Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 🙂 Ja dopiero wstalam, w nocy spac nie moglam. Pobilam rekord chodzenia do Wc bylam ponad 10 razy i pozniej juz nawet przestalam liczyc.
Strasznie mecza mnie mdlosci i nie mam sily wstac z lozka. Dzisiaj do lekarza..Trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. Odezwe sie pozniej. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
U mnie ze spaniem jest w miare dobrze i włąsnie najlepiej spi mi sie na lewym boku, ale czesto dretwieja mi biodra i sie budze, musze wtedy sie przekrecic i zasypiam... Maja P. trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze, daj znac po wizycie! Edytko ja tez ostatnio miewam sny ze rodze i własnie tak jak Ty juz takiego "owiniętego" Bobaska. Całkiem zabawne czasami bywaja te sny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem zła, właczyłam wczoraj nagrywanie tego programu, bo wiedziałam że nie dam rady go obejrzeć w całości, chciałam właśnie obejrzevc a tu klops, wyskauje napis że z powodu braku sygnału program nie został nagrany wrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Och, ja miałam dziś ciężką noc 😞 Tradycyjnie łazienka ok kilku razy i ... zawroty głowy, po prostu wirował mi cały pokój 🤨 Dziwne wcześnie j tak nie miałam, dobrze że jutro wizyta u lekarza - muszę mu opisać wszystko, co mi przez ten czas dolegało, tak profilaktycznie...
Ruchy naszej małej czuję już o różnych porach dnia i nocy, ja tez nie wiem, kiedy Ona śpi 😉 Poza tym coraz częściej jej silne ruchy odczuwam z boku pleców na wysokości pasa 😮, dziwnie to brzmi, ale tak jest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Też przegapiłam ten program 🤢Zaraz poszukam w necie czy będzie powtórka...M corazon ja też czasem miałam problem ze spaniem na lewym boku a teraz już nie mogę inaczej bo na wznak jest mi ciężko oddychać i wogóle jakoś tak dziwnie a na prawej stronie czuję jakby coś mnie ciągnęło w środku...Też się w nocy troszkę przekręcam ale teraz znalazłam rozwiązanie bo kupiłam taki wałek do spania...-tylko kupiłam taki bardziej płaski i kładę go w nocy albo między nózki albo z tyłu podpieram plecy trochę go pod plecy wciskam dlatego najlepszy taki płaski a nie całkiem okrągły.Można samemu sobie zrobić przecinając jasieczek na pół 🙂
Edyty S oklask za ciekawy sen 😁 Oj jakby taki mieć szybki poród i jeszcze do tego dzidziuś całkiem oporządzony w pampersie 😉
Maja P mam nadzieję że wszystko dobrze 😘
A ja dziś jestem srasznie ale to strasznie szczęśliwa-byłam na usg 🙂Dzidziuś jest w położeniu główkowym 🙃Waży 2100 🤪I jest chłopczykiem 😎
Do tej pory nie znaliśmy płci dzidziusia...Dlatego też nie sprzeczałam się z mężem co do imienia bo jakoś myślałam że będzie dziewczynka a dla dziewczynki mieliśmy wybrane Amelia.Jeśli chodzi o imiona dla chłopców to mi podoba się Aleksander(Olek Aleks podobają mi się zdrobnienia i imię w całości też 🙂)A mężowi Maksymilian(podoba mi się zdrobnienie Maks)Ale do imienia jakoś nie jestem przekonana...Co Wy Kochane myślicie o tych imionach?
Które Wam się bardziej podoba? 🤨Może mi troszkę pomożecie 🙂
Życzę Wam miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Widzę, że wszystkie dziś po ciężkiej nocy. U mnie to choróbsko jednak się rozwinęło. Całą noc się dusiłam od kaszlu i kataru, a do tego te skurcze łydek. Biedny Misiek biegał wokół mnie, oklepywał, masował i w końcu sam nic nie spał. Dopiero nad ranem i teraz śpi. Ja pewnie też zaraz zasnę, bo okropnie się czuję.
Co do wagi to też bym chciała, żeby to już dzidziusia tylko była, ale się pewnie nie da, bo apetyt mi dopisuje jedynie na słodycze, których rodzinka mi naznosiła.
Miłego dzionka, ja idę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia strasznie sie ciesze, ze w koncu poznalas plec malenstwa. Tyle biedna czekalas az w koncu sie doczekalas 🙂 Oklask za syneczka. Co do imion to u mnie jak by byl chlopak to bylby Maksymilian lub Mikolaj.Napewno jak zobaczysz malego to wybor bedzie latwiejszy 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, Ja dziś nie wstawała do kibelka, ale się co chwilę wierciłam z jednego boku na drugi. Uda mnie strasznie bolą. Też się w nocy budzę na plecach ;-) Spałam dziś do 12.30 coraz lepiej mi idzie ;-) Ciekawe jak ja dam radę z tym spaniem jak dzidziuś już będzie ;-) Ja również miewam sny o porodzie i ogólnie o Pawełku, ale podobno w 3 trymestrze to normalne zjawisko ;-) Synek się wierci o różnych porach dnia i nocy, nie budzi mnie na szczęście kopniakami, ale czasami nie mogę zasnąć przez nie ;-) Maja czekam na relację od lekarza. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja napisz koniecznie jak wizyta u lekarza! Edytka jak wpadniesz na trop kiedy ten program o ciążach znowu będzie koniecznie daj znac! Emka - kuruj się obys się czula jak najlepiej, u mne mąż ma mega przeziębienie, mam nadzieje że mnie nie zarazi...
Co do spania to ja zawsze spałam na boku, w nocy się tylko przewracam raz na jeden, raz na drugi i tylko cierpnące ręce mnie budzą.
Zawroty głowy mi się też zdarzaja a przed chwilą zrobilo mi się słabo jak siedziałam oparta na kanapie, normalnie mnie zamroczyło - już nie wiem jak mam siedziec - jak siedze poczylona to nasickam na brzuch a jak oparta o kanape to ciężko mi sie oddycha i tu jeszcze numer!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałam dzisiaj ciężko z zaśnięciem, ale jak już zasnęłam to było ok 😜
nasz synuś też dłuższy czas się chował i lekarz , żeby powiedzieć płeć musiał go budzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się zmęczyłam, zaczęłam prasować część ciuszków malucha ;-) Słodkie one są, ale nie mogę za długo stać ;-( Podczas prasowania opowiadałam Pawełkowi, co będzie nosił i że będzie z mamusią później chodził po sklepach po nowe ciuszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja
Trochę późno piszę, bo miałam dzisiaj zwariowany dzień, spałam nawet dobrze, ale ranek nie był już taki miły, jak tylko wstałam zaczęło mnie pobolewać w podbrzuszu, tak jakby coś mnie ciągnęło i tak do 15, na szczęście dzisiaj byłam u lekarza i opisałam całe zdarzenie, lekarz uspokoił, że to maluch tak ciągnie i muszę odpoczywać, a najlepiej leżeć, jednak jak tylko brzuch zacznie niebezpiecznie twardnieć to od razu na ostry dyżur, więc dziewczyny z tym bólem podbrzusza to lepiej uważać.
A tak już na wesoło to Oktawia gratuluję synka, ale chłopak Cię przetrzymał 😉 moja córcia na początku też taka wstydliwa była a teraz przy każdym usg się wystawia więc nie ma prawa zdarzyć się niespodzianka 😉 Widzę, że raczej żadna z Was nie miała problemu z imieniem a ja to wciąż się waham, eh trzeba w końcu podjąć ostateczną decyzję 🙂Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze z pierwszej tury wszystkiego nie uprasowała, zostawiłam to dla męża ;-) Muszę resztę uprać, ale nie mam już miejsca na suszarce. Najważniejsze ciuszki do szpitala już mam wyprasowane i spakowane ;-) Ile i jakie ciuszków bierzecie do szpitala? Ja spakowałam 3 pajace (z czego jeden na wyjście) 3 pary śpiochów i do tego 3 kaftaniki, 2 body z krótkim rękawem i jeden z długim, niedrapki i 2 czapeczki. Nie wiem czy to wystarczy czy może za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz po wizycie..Szyjka taka sama jak tydzien temu, wiec zadnego krazka nie zakladal i nie nie bedzie juz zakladal.Za 4 tygodnie koncze moje tabletki i sie bede wtedy szykowac 🙂 Narazie wszystko w porzadku i dalej mam sie oszczedzac..
Ammi czy Ty juz sie zdecydowalas na Kamienskiego na 100%? U mnie bedzie zmiana na Brochow..W srode lub czwartek mam spotkanie z polozna i padnie ostateczna decyzja. Moje 2 ciocie rodzily z jej pomoca i porod trwal 30 minut..Podobno czyni cuda 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze to glupie pytanie ale z tym prasowaniem ciuszkow to jest konieczne? Pytam, bo moja pralka nie gniecie ciuchow i zastanawiam sie czy tylko o gniecenie chodzi czy jak?
A z tymi ciuszkami dla naszych dzieci, to ja wlasnie wczoraj myslalam nad tym, ze takie one sliczne sa, ze napewno sobie je zatrzymam jak juz Maja z nich wyrosnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...