to chyba spory kawalek do ciebie.. bo jest jeszcze mozliwosc ze podam przez znajomych z wawy i bys ewentualnie pojechala po paczke... ale chyba ty nie jestes z warszawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mi jest obojętnie, ja jestem z pod Poznania ale DHL mi to by odebrał - adres jest nieistotny ważne by w Polsce. Dla kogo to będzie mniejszy problem i kto szybciej w Polsce będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie mi A powiedział, że ci znajomi lecą samolotem, a samolotem nie mozna takich rzeczy przewozić, więc najlepiej jak mojej babci to dam i kurier by odebrał od niej z domu... adres i numer konta bym podała ci mailem i dogadalybysmy sie co i jak, moja babcia jedzie jakos na poczatku maja.. nie wiem dokaładnie jeszcze... twojego maila chyba nie mam... mój to [email protected]
Wlaśnie i ja pochlonelam ostatnią lyzke granulatu.. tez musze kupic drugie opakowanie.. mi pomogl nie musze malej dokarmiac, dobrze przybiera, a tez juz mialam mniej pokarmu, ze mala wyla przy cycu i musialam drugiego dawac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
dg3003 ja szukalam w googlu,ale nie pokazuje mi zadnej strony z tym lekiem w uk.w srode pojde do apteki i o to zapytam.jesli beda to mieli to ci napewno wysle

To już ja jej wyślę, bo u mnie jest... a moja babcia jedzie do pl wiec bedzie taniej niz wysylac paczke z zagranicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
dg3003 ja szukalam w googlu,ale nie pokazuje mi zadnej strony z tym lekiem w uk.w srode pojde do apteki i o to zapytam.jesli beda to mieli to ci napewno wysle

To już ja jej wyślę, bo u mnie jest... a moja babcia jedzie do pl wiec bedzie taniej niz wysylac paczke z zagranicy...

No chyba ze tak.Bo jak wpisalam to w google to mi tylko polskie,kanadyjskie i francuskie strony wyskakiwaly.No ale skoro u ciebie to jest,to mamy problem z glowy.A tak w ogole to w Belgii maja dobra rzecz...Stelle Artois 😁 😁 Moje ulubione piwko hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki to są slodzinki i można je tak slodziutko ubierać 😉

Gerda Niunia jadę w sierpniu na panienski pewnie do Sopotu z cała feraina babeczek żądnych i
ImPrezowania, byłoby super gdybyście dołączyły 😉

Gerda dokładnie Aleks ma to samo i na razie czekam aż przejdzie a przy okazji wizyty u pediatry bede prosić o skierowanie do neurologa o ile dadzą mi juz teraz bo podobno neurolog to dopiero po 3 miesiącu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super te wasze dziewczynki 🙂 A jakie kreacje..Moja Maja nie przepada za sukienkami, bo jak na rekach jest to niewygodnie ja trzymac i zawsze sie podwija.
Niunia ja na wakacje tez planuje nad morze jechac a od dawna chce do Sopotu, wiec jak cos to musimy sie spotkac 🙂

A ja wam pokaze mojego smieszka golutkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny za chęci mam nadzieję że mi to rzeczywiście pomoże. Małą dokarmiam już 2-3razy dziennie, ale narazie SNS Medeli, a nie butelką ciągle liczę na to, że uda mi się tylko piersią karmić.
Samantka doszłam do wniosku,że prawdopodobnie szybciej będzie jak wyślesz mi to pocztą. Wyślę do Ciebie zaraz maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...