Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja jeszcze nie obejrzałam całego 2 sezonu, teraz chyba będę oglądać 10 odcinek jak się nie mylę, ale to jak mąż pojedzie do pracy 😉 ja to już na niektórych odcinkach ryczałam, przy niektórych scenach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli brzuch może się obniżyć na 2-3 tyg przed porodem, ale i też w dniu porodu, więc się nie martw, że się nie obniża...
Ja też już gotowa do szpitala, bo też coś mam przeczucia... za tydzień mam wizytę, zobaczymy czy dotrwam, a jak tak to co powie... bo moja gin też twierdzi, że urodzę przed terminem tak jak u Niuni jej gin... bo niby już szyjka zmiękczona i skrócona itp... a chyba rozwarcia nie musi być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz tak dalece zaawansowane, niedługo nadejdzie "nasz czas" i jestem taka szczęśliwa, choć wielce mi się dłuży KAŻDY TYDZIEŃ 🤢
Jak wchodzę na forum i widzę: wrzesień 2011-łączmy to aż wzruszające, ile dotąd przeżyłyśmy i ile jeszcze przed tamtymi Mamami (Brzuszkami)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych licealnych ciąż to ja oglądałam na VOD, tam są 2 sezony i jakoś inaczej rozłożone niż na MTV, hmmm nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłam - najbardziej wzruszyła mnie historia tej pary, która oddała Dzidzię do adopcji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie gin nic nie mówił o tym, że mam wcześniej rodzić, ale on mnie nie badał ginekologicznie, więc nie wie jak tam szyjka się trzyma.. ale za tydzień jak będę na wizycie to nawet jak nie będzie chciał mnie badać to mu powiem czy mógłby sprawdzić jaak tam moja szyjka..ja już się nie mogę doczekać dziecka! 😁 a jutro mam sesje zdjęciową! 😁 chciałabym urodzić wcześniej naprawdę, bo już nie umiem się doczekać.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka ja mysle, ze jak zjesz ok 10 sliwek to powinno pomoc...ewentualnie pozniej mozesz zjesc jeszcze pare..Ale z tym zalewaniem woda itd ja bym nie radzila w ciazy tego robic, bo brzuch moze Cie bardzo bolec i moze Cie za bardzo przeczyscic.
Mnie w tych licealnych ciazach tez najbardziej ujela ta historia z ta dziewczynka co ja oddali do adopcji. Slodziutka jest i bardzo podobna do swoich rodzicow 🙂
A ja dzisiaj polazilam bardzo duzo..Mam nadzieje, ze bedzie mi sie dobrze spalo...Trzeba wykorzystac ladna pogode, bo niedlugo znowu ma przyjsc zima.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie lekarz bada ginekologicznie na kazdej wizycie, a ty Tuska to chodzisz na kasę czy prywatnie? bo przecież powinien sprawdzic na kazdej wizycie czy wszystko ok!
Niunia nie przejmuj się dzisiejszy dzień się już kończy, jutro bedzie lepiej 🙂
mi też sie juz czas strasznie dłuży, juz bym chciała byc po wszystkim a tu jeszcze prawie 2 miesiące!! Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badał mnie z 4 razy podczas ciąży, ostatni raz miesiąc temu i mówił, że wszystko jest w porządku..szyjka jest ok, wszystkie ujścia pozamykane.. 😉 teraz na pewno sprawdzi, bo to już 2 tyg. do porodu będzie, więc na pewno sprawdzi co się dzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tutaj ani razu nie byłam badana ginekologicznie, nie wiem co tam sie dzieje, oni chyba wszystko widza przez skóre.... Ach z reszta szkoda gadac!!! Najwazniejsze dla mnie jest to zeby Synek był zdrowy !! Ja tez nie moge sie doczekac i tez mi sie kazdy tydzien dłuzy .... Ja jeszcze spakowanej torby nie mam ale wszystko przygotowane czeka w szafie... Bede musiała jakos niebawem to zapakowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja obejrzałam m jak miłość, a teraz załączę sobie nastoletnie mamy i dokończę drugi sezon w końcu, bo spać to mi się jeszcze nie chce..
a ja znowu mam ból miesiączkowy, mam nadzieję, że zaraz przejdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...