Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To widze ze w PL tez łaskę robią, że maja prace.... Ehhh wiecie co moim zdaniem to tacy ludzie to bez powołania są i nie powinni zajmować się ludzmi!!!! Lekarzem powinna być osoba, która chce pomagać ludziom, a nie osoba chcaca miec ciepła panstwowa posade!!! Bezsensu!!!! Krew zalewa człowieka!!!!!!
Niunia bardzo mi przykro, że Ci nie pomogli tam 😞 Ale mam nadzieje ze wytrzymasz do wtorku te bóle i Twoja lekarka Ci coś poradzi na to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczynki, kochane jesteście. Zaczęłam też troszkę racjonalniej myśleć, bo lekarz też coś mówił, że nie może uchwycić obwodu brzuszka jako owal tylko takie jajko spłaszczone, bo Synuś tak leży, że się nie da... więc może faktycznie troszkę zaniżona ta waga.
Poza tym to jeszcze przypomniało mi się co mnie dziś spotkało w USC. Poszliśmy załatwić potwierdzenie ojcostwa, żeby M. mógł potem sam wszystko załatwić, bo nie mamy ślubu i w przeciwnym razie ja bym musiała latać. A tak to już w szpitalu chyba wpiszą jego nazwisko u Małego. A tam babka, że muszę mieć zaświadczenie od lekarza, że w ciąży jestem. Zapytałam czy karta ciąży nie wystarczy, a ona że nie. Potem szłam do lekarza i go poprosiłam. Ten się wkurzył, ale nie na mnie tylko urzędników. Powiedział, że to jest wyłudzanie danych o mnie, że karta ciąży powinna im wystarczyć i nie ma prawa by mnie o takie zaświadczenie prosili. Zaczął się śmiać, że pewnie sobie sama kartę ciąży wydrukowałam i wypełniłam, a pieczątki z kartofla zrobiłam... 😁DD śmiać mi się chciało. Napisał mi zaświadczenie i stwierdził, że jakby go jakiś urzędnik poprosił to gówno by mu dał. Myślałam, że tam zejdę ze śmiechu. W poniedziałek jak pójdę do USC to ich poinformuje o tym i zapytam jak to jest i jakie jest prawo, bo ciekawi mnie to. A lekarz mój to równy facet jest.
Co do szpitali to jeszcze Wam powiem jakie jaja. Podobno w moim mieście szpital dostał od WOŚP sprzęt do badania słuchu u noworodków. No i robi się jedno takie badania, a jak kiepsko wyjdzie to za jakiś czas drugie. I badanie KOSZTUJE 20 pln. Nie wiem czy to pierwsze czy to drugie, ale nieważne. Dostają coś za darmo, a potem biorą kasę. Tak samo poród rodzinny to "usługa dodatkowa" koszt 200 pln, znieczulenie 400 pln... w dodatku ma być remont na przełomie lutego i marca... zajebiście...
No to tyle o naszej służbie zdrowia :P i urzędnikach.
Niunia wiesz już co z Mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba nie pozostaje nic innego jak reagowac na takie sytuacje smiechem....
Emka a Twoj Synek napewno bedzie dużym chłopczykiem!!
A ja powoli opadam ze wszystkich sił, mam nadzieje ze dzis wyspie sie normalnie!
Mama dzis widziała mój brzuch na skype, po 2 tyg przerwie i powiedziała ze jest olbrzymi 😁 hehehehe ciekawe jakiego ja tam byczka chowam... Ale o tym dopiero dowiem sie juz po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny... Wpadła do mnie mama na urodziny 🙂 Których nie robiłam, a wyszło tak, że i tort był, bo Misiek zwolnił się wcześniej z pracy i mi zrobił niespodziankę, przyniósł tort i dostałam też śliczny pierścionek z serduszkiem 🙂 Mama przyniosła torbę rzeczy dla wnusi:P Wczoraj jeszcze rozmawiałyśmy, że nie umie kupować, że już zapomniała się jak to jest, a tu proszę tyle rzeczy przyniosła, że hoho 🙂 I takie słodkie wszystko 🙂

Patrzę, że dzisiaj dziewczynki coś słaby ruch tutaj 🙂

Emka tak to już jest z tymi zakichanymi urzędnikami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia przykro mi,ze trafilas na takich ludzi w szpitalu.Widac,ze bez roznicy,co to za kraj.Wszystko zalezy od czlowieka.
Samantka naprawde mila niespodzianka.Tylko pozazdroscic 🙂
Emka juz niestety tak w polskich urzedach.Jak rejestrowalismy nasz slub w usc w Polsce,to sie nauczylam jednej rzeczy..ze przepisy sa po to,zeby zedrzec z ciebie jak najwiecej kasy i zeby wszystko utrudnic na maksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde co za ludzie..urzędnicy i służba zdrowia...masakra! ;/ kiedy w tym kraju będzie normalnie? ;/ załamać się idzie.. no to samantka fajną niespodziankę zrobił Ci narzeczony..ja niestety swoje urodziny spędzę sama na pewno..jak na złość mąż musi mieć na 14. dzisiaj sama, urodziny sama spędzę..to chyba pierwsze urodziny, w które będę sama..chyba, że ktoś wpadnie niespodziewanie..zobaczymy. Aż się popłakałam na samą myśl. 😞

a mnie się coś ciśnienie podniosło..co prawda 137/81, ae moje normalne ciśnienie to tak 120/75 ;/ i już mi serducho wali jak głupie..musiałam się na trochę położyć i odpocząć.. Teraz już lepiej jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia ale dużutki masz ten brzuszek! 🙂 no chyba największy 😜 oklask jak się uda, jak nie to później dam 😉 no forum niesiety również nie dla mnie, bo ja tak samo 90r. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dziewczyny idę pod prysznic..i zajrzę później jeszcze raczej.. 😉 nie rozpisujcie się za bardzo! 😁 chociaż dzisiaj i tak tu cichutko 😜 w porównaniu do innych dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz samantka mój dopiero po 23.wraca;/ i tylko tyle, że czekam na niego, żeby dać mu buziaka i idę spać, bo to jest taka godzina, że maluszek jest mniej aktywny no albo śpi sobie i ja mam wtedy też szansę zasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...