Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Dziewczyny, ale macie tępo pisania ,nie było mnie raptem 3 dni i już 25 stron 🤪 nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, bo mała standardowo od 8 domaga się duużej uwagi. Teraz po karmieniu w końcu sobie zasnęła.
Samantka, Monisia te wasze córcie to śliczne małe księżniczki do schrupania 😘
Niunia ja też dostałam okres 🤢 pełne zaskoczenie, nic mnie nie bolało a zawsze miałam bóle menstruacyjne, normalnie ze mnie poleciało,dobrze, że byłam w tym czasie w domu.Wy już po pierwszym razie od porodu, a ja jakoś przełamać się nie mogę, strach jakiś, tyle się nasłuchałam o ciąży po porodzie..a antykoncepcja w tym okresie różnie działa.
Ja pazurki małej przycinam 1 a nawet 2 razy w tygodniu, bardzo szybko jej rosną, najlepiej obcina się po kąpieli.
Salamandra potwierdzam, pieluszki DADA są super, ale wersja premium jest jakby lepsza, DADA 1są do 6 kg, więc bardziej ekonomiczne bo np. happy i pampersy 1 tylko do 5 kg i już są za małe.
Mój pulpet waży teraz 5300.

Dg3003 pytałaś chyba o mleko, więc ja używam ohydnego nutramigenu, ciesz się,że twoj maluch toleruje bebiko i to, że tanie nie znaczy, że gorsze. chyba Oktawia też karmi tym mlekiem.
Ja wcześniej dokarmiałam bebilonem, ale mała coś nie za bardzo się po nim czuła, pediatra stwierdził ,że chyba ma nietoleracje laktozy i jest nadwrażliwa na białko mleka krowiego, ciekawe bo jak karmiłam piersią to jadłam nabiał i mala dobrze się czuła, jestem wkurzona bo pediatrzy w tym temacie idą na łatwiznę i lekkie objawy to u nich już alergia, teraz to boję się cokolwiek zmieniać a piersią już nie karmię, tylko, ze obawiam się że przez to mleko faktycznie stanie się alergikiem na laktozę, no więc naprawdę chciałabym karmić normalnym mlekiem.
Samantka świetna ta chusta, a podobno idą upały, na początku maja ma być 27 stopni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny1
Wpadłam tylko na chwile zeby Waqm napisac że prawdopodobnie jutro przyjdzie ta czesc do kompa i jak tylko maz wymieni to wysle tabelke.
Ammi jak chcesz to dosli jeszcze do jutra takie dane: imie mamy i login z brzuszka, spodziewana termin porodu i data i godzina porodu, tydzien ciazy, imie dzidziusia i czy porod naturalny czy ciecie.
Ja tez juz musze uzywac 3, jeszcze mam kilka sztuk 2 ale dzisiaj kupiłam juz 3 pampersa, ale sprobuje tez te z dady. Kuzynka co prawda mi odradzała zwłaszcza na lato ale jedna paczke przetestuje.
Pazurki tez obcinam małej raz na jakis czas i tylko gdy spi.
Jutro w koncu idziemy na szczepienie, mam nadzieje ze tym razem nic nam nie stanie na drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, Edytka ale ślicznioszek z tej Twojej Kornelci 🙂 Samantka, Monisia, Maja widziałam też fantastyczne zdjęcia Waszych modelek - już od małego wiedzą jak zapozować 😁

Wczoraj mój maluszek był ochrzczony. Było napradę fantastycznie - mały przespał całą sesję zdjęciową u fotografa a wyglądał jak aniołek. W kościele przespał całą mszę bo sam obrzęd był po mszy. Nawet jak wzięłam go na ręce to też kimał. 😁Leciutko się skrzywił jak ksiądz polał mu główkę wodą święconą. Mój mąż śmiał się, że skoro taki spokojny to oznacza, że ktoś nam dziecko podmienił 😁
Maja, my daliśmy na ofiarę 200zł, ale księdz upewniał się czy na pewno chcemy tyle dać, pytał czy przez to niczego dziecku nie zabraknie itd. Można np. zadzwonić do kancelarii parafialnej i podpytać ile zwyczajowo dają inni rodzice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I Monisia fotka dla Ciebie... widząc ten samochód od razu pomyślalam o Tobie, bo mówiłaś, że lubisz stellę 🙂 Więc pyknęłam szybko foto, a ludzie dziwnie się popatrzyli, bo fotografowanie samochodu z piwem to raczej rzadkość:P:P
[URL=http://img692.imageshack.us/i/dsc02628t.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1548/dsc02628t.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...