Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Tak się teraz zastanawiam nad marcowymi Mamusiami... ile z nas urodzi naturalnie bez wywoływania i cesarek? Bo na razie to większość chyba z wywoływania, prawda??? Ehhh ciekawe czemu tak się dzieje?

Bo te nasze malychy są straszne leniwe 😁 Nie wiem czy sugerujecie się czasami horoskopami - ja w to w sumie nie wierzę, ale niektóre cechy odnośnie znaku zodiaku się sprawdzają. Brat mojego męża jest rybą i jak mój mały wda się w wujka to będzie masakra 🙃 A tak na poważnie to chyba im za dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja cały czas śmieję się z moją mamą, że mój synek bardzo dba o mamę, zebym wykorzytała na maxa czas na L4 - mam do 11.03. A tak w ogóle to raz czuję sie super i mam dobry humor, a za chwilę zalewam się łazami. Chyba muszę popertraktować z małym zeby szybciej wyskakiwał bo wykończy mamusię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulek napisał(a):
Emka, trzymaj się 🙂 Moze Jespere Ci przepowiedziała, ze mały wyskoczy na dzień kobiet. I byłoby tak jak w przypadku Niniu - wizyta w szpitalu i sygnał do wyjścia 😁 Ja na wszelki wypadek jutro też spakuję torbę do bagażnika - nigdy nic nie wiadomo, moze pęcherz płodowy nie wytrzyma 🤪
Sciskam brzuszki i lecę pod prysznic 🙂

Mój mały jak nie wyskoczy to go wyciągną :PPP chociaż zobaczymy.
Mój gin powiedział, że jego zdaniem moją ciążę powinno się już zakończyć, ale że on nie ma wpływu na to co zrobią w szpitalu... on niestety tam nie pracuje. Powiedział, że zadzwoni do ordynatora z nim pogadać, ale stwierdził, że on jedynie może zasugerować co i jak, a decyzję to i tak w szpitalu podejmą...
A Niunia około 16:00 pisała, że dostała oksytocynę, więc szybko jej poszło 😁DDD
Super, w końcu się doczekała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jespere napisał(a):
🙂 Mój Mąż ma na drugie Marek 🙂
A widziałaś tę stronę: http://gorny.edu.pl/imiona/

Trafiłam na nią kiedyś, ale chyba i tak mając dziewczynkę zdecydowałabym się na imię Julia, to imię miałam "upatrzone" od dawna, zanim zaczęłam na poważnie myśleć o dziecku. Jakoś maluchy sobie poradzą z konkurencją 😁 Ja w klasie (podstawówka i średnia) miałam 3 Anie oprócz mnie. A ostatnio na podyplomowych na 40 osób było 5 moich imienniczek + ja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulek napisał(a):
Jespere napisał(a):
🙂 Mój Mąż ma na drugie Marek 🙂
A widziałaś tę stronę: http://gorny.edu.pl/imiona/

Trafiłam na nią kiedyś, ale chyba i tak mając dziewczynkę zdecydowałabym się na imię Julia, to imię miałam "upatrzone" od dawna, zanim zaczęłam na poważnie myśleć o dziecku. Jakoś maluchy sobie poradzą z konkurencją 😁 Ja w klasie (podstawówka i średnia) miałam 3 Anie oprócz mnie. A ostatnio na podyplomowych na 40 osób było 5 moich imienniczek + ja 🙃

U mnie w szkole podstawowej były 3 dziewczyny o moim imieniu... na całą szkołę... w liceum chyba 2, a na studiach tylko ja... to sobie rodzice moi wymyślili 🙂))
A ja zawsze chciałam mieć dzieci Antosia i Antosię... jeszcze Franciszek mi się podoba, ale Miśkowi już nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobre jest to, że jesteśmy już coraz blizej 😁 I powtarzam sobie, ze coraz mniej się boję bo przed terminem to byłam kłębkiem nerwów. Wszystkie pisałyście, ze chcecie już rodzić a ja jedna miałam takie mieszane uczucia i najchętniej ścisnęłabym wtedy nogi żeby mały jeszcze nie wyskoczył (lekarz nastraszył mnie, zę urzodzę przed 18.02) A teraz to w drugą stronę - nigdy się nie dogodzi 😁
Kochane, ja już naprawdę mykam bo zaczynam bredzić 🙃 Śpijcie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Aniulek.
Emka, właśnie mi uświadomiłaś, ze nigdy nie sprawdziłam, na którym miejscu jest moje imię! I wiesz co? W ogóle go nie ma 😉
Emka, to my chyba też idziemy spać, co? Ja pójdę próbować, ale u mnie ciężko z zaśnięciem.
Pewnie niedługo obudzi się Samantka i tu zajrzy 😉
No nic. trzymam kciuki za Twój jutrzejszy dzień. Oby był jak najlepszy dla Antosia, cokolwiek by sie nie działo. Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i Samantka zajrzała, tylko, że nie spała... oglądam sobie tv i zaglądam od czasu do czasu...
Niunia gratulacje!!! Duży Pawełek, a nie chciał wychodzić :P 🙂
Idzie teraz ciąża z zaskoczenia i tak się zastanawiam jak kobieta przy silnych skurczach nie decyduje się pojechać do szpitala... dla mnie to nie pojęte... ...
Kurcze rozpisalyście się trochę i mam kilka stron do nadrobienia, ale widziałam coś na temat oksytocyny... ja wam powiem, że to jest prawie najskuteczniejszy sposób na wywołanie, moja ciotka też dostała oksytocyne przy 3 porodach wywoływanych i od podania do porodu mijało jakieś 5-6 godzin, więc nie tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pozwolę sobie na wtrącenie...Na mnie nie podziałała ani oxy ani znieczulenie ZO 😜 Gratuluję wszystkim marcóweczkom ,które już tulą dzieciaczki i trzymam kciuki za te, które swoje święto dziś mogą jeszcze obchodzić w miarę spokojnie objadając się bezkarnie bo mamami jeszcze nie są 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc ja juz gotowa do wyjscia. Mam takiego stresa, ze szkoda gadac. Gorzej niz przed egzaminem magisterskim. Tam chociaz wiedzialam co mnie czeka. Brzuch z nerwow mnie boli, przelknac nic nie moge. Jednym slowem BOJE SIE!!! No to dwa slowa. Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny! ;*
Niunia gratuluję! 😘 Pawełek duży chłopak! 😉
no u mnie bez zmian, jedynie bardzo dużo czopu mi odpadło, ale krwi nie było.. był przeźroczysto-białawy, no może troszkę żółtawy.. ale to na pewno był on. No ale jak krwi nie ma to jeszcze sobie pewnie poczekam.. 😞
eMKa trzymam kciuki! 😁:* no i pisz co i jak! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...