Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Samantko tak samo ja ubieram 🙂 🙂Capslocc milo cie widziec.Ciesze sie,ze kolki zwalczone.A oponki to ja tez mam i to wiele 😉Ale tak jak mowisz,wazne ze dzieci zdrowe.Wczoraj ogladalam program na tvn style o tym szpitalu,do ktorego idziemy z Julka 01.06.I pokazywali historie 4miesiecznej dziewczynki,ktora miala juz 5 operacji,katater i ciagle zakazenie jej sie wdawalo.Ona taka cala pocieta lezala.I byla rozmowa lekarza z rodzicami,ze maja dwie opcje-1 to dalej dziecko dializowac,operowac itd i ze to jej wiele bolu i cierpienia sprawi a 2 to nie dializowac i pomoc jej spokojnie umrzec.Az sie poplakalam jak to ogladalam 😞I wtedy docenilam,co mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Samanta sliczna jest ta Twoja modeleczka...Widze, ze lubi sukieneczki...A nie podwijaja jej sie? Bo ja mam tyle sukienek i nie moge ja w nie ubrac, bo sie prezy i wygina..

Jak leży to się nie podwija, ale ja tego pilnuję... jak ją kładę to sprawdzam czy nic jej nie uwiera.. i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też się zastanawiałam jak ubierać..bo się zaczyna bardzo ciepło robić 🙂
no u mnie też głową kręci,a włoski jak były tak nadal są 😜 no i nie wiedziałam czy to ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Antek to ważył 3300, przy wyjściu ze szpitala 3180, a tydzień temu gdy miał równo 6 tygodni to ważył 4600.
A włoski mu się wytarły na czubku i wyglądał jak łysy dziadziuś. Tylko wokół główki zostało, a na czubku szyberdach :PPP teraz widzę, że na nowo rosną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny za info, samantka świetne masz te sukieneczki, gdzie takie można kupić ?aż wstyd się przyznać, ale ja mam tylko 2 sukieneczki i to na 68 więc jeszcze za duże 😞 chyba dzisiaj nie wytrzymam i kupie coś podobnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ammi napisał(a):
dzięki dziewczyny za info, samantka świetne masz te sukieneczki, gdzie takie można kupić ?aż wstyd się przyznać, ale ja mam tylko 2 sukieneczki i to na 68 więc jeszcze za duże 😞 chyba dzisiaj nie wytrzymam i kupie coś podobnego.


Ojj ammi... gdzie ja je kupiłam... w H&M jest duży wybór i w premaman... ja tam kupowałam i w takich sklepach belgijskich, sieciówka taka, więc nie ma tych sklepów w polsce... a tą sukieneczkę na zdjęciu nabyłam za 3 Euro 🤪... a jest nowa, a nie używana 🙂
A i jeszcze jest taki sklep zara, tam też są...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Moja sie rozklada,a ze spacerowka byloby mi latwiej.tym bardziej,ze lece sama z mala.maz dopiero po tygodniu dolaczy


To myślę, że śmiało może być, bo sąsiadka z dołu też wozi dziecko w spacerówce, a mała chyba jest 2-3 miesiące starsza od mojej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Salamandro a ty w wakacje bedziesz w Jedrusiowej Polanie?Bo meza namawiam,zebysmy sobie tam nad wode pojechali,bo i tak gdzies mielismy jechac


Tak, całe wakacje z drobnymi przerawami, tylko ze to jest pole namiotowe, trzba miec własny namiot lub przyczepe albo specjalne autko turystyczne 🙂 Zapraszamy serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka thx very much 🙂
Monisia ja też ma taki 3 w 1 , tylko fotelik trochę jest niewypałem ale coś za coś,
co do spacerówki, u mnie 2 dziewczyny też tak wożą maluchy, które są niewiele starsze od naszych, więc można spróbować, no i maluch widzi znacznie lepiej co tam na spacerku się dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ale macie dziewczynki spida.
Moja mala wczoraj wieczorem zagorączkowała po szczepieniu, tak mi jej szkoda było bo widac po niej było ze żle sie czuje, dałam jej czopka i po pol godzince zasneła, a dzis rano znow podwyższona temperatura, ale jeszcze nie na czopek. Oj bidulka znow cały czas spi, ale ja wykonczyło to szczepienie.
Moja wazy teraz 5050g (wczoraj ważona) a jak sie urodziła to wazyła 3840g. Prawdą jest że dzieci karmione sztucznie szybciej przybierają na wadze, zauważyłam to obserwując wczesniaki. Te karmione sztucznie szybciej przybierały i robiły sie takie "papauśne" niż te karmione pokarmem mamy.
Ja tez juz waze (wedlug wagi) 4 mniej niz przed ciazą ale wcale tego cholercia nie widac, mam nawet wrazenie że brzuch mam wiekszy, bo taki flak wisi. No coz..... a na cwiczenai to mi ciezko bedzie sie zmusic! Niestety!
Marta powiem Ci że ja ostatnio tez mialam takie nudnosci z rana, ale u mnie ciaza nie mozliwa bo my jeszcze nie wspołżylismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Mój na spacerku to non stop śpi... 🙂 więc ciężko mu będzie cokolwiek obserwować 😁

no a u mnie przełom, coraz częściej otwiera oczy i patrzy z ciekawością co tam w górze się dzieje no bo z gondoli to nic innego nie widać, chyba, że nagle znajde sie pod jakimś drzewem to wtedy robi oczy jak 5złotowki no bo listki ruszą sie na wietrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...