Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o tak, my dziś właśnie patrzyliśmy jak brzuch podskakuje 🙂)) tak sobie zaobserwowałam, że odkąd brzuszek jest większy i te ruchy bardziej widoczne z zewnątrz, to mój Misiek coraz więcej do niego gada i bawi się... a ja głupia zawsze wtedy ryczę ze wzruszenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja najbardziej mam smaka na lody waniliowe z owocami albo owocowe, mniam mnaim.
Samantka moja mała tez jest taka aktywna, tez dzisiaj mezowi mówiłam ze ona chyba nie spi, i ten kto pisał ze dziszus zapada w 40 min drzemki chyba nie trafil z obserwacja w moim przypadku 🙂 Ale ja lubie ją czuc. Dzisiaj próbowałam posłuchac słuchawkami lekarskimi czy serduszko słychac ale nie słychac chociaz mała sie wierci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka82 napisał(a):
ja najbardziej mam smaka na lody waniliowe z owocami albo owocowe, mniam mnaim.
Samantka moja mała tez jest taka aktywna, tez dzisiaj mezowi mówiłam ze ona chyba nie spi, i ten kto pisał ze dziszus zapada w 40 min drzemki chyba nie trafil z obserwacja w moim przypadku 🙂 Ale ja lubie ją czuc. Dzisiaj próbowałam posłuchac słuchawkami lekarskimi czy serduszko słychac ale nie słychac chociaz mała sie wierci 😉


Kaczuszka ja już słyszalam kilka razy stetoskopem, a pierwszy raz jakiś tydzień temu... z dnia na dzień coraz mocniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazłam właśnie fajne wózki
http://allegro.pl/wielofunkcyjne-skrzat-85053?a_enum[52]=1&a_enum[5209]=32&a_enum[5214]=all&a_enum[5211]=all&a_text_f[5208][0]=&a_text_f[5208][1]=&buy=0&clear_cookie=0&distance=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&order=t&price_from=&price_to=&view=gtext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka moj maz tez zaczal z brzuszkiem rozmawiac dopiero jak zobaczyl pierwsze ruchy 🙂
Ale i tak moj tak nie przezywa tej ciazy jak ja..Wydaje mi sie, ze jak zobaczy dziecko to wtedy dotrze do niego, ze jest tatusiem 🙂 Sa wzrokowcami to w sumie sie nie dziwie, a my to wszystko przezywamy, bo czujemy malenstwo 🙂
Czkakwe moja mala ma tez kilka razy dziennie czasami. Najczesciej jak cos dobrego zjem, albo jak sie klade 🙂
Boze jak ja sobie dzisiaj porzadzilam z jedzeniem 🙂 Rano i popoludniu nic nie jadlam, bo meczyly mnie mdlosci.Za to pozniej sobie odbilam, zjadlam lody, troszke chipsow od meza, zrobilam sobie sok owocowy z miksera. Teraz jeszcze kanapeczke z tunczykiem z piekarnika mniam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka no to fjanie masz, e słyszałas serduszko, ja próbowałam i jeszcze nic...musze jeszcze raz za tydzień spróbowac
eMka bardzo bogato wyposarzone te wózki i duża gama kolorów, nie moge tylko za bardzo ogarnąc jak on funkcjonuje jako głęboki wózek..wygląda jakby bodwójna buda była....ale wyposażenie za tą cenę rewelacja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie chyba się na ten Capri zdecyduję... W sumie to był pierwszy wózek, który zaczęłam oglądać i wpadł mi w oko... a jak mówią, że pierwsze się liczy... :PPP potem jakoś zaczęłam grzebać i szukać innych. Kurcze, już sama nie wiem... nawet nie wiem na co zwracać uwagę jeśli chodzi o funkcjonalność 🤪 😮 ehhh... no bo tu chyba nie ma zdejmowanej gondoli tylko się zamienia gondola w spacerówkę... nie wiem już nic... a Wy czym się kierujecie?

Co do odczuwania bycia Tatą, to mój narzeczony z dnia na dzień się niecierpliwi i czasem to już mówi "Synek wychodź" :PPP tak się biedak doczekać nie może 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka82 napisał(a):
samantka no to fjanie masz, e słyszałas serduszko, ja próbowałam i jeszcze nic...musze jeszcze raz za tydzień spróbowac
eMka bardzo bogato wyposarzone te wózki i duża gama kolorów, nie moge tylko za bardzo ogarnąc jak on funkcjonuje jako głęboki wózek..wygląda jakby bodwójna buda była....ale wyposażenie za tą cenę rewelacja!

Z tego co ja rozumiem to jest gondola i do niej można jeszcze ten śpiworek wkładać jak dzidzia jest malutka lub nie jak podrośnie. Natomiast nie wiem czy w spacerówkę to jakoś złożyć go trzeba czy jak? No bo w innych wózkach to był stelaż i oddzielnie gondola, spacerówka i fotelik...
zgłupiałam już do reszty i chyba zwalę odpowiedzialność wybierania pierwszych czterech kółek na Tatusia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak rzeczywiscie tu nie ma osobnej gondoli na głęboki wózek i na spaceróke tylko to jest jeden stelarz, wolałabym chyba żeby było osobno ale z drugiej strony wtedy jest duzo droższy i wyposażenie uboższe wiec też sama nie wiem i tak jak wy doszłam do wniosku że zgłupiec można....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to już mam dość szukania... ten mi się podoba, Miśkowi też, więc już chyba przestanę szukać. Poza tym jak ja zacznę się za mocno przyglądać to znajdę znowu coś co mi się nie podoba lub jakieś ale i tyle z tego będzie... ehhh... ja już tak mam... już miałam kilka razy na 100% podjętą decyzję, a jak się zaczęłam zastanawiać to oczywiście doszukałam się miliona wad... ehhh... jejku... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm narobiłyście mi ochoty na te lody. Jutro ja pogonię męża, bo dzisiaj podrinkował ze znajomymi i teraz śpi jak dziecko (chociaż to chyba nie jest dobre porównanie hihi). Ja dzisiaj siedziałam tylko przy herbatce, więc jutro ... loooodyyyy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zbieg okolicznosci, pisałyscie o czkawkach swoich pociech , a my dzis po raz pierwszy widzieliśmy to zjawisko u Naszego Synka!! Narzeczony był wpatrzony jak w obrazek a ja sie wzruszyłam i troszke popłakałam 🙂 Temat lodów hmmmm meczy mnie od poczatku ciąży, uwielbiam wszelkie smaki 😁 Co do wagi to podskoczyłam jakies 10 kg do tej pory i tak naprawde mam juz nadzieje ze waga bedzie wzrastac tylko Dzidziusia .... Co do stanika to kupiłam dwa, ale na wszelki wypadek troszke wieksze ... Tak jak Wasze pociechy Nasz Dawidek tez przeciaga sie, rozciaga, kopie, skacze prawie przez cały dzien, ale w nocy nic mnie nie budzi wiec mozliwe ze śpi 🙂 Tak sie zastanawiam czasmi, ze bedzie mi brakowac pewnie tych brzuszkowych ruchów 😁 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie brzuch tak jakby ciągnie. Mam ważenie jakby miał wybuchnąć. Też tak macie? Właśnie obejrzałam ten film 7 kobiet ciąża. Popłakałam się na tych porodach, ten pierwszy wydawał się taki łatwy ;-) Może też się zdecyduję na poród w wodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam takie uczucie jak Ty Niunia pare tygodni temu, wydaje mi sie ze własnie tak robił sobie miejsce Nasz Synek... Tez ogladałam ten film, całkiem fajnie zrobiony i wzruszyłam sie pare razy .... Ja napewno nie bede rodziła bez znieczulenia, musze miec jakas wspomoge ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka82 napisał(a):
samantka no to fjanie masz, e słyszałas serduszko, ja próbowałam i jeszcze nic...musze jeszcze raz za tydzień spróbowac
eMka bardzo bogato wyposarzone te wózki i duża gama kolorów, nie moge tylko za bardzo ogarnąc jak on funkcjonuje jako głęboki wózek..wygląda jakby bodwójna buda była....ale wyposażenie za tą cenę rewelacja!

No właśnie serduszko słyszę już od tygodnia gdzieś a ruchy to już dawno.... Tylko żeby uslyszeć serce to trzeba mniej więcej wiedzieć jak maluch jest ułożony, ja najbardziej słyszalam jak plecki wypinała, a później to już po prostu kwestia dobrego przyłożenia stetoskopu no i trzeba go trochę mocniej przycisnąć... Mój narzeczony się zgrywa, że mam dwa serca 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobitki!
Jeśli chodzi o czkawke to zauważyłam ją dopiero jakiś tydzien temu u małej! Natomiast takie rozrywanie od srodka mam od jakis 2 tyg., moja położna powiedziała mi na wizycie że to dlatego że mała bardzo szybko nabrała masy ciała i nagle zrobiło jej się ciasno i teraz skóra nadrabia i się rozciaga. Teraz pewnie tak to juz bedzie!
Ja od wczoraj miałam ogromną ochotę na sernik! Dzis poszłam i kupiłam! Po obiadku bedzie wskazane sobie zjeść mniam , już mi slinka cieknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...