Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emka mój też się śmieje przez sen na głos i to tak naprawdę głośno ale czasem przez sen równie głóśno płacze i zawsze jak płacze to aż mi się smutno robi bo wtedy ten jego płacz jest taki jakby mu się jakaś krzywda działa od razu go przytulam i kilka razy to właśnie to moje przytulanie go obudziło...a ale nie mogę się nigdy powstrzymać...ja wczoraj czekałam ale nikt mi nic nie odpisywał na to uciekłam.
Ale dziś pospaliśmy...Olek obudził się o 7 rano zjadł mleczka i zasnął a ja razem z nim i spaliśmy tak do 11 😁
Neli przykro mi 😘Nie smuć się...Nie myśl o tym kogo nie masz ale o tym kogo masz-a masz dzidziusia narzeczonego i parę zakręconych brzuszkowych koleżanek 🙂I depresji też pewnie nie masz poprostu masz zwykłego doła...a dziś widzę że mamusie niestety dopada 🤔Głowa do góry!-Kochana trzeba się było wczoraj napić z dziwczynami albo dzisiaj może znajdziesz chętne i opijemy te imieniny Niusi 😉
Trzymaj się!Ściskam!...-pamietaj myśl pozytywnie 🙂
Monisia też się nie smuć-powinnyśmy się wszystkie cieszyć bo mamy śliczne zdrowe dzieci 🙂
Weż się rozgrzej jakoś 😉-mam nadzieję że jednak nic Cię nie weżmie...Też mam nosidełko ale ja to cały czas się boję tą główkę tak mu zostawić bo boję się że jeszcze mu się coś zrobi...eh jak będę w przyszłym tygodniu u lekarza to muszę zapytać jak mam mojego Olka nosić bo ja to bojażliwa jestem 🥴Salamandra właśnie wstawiłaś zdjęcie Fasola a gdzie opis...-wszystkie jesteśmy ciekawe jak się sprawował.. 🙂
Marta mój też śpi w kołysce i właśnie zamierzam zmienić ją na łóżeczko ale chyba u nas nie będzie z tym problemu bo ja swojego nie bujałam...Ty Maję bujałaś?Nie rozumiem dlaczego czuje różnicę jak ją kładziesz w łóżeczku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Salamandra a nie balas sie, ze zacznie plakac w autobusie?

Marta ja już od 2 miesięcy jeżdżę tramem i autobusem, ale moja mała zawsze na dworze śpi.. tzn jak stoimy w miejscu to sie budzi i oglada, a jak sie jezdzi to spi (w tramie i busie niby wozek stoi ale trzesie samo przez sie) 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia super laska z ciebie.Salamandro konsultowalam juz to z lekarzem i moge ja nosic,tyle ze twarza do mnie.Mowil,ze szyje ma silna i na upartego moge ja do przodu ustawic,ale jeszcz troche pekam.Ale twarza do mnie jak najbardziej wolno.Marta ja uzywam tego zelu,bo mi go kolezanka polecila i jest naprawde bardzo dobry. http://www.comparestoreprices.co.uk/health-and-beauty/unbranded-calgel-calpol-teething-gel.asp A w tygodniu ide jeszcze zakupic takie saszetki z proszkiem,ktory sie dziecku do buzi wsypuje i momentalnie bol przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Samantka 😘No tak w autobusie trzęsie więc pewnie na Fasolka trochę działało...mojemu nawet wielkie chodnikowe wertepy nie przeszkadzają w spaniu...my jeszcze autobusem nie jechaliśmy bo człowiek się szybko przezwyczaja do wygody i mama ma teraz opory przed autobusem 🤢Jak się dupkę wozi samochodkiem to póżniej autobusik się nie podoba:blush 😁latego nigdzie dalej się nie ruszamy -czekamy na tatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniś 😘
Eh...ja to się boję o tą szyjkę małego i już się nie mogę doczekać wizyty u lekarza...w sumie widzę że jak go trzymam całkiem pionowo i podtrzymuje mu główkę swoim policzkiem to trzyma prosto i już nie wygina się do tyłu nawet zdarza się że ją w pionie przekręca w drugą stronę więc trzyma ją prosto ale i tak sie boję tego czy jest ok i tego całego przejścia dziecka z poziomu do pionu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktawia - śliczna jesteś 🙂
Niunia - dobre zakończenie dnia 🙂
A powiedzcie mi, o której Wasze maluchy chodza spać? My mamy kąpanko o 21, ale od 2 dni Patryczek po kąpieli drze sie jak na całe gardło, bo juz jest tak zmęczony i nie chce jeść, tylko spać. Nie chcemy go kłaść bez mleka, ale wczoraj zasnął na betona i tak do 5 rano a ostatnie karmienie było o 18:30 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia normalnie to nie wolno dziecka nosić przodem, bo to źle robi dla kręgosłupa. Dziecko jest w nie naturalny sposób wygięte, można je tak nosić na rękach, ale w nosidełku już nie... Wiem, że są nosidełka przystosowane właśnie do takiego noszenia, ale mi pediatra stanowczo zabroniła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda 😘
Ja kąpię Olka co drugi dzień i kąpię go tak koło 20.Codziennie on zasypia tak 20-21...z jedzeniem jest różnie bo raczej zjada zawsze i dopiero zasypia ale czasami ma takie napady złości jak jest bardzo zmęczony że wcale nie można go nakarmić bo płacze i się dławi więc wtedy muszę go odłożyć do kołyski i zasypia...Więc ja wtedy nie panikuję bo uważam że dziecko to sobie reguluje i jakby był bardzo głodny to by się wcześniej obudził a tak śpi do 6-7...jak nie zje zbyt wiele na noc to rano zjada więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia ja nie bujalam. Moze poprostu czuje zmiane otoczenia,,,a poza tym w lozku tak duzo miejsca, wiec moze wie, ze to nie to samo,
Pytalam Salamandre o autobus, bo wiem, ze jej maly placze caly czas, wiec ciekawa bylam czy dal rade 🙂 Ja autobusem nie jezdzilam z 10 lat 🙂 Leniwa jestem i autem wszedzie sie poruszam.
Gerda jesli Patryk dobrze na wadze przybiera to nie ma sie co martwic..My kapiemy kolo 20 i zasypia po jedzeniu i spi do 6.
Zasnela w koncu jak ja przenioslam do kolyski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej no to dziwnie...chyba rzeczywiście ma więcej przestrzeni i dlatego tak reaguje...ciekawe jak będzie u mnie bo nie długo chyba muszę już zmienić tą kołyskę ...teraz już nie lata tylko na boki ale też wzdłuż ☺️ w długość 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha zaczął 🙂 W drodze powrotnej ostatnie półtora przystanku ale niezbyt głośno a jak tylko wysiedlismy i wózek ruszyl to zasnął znowu.Na spacerach jest raczej grzeczny i to bylo tylko 6 przystanków a autobus go zaciekawił i łądnie sobie obserwował co sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha zaczął 🙂 W drodze powrotnej ostatnie półtora przystanku ale niezbyt głośno a jak tylko wysiedlismy i wózek ruszyl to zasnął znowu.Na spacerach jest raczej grzeczny i to bylo tylko 6 przystanków a autobus go zaciekawił i łądnie sobie obserwował co sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...