Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tuska nie chce Cię niepokoić ale ja własnie miałam takie białe upławy i po dzisiejszej wizycie musze brać tą nystatynę, zdziwiłam sie bo na ogół w drożdżycy to upławy też są białe ale takie "srekowate" jak papka, a u mnie były bardziej "wodniste", najlepiej idz do lekarza niech sam oceni bo może to faktycznie tak jak u dziewczyn norma ale lepiej dmuchać na zimne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też od niedawna zauważyłam zwiększoną wydzielinę, lekarz mówi że to nie upławy że to normalne! Czesto latam do łazienki bo mi coś mokro :] nie ma się co przejmowac później bedzie jeszcze gorzej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf..., niedawno wróciliśmy od znajomych, zmęczyłam się bez reszty, w dodatku po moim "kuchennym maratonie". Robiłam zupę rybną, kapuśniaczki i sernik na zimno - taki kolorowy, na każdą warstwę czekałam i czekałam aż się steżeje... . Plecy mam jakbym miała dopięty wielki plecak ze stelażem - takie obciążone 🥴
Edyta Twoja Dziecinka jest już sporym Dzieckiem 🙂 Oby tak dalej rosła. Co do upławów - ja z kolei mam wrazenie jakobym upuszczała trochę moczu, noszę zatem wkładki higieniczne tak dla komfortu.

Dobrej nocy Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie naczytalam o porodach nie potrzebnie i teraz mysli wariuja w mojej glowie..
Zdania podzielone, polowa jest za naturalnym porodem, druga polowa za cesarke..Pisza, ze np. ze przez porod silami natury wiele kobiet ma problemy pozniej z seksem. Czasami porod trwa baaardzo dlugo..po co ja to czytalam...teraz zasnac nie bede mogla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siłami natury jest urodzić lepiej, w ogóle dla dziecka to jest bardziej korzystne, ja bardzo dużo o tym czytałam i tak jak kiedyś uważałam, że chciałabym mieć cesarkę to teraz nie zrobiłabym jej nigdy gdyby nie było takiej potrzeby... No i po cesarce zabierają dzidziusia tylko pokazują przez chwilę. A jak urodzi się naturalnie to od razu ci go dają.. Moja koleżanka pierwsze dziecko rodziła tylko 4 godz. tak więc nie jest powiedziane, że pierwszy poród MUSI być długi, bo wcale nie. A drugie dziecko urodziła przez cesarkę i powiedziała, że wolała rodzić naturalnie, bo po porodzie naturalnym tak bardzo nie boli, zapomina się o wszystkim, a po cesarce nie dość, że się długo dochodzi do siebie to jeszcze boli. Jak wstawała po butelkę dla córki to ciągle płakała, miała do butelki 3 metry a zajęło jej 10 min dotarcie tam razem ze wstaniem i nie było to od razu po zabiegu tylko na drugi dzień...

A co do sznurowania butów czy zakładania skarpet to ja na szczęście jeszcze nie mam tego problemu, czasami tylko mi powietrza braknie przy wysiłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek dziewczyny. Mam nsadzieje ze mialyscie zbnoscna nocke...
Ja wczorak juz nie dotarlam na forum bo po zakupach padlam - jak wy robicie zakupy?! ja tylko patrzylam gdzie sa lawki (centrum handlowe) zeby usiasc a moj emek buszowal po sklepach( widok prawie niespotykany!) 🙂 No ale kupilismi kilka pierdol i 2 pary malych butkow - oczywiscie beda na potem ale byly takie sliczne...
Edytka ale twoj maluszek pieknie rosnie! Moj tez musi byc duzy bo na tych zakupach to mnie tak plecy bolaly jakbym worki z piaskiem nosila!
Dzownilam dzisiaj do szkoly rodzenia w miejscowosci gdzie mieszkaja moi roddzine (bedziemy tam od polowy lutogo do ok 2 miesiecy po porodzie) i wyobrazcie sobie ze szkola jest za darmo!!! I akurat kolejny kurs zaczyna sie w polowie lutego! Wiec chyba zrzadzenie losu 🙂
A co do porodu to ja naturalnie chce ale prawdda jest ze niestety seks potem nie jest juz tak przyjemny no i a kolezanka powiedziala mi ze ma caly czas wrazenie jakby jej mialo cos wypasc i ze chyba operacje na to bedzie miala - prawda jest ze ona jest drobniutka a dzieccko bylo 4 kilo - wiec to wsyztsko wydaje mi sie jest sprawa indywidualna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest sprawa bardzo indywidualna. Moja siostra rodziła 4 lata temu przez 25 godzin, az urodziła sama, jaest bardzo szczupła i też bała sie że po porodzie bedzie miała jakieś problemy, albo z trzymaniem moczu albo z uprawianiem seksu, ale nic takiego nie miało miejsca. Mówiła mi że nie widzi różnicy przed a po!
A takj ak napisała wczoraj samantka to po cieciu faktycznie jest się nie do życia, w końcu to operacja! A moja koleżanka po cięciu jeszcze nabawiła sie zakażenia rany pooperacyjnej i miała bolesne zabiegi oczyszczania rany. Chć mam tez koleżankę z pracy która po cięciu juz na drugi dzień normalnie chodziła, ale jak sama powiedziała ma wysoki próg bólowy. Ja raczej nie za duży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek Dziewczyny! 🙂 ja tylko na momencik, bo dzisiaj prawie w ogóle czasu nie mam 😜 no ja na pewno będę rodzić siłami natury i właśnie dużo kobiet mówiło, że po cesarce wszystko bardzooo boli i to bardzo długo ... ;/ ale koleżanka rodziła naturalnie i mówi, że też przez tydzień usiąść nie mogła ani nic zrobić..także to zależy od człowieka..
mnie tutaj już raczej nie będzie tak, więc chcę Wam życzyć
Szczęśliwego Nowego Roku Kochane ! ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez wam zycze SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 🙂 Napewno ten rok dla nas bedzie wyjatkowy 🙂
Nie moge uwierzyc, ze juz styczen..Byle do lutego, a potem juz bede siedziala przygotwona 🙂
Ja dzisiaj jestem w domu z mezem. Nie chce mi sie isc do nikogo..Urzadzimy sobie romantyczna kolacje, wypije lampke szampana (lekarz mowi, ze jest ok) i potem bedziemy ogladac tv pewnie 🙂
Jutro pewnie tez bedzie cicho na forum, wiec pewnie do zobaczenia w niedziele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!
Nie było mnie jakiś czas (problemy z laptopem 😠 )a tu tyle nowych wątków i nowe super foteczki, 🙂 jak mi się uda to wkleję swoje aktualne. Ten czas coraz szybciej pędzi do przodu, już Sylwester, my spędzamy rodzinnie, może na chwilkę spotkamy się ze znajomymi, ale nie wiem czy dam radę, bo bardzo szybko się męcze, praktycznie co jakiś czas muszę się położyć, bo inaczej ciężko mi się oddycha i czuje się słabo, ale mam nadzieję że wytrzymam do północy.

Życzę Wam Wspaniałego, wyjątkowego Nowego 2011 Rokuoj tak ten Nowy Rok będzie dla nas niesamowity, jeszcze tylko 2 miesiące i będą z nami nasze maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...