Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
A co kupujecie swoim na walentynki? Ja jakos nie mam pomyslu, a chce kupic cos symbolicznego.


Ja to nie wiem... a mam większy dylemat... bo 12-go ma tez urodziny, ale kupię mu jedną rzecz, a w Walentynki może po prostu przygotuje jakieś jego ulubione danie na kolację czy coś w tym stylu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj oglądałam kubki w Empiku i znalazłam fajny z napisem "Kubek Misia celnie trafionego strzałą miłości"... No i Misio na kubku 😁 hihi... Ale potem jak chodziliśmy to M. mi pokazywał książkę jakąś "Sztuka wojny" i opowiadał o czym jest... i nie wiem czy tak po prostu czy by ją chciał. Więc stwierdziłam, że mu tę książkę kupię 🙂))
Ja to bym chciała termofor taki w pluszu :P hihi ale coś czuję, że on pomyśle o kubku, bo widział jak je oglądałam 😁DD ale to nic, bo ja lubię kubki, a w nerwach swój ulubiony potłukłam, a drugi z Pragi ręcznie malowany mądra siostra wsadziła do zmywarki i zmyło się... no i teraz żadnego ulubionego nie mam tylko takie zwykłe...
jeju, co ja tak piszę jak najęta :P ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Ale Wam zazdroszczę ładnej pogody. Martusia Ty lepiej już sama nigdzie nie chodź, chyba, że przed klatkę i bardzo blisko domu, bo nigdy nic nie wiadomo. Ja sama też nie będę chodziła nigdzie tak dla bezpieczeństwa.

ja też pogody zazdroszczę... u mnie wieje wiatr i raz jest słońce a raz czarne chmury... a przez ten wiatr to się tak szybko zmienia... nie lubię takiej pogody 😞 bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, my nie obchodzimy Walentynek wychodząc z założenia, że każdy dzień jest piękny, jak okazujemy sobie miłość. Poza tym wkrótce mamy rocznicę ślubu, no i nasz synek z nami będzie, jejku nie mogę w to uwierzyć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam jeszcze przed porodem album kupić dla Antosia i też w epiku oglądałam, ale nic nie było ciekawego. Znalazłam taki na allegro http://allegro.pl/dziennik-mojego-dziecka-nieb-134str-opcja-prezent-i1438982236.html a potem na stronie empiku i tam jest tańszy. Niestety w sklepie nie było, a chciałam zobaczyć na żywo. Jednak się skuszę, bo wygląda na taki porządniejszy, a ja chcę też dużo miejsca do pisania 🙂)) Co o nim myślicie?
Aha, miałam zapytać. Któraś z Ws kiedyś pisała, żeby soki wodą rozcieńczać. Po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Ale Wam zazdroszczę ładnej pogody. Martusia Ty lepiej już sama nigdzie nie chodź, chyba, że przed klatkę i bardzo blisko domu, bo nigdy nic nie wiadomo. Ja sama też nie będę chodziła nigdzie tak dla bezpieczeństwa.

ja też pogody zazdroszczę... u mnie wieje wiatr i raz jest słońce a raz czarne chmury... a przez ten wiatr to się tak szybko zmienia... nie lubię takiej pogody 😞 bleeee


A co mi z tej pogody jak się ruszyć nie mogę... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda napisał(a):
Hm, my nie obchodzimy Walentynek wychodząc z założenia, że każdy dzień jest piękny, jak okazujemy sobie miłość. Poza tym wkrótce mamy rocznicę ślubu, no i nasz synek z nami będzie, jejku nie mogę w to uwierzyć ☺️


My w Walentynki mamy 4 rocznicę, więc jakby nie było trzeba świętować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napewno dam tej babce negatywa za ten laktator!! Napisałam jej wiadomość: "WITAM!
LAKTATOR ZA PARE TYG BEDZIE POTRZEBNY.. I JAK Z NIEGO MOJA NARZYCZONA MA KORZYSTAĆ? NA REKE MA SOBIE TE MLEKO ODCIAGAC? BY PANI OSZCZEDZILA NIEPOTRZEBNYCH STRESÓW CIEŻARNEJ , WSTYDZIC SIE PANI POWINNA !!!
TACY OSZUSCI JAK PANI POWINNI AUTOMATYCZNIE MIEC USUNIETE KONTO Z ALLEGRO." to w imieniu mojego W. , tyle razy do niej pisać.. i prosić o zwrot.. bez przesady.. ;/ i jeszcze kładmie ze to nowe i do użytku..! Ale dobrze , że mam siostre.. załatwiła mi za pare złotych dobry laktator , przynajmniej wiem ze z niego bede mogla normalnie korzystac.
Ajj u mnie też piękna pogoda, normalnie jak wiosna ! 🙂 idę na spacer z mamą, bo mój kochany w pracy siedzi a sama wole nie wychodzić. Później pojade do szpitala się zapytać co trzeba spakować dla mnie i Bartusia ; )) może nawet odwiedze oddział.
Co do walentynek to nie mam pomysłu, ale chyba zrobie tzw. "kolacje przy świecach" ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napewno dam tej babce negatywa za ten laktator!! Napisałam jej wiadomość: "WITAM!
LAKTATOR ZA PARE TYG BEDZIE POTRZEBNY.. I JAK Z NIEGO MOJA NARZYCZONA MA KORZYSTAĆ? NA REKE MA SOBIE TE MLEKO ODCIAGAC? BY PANI OSZCZEDZILA NIEPOTRZEBNYCH STRESÓW CIEŻARNEJ , WSTYDZIC SIE PANI POWINNA !!!
TACY OSZUSCI JAK PANI POWINNI AUTOMATYCZNIE MIEC USUNIETE KONTO Z ALLEGRO." to w imieniu mojego W. , tyle razy do niej pisać.. i prosić o zwrot.. bez przesady.. ;/ i jeszcze kładmie ze to nowe i do użytku..! Ale dobrze , że mam siostre.. załatwiła mi za pare złotych dobry laktator , przynajmniej wiem ze z niego bede mogla normalnie korzystac.
Ajj u mnie też piękna pogoda, normalnie jak wiosna ! 🙂 idę na spacer z mamą, bo mój kochany w pracy siedzi a sama wole nie wychodzić. Później pojade do szpitala się zapytać co trzeba spakować dla mnie i Bartusia ; )) może nawet odwiedze oddział.
Co do walentynek to nie mam pomysłu, ale chyba zrobie tzw. "kolacje przy świecach" ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
Gerda napisał(a):
Hm, my nie obchodzimy Walentynek wychodząc z założenia, że każdy dzień jest piękny, jak okazujemy sobie miłość. Poza tym wkrótce mamy rocznicę ślubu, no i nasz synek z nami będzie, jejku nie mogę w to uwierzyć ☺️


My w Walentynki mamy 4 rocznicę, więc jakby nie było trzeba świętować:P

fajnie w Walentynki 🙂))) nasze będą pierwsze, bo rok temu niestety nie mogliśmy ich spędzać razem... jedynie przez gg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
samantka napisał(a):
Gerda napisał(a):
Hm, my nie obchodzimy Walentynek wychodząc z założenia, że każdy dzień jest piękny, jak okazujemy sobie miłość. Poza tym wkrótce mamy rocznicę ślubu, no i nasz synek z nami będzie, jejku nie mogę w to uwierzyć ☺️


My w Walentynki mamy 4 rocznicę, więc jakby nie było trzeba świętować:P

fajnie w Walentynki 🙂))) nasze będą pierwsze, bo rok temu niestety nie mogliśmy ich spędzać razem... jedynie przez gg 😞


Nie ma co rozpamiętywać, było minęło.. za to w te będziecie już razem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
W ogóle to u nas jakoś tak lepiej. M mi niedawno powiedział, że żałuję iż ten ślub teraz nam nie wypalił, bo on tak bardzo chciałby mówić do mnie żonko moja :P


My też 2 razy mieliśmy ustalaną datę ślubu i zawsze coś nie wypalało... normalnie jak w serialu :P:P Ale doszliśmy do wniosku, że trudno i że pobierzemy się jak Malutka już będzie z nami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂 Z tego co pizecie wiem, ze nie tylko u mnie takie wiatrzycho.
Maja, ja też wyszłabym na spacerek, ale powiem Wam szczerze, ze boję się sama, szczególnie po tym co pisała Gerda. Dobrze, ze można liczyć na innych i pomogła Ci tamta kobieta. Już ponad miesiąc nigdzie sama nie wychodziłam 😞 Już nie mogę się doczekać spacerów z wózeczkiem.

Mategla, Pati - gratuluję zdanych egzaminów i podziwiam zapał. Ja chyba nie dałabym rady ciągnąć jeszcze szkoły.

Kaczuszka, tak jak piszesz w pracy został jeszcze tydzień i nareszczie troszkę odpoczniesz. A co do tego puchnięcia to ja mam już tylko jedną parę butów, w które wchodzi mi stopa - są ppo prostu sznurowane na całej długości 😁
Edyta, czy Ty dostałaś jakieś leki na ograniczenie wody w organiźmie? Ja piję hektolitry wody z cytryną, przez to już prawie zamieszkałam w łazience, a i tak moje stopy i dłonie są strasznie spuchnięte - do tego stopnia, ze mnie bolą/ szczypią. Zastanawiam się czy można coś kupić w aptece bez recepty.

A co do allegro to przykre, ze trafiają się tam oszuści. Mój teść kupił telewizor za 3 tys. i niestety go nigdy nie zobaczył. Wiem, że sprawa dotyczyła dużej ilości poszkodowanych i zajęła się tym policja, ale jaki był finał to nie wiem. Teść się strasznie tym wkurzył i nikt z nas już nie wraca do tematu. Mam nadzieję Emka, że w Waszym przypadku policja ścignie tego nieuczciwego kupującego.

Wiecie co, myślę że powinnyśmy podziwiać nasze mamy, które nie miały możliwośći korzystania z pieluszek jednorazowych, tylko były grane tetry w ilościach hurtowych. Ja wczoraj spędziłam 3 godz. prasując 20 pieluszek tetrowych - co za masakra 🙃 Dziś przyjemniejsza częsc wyprawki - ubranka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
eMKa83 napisał(a):
W ogóle to u nas jakoś tak lepiej. M mi niedawno powiedział, że żałuję iż ten ślub teraz nam nie wypalił, bo on tak bardzo chciałby mówić do mnie żonko moja :P


My też 2 razy mieliśmy ustalaną datę ślubu i zawsze coś nie wypalało... normalnie jak w serialu :P:P Ale doszliśmy do wniosku, że trudno i że pobierzemy się jak Malutka już będzie z nami...

i macie już jakąś datę czy na razie w planach? bo my w planach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
napewno dam tej babce negatywa za ten laktator!! Napisałam jej wiadomość: "WITAM!
LAKTATOR ZA PARE TYG BEDZIE POTRZEBNY.. I JAK Z NIEGO MOJA NARZYCZONA MA KORZYSTAĆ? NA REKE MA SOBIE TE MLEKO ODCIAGAC? BY PANI OSZCZEDZILA NIEPOTRZEBNYCH STRESÓW CIEŻARNEJ , WSTYDZIC SIE PANI POWINNA !!!
TACY OSZUSCI JAK PANI POWINNI AUTOMATYCZNIE MIEC USUNIETE KONTO Z ALLEGRO." to w imieniu mojego W. , tyle razy do niej pisać.. i prosić o zwrot.. bez przesady.. ;/ i jeszcze kładmie ze to nowe i do użytku..! Ale dobrze , że mam siostre.. załatwiła mi za pare złotych dobry laktator , przynajmniej wiem ze z niego bede mogla normalnie korzystac.

Jak wystawisz ten negatyw przynajmniej wszytscy będą wiedzieli, ze tą babę trzeba omijać szerokim łukiem 😁 Szkoda, ze Ty musiałaś się przekonać na własnej skórze, ze jest nieuczciwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa w planach, ale postaramy się to załatwić jak najszybciej... Bierzemy cywilny w Belgii w konsulacie, a tutaj trzeba czekać przynajmniej 3 miesiące więc musimy wcześniej termin ustalić...
A kościelny później w Polsce jak już będą fundusze na to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie moj maz do mnie zadzwonil i powiedzial, ze wyjdzie z pracy szybciej i pojdzie z nami na spacer a wieczorkiem sobie popracuje 🙂 Super 😁 Nie ma to jak dostac taki zastrzyk energii.

Dziewczyny jakbyscie znaly kogos kto szuka uzywanej sukni slubnej to dajcie znac..Jest ona po praniu chemicznym i wyglada jak nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra idę do tej wanny na godzinkę się odmoczyć, a potem też poprasuję ubranka 🙂))
Aniulek, faktycznie prasowanie pieluch to masakra!!! O tym samym myślałam jak je prasowałam, ale ja to podziwiam mojego Tatę, bo to on był podobno od prasowania (a nas 4 była). Za to prasowanie ciuszków to sama przyjemność 🙂 Ja pieluch tetrowych kupiłam tylko 5 tak do wytarcia buzi czy owinięcia i 3 flanelowe... Jak coś to dokupię 😁
Dobra, idę... (mówię to już enty raz :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Chciałam jeszcze przed porodem album kupić dla Antosia i też w epiku oglądałam, ale nic nie było ciekawego. Znalazłam taki na allegro http://allegro.pl/dziennik-mojego-dziecka-nieb-134str-opcja-prezent-i1438982236.html a potem na stronie empiku i tam jest tańszy. Niestety w sklepie nie było, a chciałam zobaczyć na żywo. Jednak się skuszę, bo wygląda na taki porządniejszy, a ja chcę też dużo miejsca do pisania 🙂)) Co o nim myślicie?
Aha, miałam zapytać. Któraś z Ws kiedyś pisała, żeby soki wodą rozcieńczać. Po co?

Emka, ja znalazłam coś takiego, ma trochę mniej stron.
http://www.bookmaster.pl/album,mojego,dziecka,chlopiec/mendenhall,elle/ksiazka/467946.xhtml
Zastanawiam się tylko, czy ktoś z osób, które przyjdą zobaczyć dzidzię po porodzie nie kupi czegoś takiego. Chyba wstrzymam się z zakupem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja, a to Twoja suknia?
Samantka my już cywilnego nie będziemy brać. Od razu Kościelny, ale to po sierpniu, bo minie rok od śmierci Mamy Misia 😞(( strasznie mi smutno, że nigdy nie będę mieć teściowej, że nie zdążyłam jej poznać, a mój Synek nie pozna Babci 😞((
Zresztą my to nie chcemy wesela, tylko takie małe przyjęcie dla najbliższych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...