Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Super to wejscie na ślub i te tańce też mnie bardzo rozbawiły 🙂 Przynajmniej troszke się pośmiałam, Dziekuje :* I bardzo mi to dało do myślenia, żeby zrobić coś orginalnego na naszym ślubie 🙂 Będe myslała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Ogladacie rozmowy w toku?co za patologia,14 letnia corka idzie na dyskoteke na cala noc,a matka nic z tego sobie nie robi i spokojnie idzie spac.Normalnie chore dla mnie to jest!!!


Dla mnie to też nie pojęte...
PS. Zamieszczam fotkę mojego brzucha z punktu mojego widzenia :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już po kąpieli i po obiadku. Ja miałam ziemniaki, pekinkę z vinegretem i jajka sadzone... 3 wchłonęłam 🙂)) Poza tym wstawiłam pranko i może trochę poprasuję.
Maja śliczna Twoja sukienka 🙂)) na pewno fajnie w niej wyglądałaś, jak księżniczka 🙂)
Co do ślubu, to my mamy 6 miesięcy na to, żeby cywilny wziąć... tyle ważne są dokumenty, które złożyliśmy, więc kto wiem. Bo z tym Kościelnym to faktycznie spory wydatek, nawet przy małym przyjęciu... to i tak kiecka i inne bzdety kosztują... Musze porozmawiać z Misiem o tym, czy nie chciałby jednak tego cywilnego wcześniej.
Na pewno nie chcę ślubu ze chrzcinami... dziwnie bym się czuła :P
Co do puchnięcia, to mnie to na szczęście omija... ciekawe od czego to zależy, bo ja sporo soli używam, a ciśnienie niskie i zero opuchnięć.
Tak samo z oddychaniem nie mam problemów, ale to pewnie dlatego, że mój brzuszek cały czas jest nisko... tak mi się wydaję jak na niego patrzę.
Samantka, brawo za fotkę. Punkt widzenia z pozycji leżącej czy stojącej??? Bo fajna piłeczka. Ja jak leżę to taki płaski mam na boki rozjechany brzuch :PPP a jak stoję to bardziej spiczasty jak jajko niż piłka :P to z dzisiejszych obserwacji wnioski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda to widze, ze Twoja siostra miala podobny taniec 🙂 My tez mieli cos podobnego..najpierw zatanczylismy walca i potem druga czesc do takiej piosenki hip hopowej "baby got back"....ale goscie mieli niezla niespodzianke 🙂 nikomu nic nie mowilismy i wszyscy sie smiali..
Neli ja pisalam, ze mi brzuch opadl i faktycznie widze, ze od kilku dni nie meczy mnie oddychanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Monia ja też trzymam kciuki..
a ja Wam dziewczyny powiem, że też marzę już o spaniu na brzuchu! 😜
a ja z mężem właśnie pakujemy torby, bo ja mam jakieś przeczucie, że za niedługo będę jechać do szpitala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to na to wychodzi ze Moj brzuszek jeszcze nie opadł, bo oddychnie jest coraz ciezsze 😞 Chyba urodze po terminie ...
Ja dzis na obiad żurek pałaszowałam... a jutro badz po jutrze przymierzam sie do tej zapiekanki z brokułami, co tuska podała przepis, na sama mysl mi slinka cieknie 🙂
Oj ja tez juz marze o spaniu na brzuchu i swobodnym przekrecaniu sie z boku na bok .... Już coraz mniej nam zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no Monia ja też trzymam kciuki..
a ja Wam dziewczyny powiem, że też marzę już o spaniu na brzuchu! 😜
a ja z mężem właśnie pakujemy torby, bo ja mam jakieś przeczucie, że za niedługo będę jechać do szpitala 😉

A ja na początku miałam przeczucie, że w połowie lutego urodzę, ale teraz to jak czytam o Waszych bólach i skurczach, to myślę, że u mnie to będzie po terminie, bo zero jakiś objawów... ehhh... zobaczymy co wyjdzie :P
przeczucie co do chłopca się sprawdziło, a to była pierwsza i ciągłą myśl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi brzuch nie opadł jeszcze, nie wiem o co chodzi już z tymi objawami. Nie wiem też dlaczego gin. twierdzi, że niedługo urodzę, skoro ani mi czop nie odpadł ani brzuch się nie obniżył, a mały już w kroczu, aha i wczoraj dotknęła główki tak jak u Marty i Samantki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to na kolanach się pokłada?
U mnie też lekarz główki dotknął, a o porodzie nic nie mówił.
Właśnie jem zdrowy deser (banan, jabłko, pomarańcza, suszone śliwki, do tego trochę kefiru i łyżka miodu).
A na problemy z zatwardzeniem to dużo tych śliwek trzeba???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet nie wiem ile trzeba, bo nie stosowałam nic na tę dolegliwość, ale pamiętam, że ktoś pisał, żeby właśnie nie przesadzić ze śliwkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie czytam jak to zrobić i piszą, żeby zalać na noc wrzątkiem i rano to wypić i zjeść... ale ile śliwek to nie wiem... ja miałam paczkę 200 gr, więc teraz zjadłam 1/4 i tyle samo na noc zaleję. A jak nic nie da to potem spróbuję więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...