Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Samantko to wpadnijcie do Londynu 🙂Umowimy sie na piwko albo kawke.My mielismy do Hiszpanii leciec.Coz,przelozylismy to na przyslzy rok i nie Hiszpania tylko Egipt 🙂 Mi wszyscy mowia,ze wykapany tata i po mnie ma tylko podbrodek i krecone wloski 🙂A czy wasze dzieciaczki tez juz zmieniaja boczki?Bo Julci jak sie nie podoba ulozenie to sama juz strony zmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko na pewno będzie dobrze 🙂 Monisia, no zobaczymy, kiedyś na pewno w końcu się tam wybierzemy, a na wakacje mieliśmy jechać do Marsylii i też przełożyliśmy na następny rok, a może i za dwa... się zobaczy... Tak ta łobuziara nam poprzewracała wszystko do góry nogami :P:P
Moja też już powoli boczki zaczyna zmieniać 🙂 W każdym bądź razie już się boję ją zostawiać samą np. na kanapie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko dzięki za informację i już wysyłam e-maila, a z twojej córci to normalnie istna laleczka, w ogle jak tak patrze na te dzidzie to aż chce się je schrupać 😜
widzę, że rosną nam córunie tatunie bo u mnie to samo, kto nie spojrzy to zaraz, że wykapany tata eh tylko czekam kiedy jej kolor oczek się zmieni,ale jak na razie ma jota w jotę kolor taty 🙂
co do zmiany boczków to powoli się uczy, za to główką obraca tak, że wytarła już sobie prawie wszystkie wloski z tylu glowy.
Dziewczyny czy wy czyścicie uszka maluchom? bo ja zauważyłam u swojej taką wydzielinę i nie wiem jak to wyczyścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ammi moja to też prawdopodobnie będzie miala kolor oczu taty, bo ja mam niebieskie, a on brązowe, a brązowy jest niestety genem dominującym nad niebieskim 😉
A co do uszek to nie trzeba nic w środku czyścić, tylko małżowinę można patyczkiem dla niemowląt... Ale nie potrzebne jest czyszczenie i pchanie patyczka głębiej, bo uszka same się oczyszczają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka a u mnie odwrotnie, ja mam brązowe, a tatuś szaro-niebieskie więc mam jeszcze szanse 🙂 chociaż szary podobno tez dominujący
a ta wydzielina to już tak wystaje poza ten środek więc chyba nic się nie stanie jak patyczkiem usunę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...