Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

no ja widziałam i naprawdę bym wszystkich tam powybijała 😠 😠 mnie też ostatnio często swędzi brzuch i tak samo smarowanie nie zawsze pomaga.. a ja wtedy chce wyjść z siebie stanąć obok! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja jeszcze wpadłam na chwilkę póki męża nie ma 🙂 tak mi dzisiaj dzien zleciał ze szok! i nic sie prawie nie nauczyłam - ojjj bede tego jutro żałowała 🙂 ja coś dzisiaj w złym nastroju, ciągle sie z M. kłóce o byle co!! Byle do jutra
Ja tez w wiadomosciach widziałam ten reportaż o którym mówiłyście, aż strach teraz z dzieckiem do szpitala jechac bo i tak sprawę oleją - już nie wiadomo do kogo się o pomoc zwrócic!
Emka z hemoroidami się nie przejmuj - ja też mam, tyle że mnie na szczescie nie boli ani krew nie leci, nic z tych rzeczy po prostu czuję takiegoś żylaczka (przepraszam za wyrażenie 🙂 ) najgorsze ze lekarz powiedział ze podczas porodu hemoroidy się robią większe ale na szczescie po porodzie znikają. Zobaczymy jak to z tym zniknieciem bedzie bo szwagierce wcale nie znikły. W każdym badz razie ja się boję że jeszcze wieksze wyjdą - to takie nieprzyjemne 😞 ale ponoc połowa kobiet w ciąży to ma! Mi przepisał jakies doustne tabletki ale nie wiele pomagają!
Ale się rozpisałam.... 🙂 to tak na poprawe humoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Wlasnie weszlam do domu i jestem zjebana na maksa.Mialam dzis to usg.Pani robila malej pomiary tradycyjnie wg angielskiego wieku ciazy,czyli sprawdzala rozwoj na 34 tydzien.No i byla wielce zdziwiona,ze mala wystaje poza wykresy.A Julka wazy 2630.Usg potwierdzilo,ze lobuziara weszla juz w drogi rodne.I wszystko super,tyle,ze mi sie znowu wyniki pogorszyly 😞Dobrze,ze to juz tak blisko konca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my z mężem kupiliśmy dzisiaj w biedronce bułki do hamburgerów i kotlety..zjadłam jednego wcześniej, a teraz chyba sobie zrobię drugiego, bo mnie smak naszedł.. Wiecie co ja bym już chciała urodzić, bo jak nie miałam żadnych objawów ciąży tak teraz są nie do zniesienia! ;/ dlatego jestem pełna podziwu dla tych z nas co męczą się już od dawna.. ja nawet jak leżę to mnie plecy napierdzielają ;/ na szczęście bóle miesiączkowe na razie na nowo się nie pojawiły..
idę zrobić hamburgera i zaraz wracam! 😉 oglądam film na polsacie, skończy się i idę spać, bo nie dość, że wcześnie dziś wstałam to te bóle mnie trochę wykończyły..a później na tej sesji też mnie wymęczyli 😜 tak, że w drodze powrotnej do domu zasypiałam w aucie 😉 dzisiaj byliśmy z mężem jeszcze w media markt, bo mąż chce kupić kamerę, w sumie ja też chcę.. ;D chciałabym nakręcić film jak Alanek właśnie przejeżdża mi rączką czy tam nóżką po boku albo jak pupę wypina, bo fajnie to widać! 🙂 się rozpisałam, ale ja tak już mam, że piszę albo jednym zdaniem albo na pół strony! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niedawno jadłam, bo ogólnie któraś tutaj zrobiłą mi smak na ananasa.. 😉 ja teraz to nie mogę chodzić do sklepu, bo wszystko bym kupiła, a szczególnie słodkie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja czuję, że zjadłam hamburgera, napiłam się sprite'a iii zaczyna się zgaga, na szczęście mam jeszcze rennie to wezmę i przejdzie! 🙂 cieszę się, że przynajmniej to pomaga, bo żadne inne rzeczy nic, a nic. Ja uciekam pod prysznic, a później spać...padam na twarz, więc mam nadzieję, że dziś nie będzie problemu z zaśnięciem..choć z bólem krzyża nie umiem sobie poradzić..skieruje strumień ciepłej wody na niego to może mi troszkę ulży, mam wielką nadzieję.
także moje Dwupaczki miłej, spokojnej i jak najlepiej przespanej nocy (choć wiem, że trudno) ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio na słodkie troszke mniej, za to bym zjadła zupy szczawiowej 🙂 Mniam Mniam
Czesto mam tak ze cos bym zjadła a nie wiem co 😁
Ja własnie ogladam film na Polsacie 😁 Ubaw mam niesamowity 🙂
Tez słyszałam ze wiekszosc kobiet w ciazy dopadaja hemoroidy, u mnie jak narazie brak i mam nadzieje ze nie wyskocza juz wogole !!!
Mały sie teraz tak wipina az mnie zebra bola ... To mały rozrabiaka bedzie ( za Tatusiem 😁) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to z tymi hemoroidami to nie wiem. Idę za tydzień do lekarza to mu powiem. Wcześniej nie miałam nigdy. W sumie to też nic mnie nie boli, nie piecze ani nie krwawię, po prostu jak się myłam to poczułam takie jakby spuchnięte i potem w lusterku zobaczyłam takie jakby gulki... sorry za dosłowny opis. No i w necie jak sprawdzałam to by wychodziło, że to jest to. Zobaczymy, mam nadzieję, że zniknie 😁 sądzę, że to od tych moich problemów z zatwardzeniem... 😞
A tak poza tym to oglądałam Kapuśniaczek 🙂))) teraz będzie Czarny kot, biały kot 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To z opisu eMKi wychodzi na to, że ja też mam hemoroidy??? 😮 Nie wiem, mnie nic nie boli, ani nawet tego nie czuję w nijaki sposób...
A ja oglądałam właśnie Titanica, jakoś nabraliśmy ochoty, żeby obejrzeć po raz enty :P No i dzisiaj ściągnęłam... Idę się położę, coś jeszcze obejrzę i może zasnę, tak jak wczoraj 🙂 🙂 Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
moje Dwupaczki miłej, spokojnej i jak najlepiej przespanej nocy (choć wiem, że trudno) ;*

Oj trudno, po 3 godz. snu od 3 nad ranem włóczę sie po domu. Chyba czas na śniadanko i może jeszcze pójdę spać. Może obudziłam się, bo przyśniło mi się, ze odpadł mi czop i to byo takie realistyczne - zobaczymy czy to taki sen proroczy na najbliższy czas, bo prędzej czy później w końcu odpadnie 😜
Wczoraj spędziłam bardzo fajnie dzień - moja przyjaciółka nie popszła do pracy i wpadła do mnie żeby wykorzystać jeszcze chwile na spokojne pogaduchy, kiedy dzidzia w brzuchu i nie wymaga aż tyle uwagi. I jeszcze wyszłyśmy na spacerek więc coraz mniej czuję się jak zaduszony w domu kret 😁
Zyczę Wam miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki 🙂
Ja niedawno wstalam. Jednak to byl falszywy alarm wczoraj. Skurcze byly co 7 min potem co 6 min. Dzwonilam do lekarza i kazal mi wziazc nospe i nic nie pomoglo.Przez 6 godzin mnie trzymaly. W koncu zasnelam.Dzisiaj jade na KTG wiec zobacze co tam sie dzieje 🙂 Dam znac pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;*
ja powiem, że nawet się wyspałam, budziłam się w nocy chyba dwa razy. Raz na siusiu, a raz z powodu snu, tylko właśnie nie pamiętam teraz co mi się śniło..no ja nigdy nie wiedziałam co to są hemoroidy, nie miałam ich..i teraz też stwierdzam, że ich nie mam po opisie eMKi.
ja wstałam, bo mnie sms od szwagierki obudził, tzn. wcześniej mąż, bo zapomniał klucza do mieszkania jak wychodził wczoraj do pracy..no i przez to, że ktoś mnie obudził, a nie że sama się obudziłam, troszkę mi się buzia drze..zawsze tak mam 😉
muszę jakieś śniadanko zjeść, ale jeszcze nie wiem na co mam smak! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczyny.Musialam dzis wczesnie wstac,bo czekam na pana od podlaczenia mi telewizji.Maja P czekam na wiesci,napewno wszystko jest ok.Aniulek ja taki sen mialam w piatek,az wstalam i szukalam tego czopa na lozku 😉A wyszedl we wtorek,wiec cos w tym jest.Ide na sniadanie i czekam na tego faceta.Mam nadzieje,ze szybko przylezie,bo okreslenie bedzie miedzy 8 a 13 nie przemawia do mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj przedostatni dzien w pracy 🙂 Odliczam jak w wojsku heheh
Maja daj koniecznie znac co wyszlo z tego KTG - 6 godzin skurczy to cie musialo niezle wymeczyc...!
Tuska my tez stwierdzilismy ze chcemy kamere i kupilismy ta: http://www.amazon.co.uk/Canon-LEGRIA-FS306-Camcorder-Widescreen/dp/B0032JTPIY/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1297326098&sr=8-12
Powinna przyjsc jutro albo w poniedzialek, juz nie moge sie doczekac.
A powiedz cos o tej sesji zdjeciowej bo jestem ciekaza? jak to wygladalo?
A co do hemoroidow to ja na poczatku tygodnia tez cos takiego u siebie wyczailam, musze sie tez lekarza zapytac.
A dzisiaj lece do poloznej ale pewnie bedzie standardowe mierzenia brzucha i cisnienia. No i musze dostac formularz ze moge leciec samolotem bo w niedziele lece do PL. Niestety sama lece i z tego sie nie ciesze ale maz dojedzie po 2 tyg wiec nie jest zle.
Poza tym moj maz stwierdzil ze mi ten ostatni kores ciazy nie sluzy bo sie zrobilam wybuchowa i marudna - to pewnie przez zmeczenie i dolegliwosci wszystko mnie drazni i wkurza. A on zamiast przemilczec moje humory to komentuje i tym samym dolewa oliwy do ognia...eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta daj znać co tam po KTG! na pewno wszystko będzie ok, jeśli wczoraj był to tylko fałszywy alarm.. 😉 mnie wczoraj na ból krzyża nawet skierowanie ciepłego strumienia wody nie pomogło..myślałam, że umrę..no ale po godz.jak się położyłam spać, zasnęłam..ale tylko dlatego, że byłam wczoraj tak wykończona, że nawet ból nie przeszkadzał..a był to naprawdę silny ból ;/
no Monisia mnie też drażnią te określenia między tą, a tą godziną.. jak kupowaliśmy wszystko do mieszkania i akurat byłam w Zabrzu to też zawsze się naczekałam, jak mnie nie było, bo nie miałam wolnego od szkoły to albo A. umawiał tak, żeby być w domu a nie w pracy, albo jego mama przyjeżdżała i czekała.. ;/ bo się określą, że albo od 9 do 14 albo od 15 do 21 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska dokladnie tak.Oni mysla,ze ja nie mam co robic tylko w oknie czekac,az pan sie pojawi...Kaczuszka koniecznie zalatw to zaswiadczenie.A sprawdzalas w swojej linii lotniczej do ktorego tyg mozna latac?Bo ryanair wpuszcza na poklad tylko do 36 tygodnia.Nie wiem,jak u innych.Ja lecialam w 30 tygodniu,a pan nadgorliwy najchetniej juz wtedy by mnie na poklad nie wpuscil.I jeszcze zbulwersowany byl,ze zaswiadczenie jest po angielsku.A w jakim jezyku ma byc,skoro mieszkam w UK?Niech zyja polskie lotniska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sesję zdjęciową to robiliśmy sobie zdjęcia weselsze i takie romantyczne w sumie też! 😜 bardzo mi się podobało, jestem zadowolona, bo młoda kobieta, a widać, że się zna na tym co robi..
Miałam zdjęcia na steperze, z hula hop..z bucikami, ze zdjęciem USG, no naprawdę dużo nawet wszystkiego ne spamiętałam.. 😉 chciala, żebym zdjęła spodnie, bo miałam taką bluzkę, że zasłoniła by mi majtki, ale mnie nie chodzi o to, że nie pokażę bielizny...strasznie się wstydzę swoich ud, bo mam strasznie grube i na nich mam rozstępy..no ale biustonosz ściągnęłam i owinęłam biust prześcieradłem na kilka ujęć..a w dwóch ujęciach mam, że zasłaniam sobie piersi dłońmi, a drugie, że mąż zasłania! 😉 ☺️ nie no strasznie mi się podobaało..zdjęć zrobiła masę z czego mamy mieć 25 na płycie i 5 wywołanych 😁 no i jestem pewna, że jak Alanek się urodzi, a my będziemy zadowoleni z tej sesji to idziemy z synkiem 😉 na sesję rodzinną ;D normalnie kosztuje u niej sesja rodzinna czy tam dziecięca 400zł, a że my byliśmy na sesji ciążowej to byśmy płacili 300zł(tak samo jak za sesję ciążową).
znajdę link do jej strony to wam wyślę, możecie sobie pooglądać! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...