Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja też chętnie bym je już zobaczyła 😉 mam nadzieję, że zdążę je obejrzeć i pokazać Wam przed porodem! 😜 chociaż..jakby co wstawię zdjęcie z brzuszkiem, a zaraz po tym mojego maluszka! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia ja wlasnie lece Ryanairem wiec jeszcze zdarze sie zalapac bo jestem przed 36 tyg. Z polazna mam juz dogadane ze dostane dzisiaj ten forlularz i niech mnie ktos sproboje nie wpuscic do samolotu!!! Ale dzieki za rade
Tuska - super te zdjecia, szkoda ze ten fotograf tak daleko bo do Gliwic z Poznania to sie chyba jednak juz teraz nie wybiore....Ael musze poszukac cos w okolicy i namowie meza 😉 A potem rzeczywiscie warto z noworodkiem sesje zrobic - ona pisze ze najlepiej do 2 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówiła nam, że najlepiej do drugiego tygodnia, bo wtedy dziecko najwięcej śpi i możemy je ułożyć jak tylko chcemy. Dziecko jest wtedy najbardziej eastyczne, że możemy włożyć je do koszyka, ułożyć rączki, nóżki jak chcemy! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczymy 🙂 jutro w dzien dobry TVN jest temat znieczulenia przy porodzodzie komu sie nalezy itd ogladnijcie od 8.30 🙂 umnie wczoraj byla polozna i sluchalam sedruszko synka akurat spal.POwiedziala mi ze za max 2 tyg moge urodzic ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie krzyż bolał, ale jest ok teraz..jedynie tak jak już Monisi na chacie pisałam, co dwie godziny mam ten ból miesiączkowy przez 20min. Miałam o 7, 9 i 11 ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Dziś miałam noc "poćwiartowaną" budziłam się , spałam, budziłam, nie spałam przez nawet 3 h, potem znowu spałam... ach - skoro ja mam tak rozstrojoną dobę, to co dopiero później przyzwyczaić dziecko do spania w nocy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
ja Wam powiem, że naprawdę chat to zły pomysł, ale cóż tak to już jest! ;-)


Tuska niech sobie jest, przecież zainteresowani i tak zaglądać będą tam, gdzie trzeba (patrz. wątki miesięczne), a jak już naprawdę nie masz, co robić to tracisz czas na ot gadanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tam gadałam z Monisią ;-) szybciej tak się pisze ;-P i ciężko odejść od laptopa później! ;-P ale nic trzeba Zrobić obiad, więc odeszłam od kompa..a się okazało, że nie ma wody, a nie było żadnego ogłoszenia, że nie będzie wody dziś ;/ dobrze, że mam wodę mineralną niegazowaną, bo bym musiała jeszcze do sklepu lecieć na szybko ;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, choć ja i tak wolę tradycyjny sposób komunikacji na naszych postach 😉

Tuska, jakbyś nie miała wody w domy to chyba nie myślisz, że mogłabyś litry butelkowe do domu taszczyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...