Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jespere jak to dobrze slyszec ze malenstwo nadgonilo i teraz sie wszystko unormowalo, mozesz odetchnac z ulga, ja musze jeszce tydzien poczekac na kolejne usg.
tuska, samantka dobrze ze lekarz bada cisnienie bo jak za wysokie to trzeba wlasnie kontrolowac ale jak sie juz wie to juz pol sukcesu. ja mialam ostatnio troszke z a niskie o powiedniala mi gin ze moge kwake dziennie pic...chociaz jakos nie mam do tego przekonania.
Maja z ta glowka to niesamowite, trzymaj sie dzielnie - na lezaco!
a ja dzisiaj bylam u poloznej i jak badala mi brzuszek to mala ja kopala - widzocznie tylko mama i tatus maja prawo ja dotkac 🤪
milerzyla mi tez wielkosc brzyszka i brzuszek rosnie jak trzeba wiec ja nie wiem co z ta waga jest, ach musze sie postarac o tym nie myslec bo przez tydzien zwariuje.
acha i mala ulozona jest caly czas glowka w dol, ciekawe czy sie jescze obroci czy tak juz zostanie do porodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kateee6 samopoczucie u mnie bardzo dobrze dziś 🙂 Troszkę jestem zmeczona, bo wymyśliłam sobie na obiad talarki a mam mała patelenke i musiałam na pare tur to smażyć 🙂 Ale się opłacało 😁 Mniam mniam Teraz coś na dererek bym zjadła 🙂 A jak Ty sie miewasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzisiaj spokojnie 🙂 Ja właśnie po kolacji, zrobiłam zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielonym... Dla mnie kicha, a dla mojego Artura smakowało... Ja coś ostatnio mam smak "zepsuty" chyba 😜 Jakaś zmęczona jestem... Oderwałam się na chwilkę od prasowania, bo mała tak się wierci, że nie idzie wytrzymać jak stoję... Aż ją prosiłam kilka razy, żeby przestała, bo mamusie boli, a ona jeszcze bardziej 😁 Wiercipięta mała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka ja tez tak mam juz od dawna, ze nic mi nie smakuje i trudno mi dogodzic z jedzeniem 🙂
Moja malutka na szczescie nie kopnela mnie jeszcze tak, zeby bolalo. Jest bardzo delikatna. Jutro musze juz zaczac prac rzeczy dla niej, bo tylko to mi jeszcze zostalo. I ten sluz co rano pisalam, to chyba jest to ten caly czop. Teraz jak bylam w toalecie to bylo tego wiecej i wygladalo jak budyn. Leze i sie nie ruszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Maja z tego co mówisz to zgadzam się, że to może być czop...
Ja właśnie skończyłam prasować ubranka małej, już są wszystkie poprane, zostały mi się kocyki, pokrowiec od materaca, śpiworek i takie większe rzeczy... Trochę na raty to wszystko prałam i prasowałam, bo od niedzieli... ale przynajmniej się nie przemęczyłam za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja w ogóle nie miałam czasu ostatnio, żeby tu zajrzeć, bo od wtorku siedzieliśmy u teścia i szwagierki, bo nie opłacało nam się wracać do nas.. bo wszyscy moi ekarze, badaia itp. w tamtej czesci miasta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że kąpiel bierze się na przyspieszenie porodu? A może dlatego, że czop to taka ochrona, więc gdy go nie ma lepiej żeby nic nie miało dostępu do środeczka - np woda? Na pewno ciepłą kąpiel zaleca się przed samym porodem, a w tym przypadku raczej przyspieszać go nie chcemy, prawda? Duuuuuużo sił życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie chodzi o bakterie. Jak się kąpiesz to dłużej się leży w brudzie i bakteriach, a nie masz już ochrony. Czop chronił dziecko, a teraz bakterie mają drogę wolną.Nie wolno też na basen chodzić, ale ponieważ leżysz to nie wspominałam o tym. Dbaj dużo o higienę intymną. I zero sexu, ale wiem, że już od dawna ;-) Tak jak u mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...