Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co do kapania,to my mala kapiemy codziennie ok 20.Mowie okolo,bo to zalezne o ktorej pani sie sama obudzi.A co do antykoncepcji to w moim przypadku sa tylko 2 opcje ze wzgledow medycznych-spirala i prezerwatywy.Tych drugich nie cierpie wiec zostaje mi tylko spirala.W poniedzialek ide do lekarza to sie wszystkiego dowiem i umowie sie pewnie na jej zalozenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Ania78 u nas problem polega na tym,ze mala z cycka jesc nie chce.A laktatorem najpierw przy nawale sicagalo sie 60,a teraz to juz tylko 20-30.Dzis kupie ta herbatke.Jak to nie pomoze,to dosc z zalamywaniem sie.Nie pierwsza i nie ostatnia bede karmic sztucznym mlekiem

pewnie, nie ma się co spinać, bo dziecko to wyczuwa. szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia, wiadomo, że poród nie należny do najprzyjemniejszych czynności, ale myslę, że kwestia bólu jest indywidualną sprawą każdej kobiety. Jedne odczuwają go mocniej inne słabiej. Najważniejszy jest finał i po nim nie pamiętasz co to ból ;-) Będzie dobrze. Grunt to nie wpaść w panikę i słuchać położnej.
Byłam dziś na targach dziecięcych i jakoś tak bez rewelacji, myślałam, że więcej stoisk będzie. Dostaliśmy kilka próbek i zamierzam dziś wykąpać małego w płynie Musteli, zobaczymy, czy nawilży mu skórę.
Dziewczyny, czy Wasze maluszki może zrobiły zieloną kupkę? Martwię się, bo przedwczoraj w nocy Pawełek miał zieloną, potem normalna i dziś znów zielona. teraz czekam na następną i aż się boję zajrzeć. Co wtedy robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O udało mi się Monisi poklaskać ;-) Rzadko mi się udaje ;-) Reszcie też dam oklaski. Mam dziś jakiegoś doła, spadek formy, płakać mi się chce cały czas. Chyba mnie dopadła ta poporodowa depresja, wcześniej też tak miałam, ale jakoś przechodziło, a dziś to masakra jakaś ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia to ja ci poklaskalam na poprawe humoru.U mnie dla odmiany dzis wyjatkowo dobry humor.A co do zielonej kupki,to jezeli nie jest caly czas,to nie ma sie co martwic.Mi polozna wtedy co mala nie jadla powiedziala,ze jesli zauwaze,ze mala bedzie robila zielona kupke,to znaczy,ze sie nie najada.A i druga opcja jest taka,ze moze miec jakas alergie.O tym drugim to ostatnio w necie wyczytalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki! 🙂

Jeśli możemy to bardzo prosimy o głos na Mateuszka 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

DZIĘKUJEMY!! i przepraszamy za spam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Ale Paweł już je 120-130, to za mało?

Na moje to wystarczajo.Bo Julcia zjada 90-120 😁 To moze zadzwon jutro do poloznej albo do lekarza i zapytaj,co to moze oznaczac.U nas kupki sa duuuuuze i zolte 😁 😁 I tata juz nie chce ich przebierac,zawsze mnie wrabia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia jak maly ma zielona kupke to moglo ci piersi zawiac i najczesciej to jest przyczyna 😞 i nie powinny byc zielone musicie na to uwazac.... a zamiast wkladek laktacyjnych wkladajcie sobie pieluchy tetrowe cycolki musza miec cieplo 😎 i uwazajcie jak wychodzicie z pod prycznica na gwaltowna zmiane temp. w lazience by cycolki nie oberwaly 😎 niunua aPawelek je sporo wiec spoksik kochaniutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim 🙂 melduję się jako jeszcze nie rozpakowana choc od wczoraj mam jakieś skurcze ale nieregularne więc to pewnie jeszcze nie to 😞 mąż się już wczoraj cieszył że pojedziemy na porodówkę a tu dupa 😞 pozostaje cierpliwie czekac! Jutro mam wizytę u lekarza to się może czegoś więcej dowiem!
Ciekawa jestem co tam słychac u innych brzuszków bo się coś nie odzywają - same mamuśki na forum 🙂
Tym rozpakowanym życzę duuużo cierpliwości w opiece nad maluszkami, nie załamywac mi się - macie swoje szczęście już przy sobie, z każdym dniem nabierzecie wprawy co do opieki! Wiem że dobrze mi pisac a pewnie sama jak zostanę mamą bedę miała 1000 pytań odnośnie maluszków!! Głowa do góry, pomyślcie sobie że my nierozpakowane czekamy jeszcze na poród a Wy już po wszystkim 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZien dobry wszystkim 🙂
Matlega inne brzuszki nierozpakowane nic nie mówią, bo się już na marcowym temacie nie mogą wpasować w dyskusję 😉A na razie nie mamy doświadczeń maluszkowych 🙂 Choć oczywiście nie mogę się doczekać, ale u mnie nie ma żadnych objawów, co to jest skurcz to nie mam pojęcia, brzuch mięciutki. Jedynie co to szyjka się skróciła do 0,5cm, ale nic więcej się nie dzieje, więc pozostaje cierpliwie czekać, choć cierpliwość ma swoje granice 😉 Pozdrawiam wszystkie mamusie z dzieciaczkami i te jeszcze nierozpakowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenka no ja też się właśnie za bardzo nie udzielam bo jakimi ja tu radami dla mam mogę strzelac skoro nie mam maleństwa jeszcze przy sobie 🙂 ale myślę że jak już urodzimy to będzie nam kto miał podpowiadac 🙂 ja strasznie jestem ciekawa co tam w brzuszku słychac bo ostatnio na KTG żadnych skurczy nie było tylko takie stawianie się macicy ale położna mówiła że to normalne 🙂 a ja tak myślałam że coś wyjdzie!
Musze Wam powiedziec że my z mężem to teraz jak na bombie zegarowej - za każdym razem jak dzwonię do niego do pracy to szybko odbiera z myślą że się już zaczęło a ja tylko z nudów dzwonię 🙂 biedny chłop 🙂 dobrze że jutro ma wolne bo może lekarz coś przyspieszy hehe ale wizyta dopiero wieczorem, chyba się nie doczekam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia to super że się ustabilizowało z tą kupką 🙂 a ten brzuch to Cię bardzo boli? To chyba nie jest normalne, ale ja słyszałam że macica się obkurcza po porodzie więc to może to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matlega ja nawet KTG nie miałam robionego, więc w ogole nie wiem co tam się dzieje. Wizytę mam we wtorek wieczorem kolejną, no ale na razie to wszystko jest przed terminem, więc chyba niczego nie będą przyśpieszać. Macica też mi się raczej nie stawia, bo chyba bym coś czuła. A tak w ogóle to ostatnio tak się czuję jakbym wcale w ciąży nie była, no tylko ten brzuch mi o tym przypomina i ruchy dzidzi choć coraz rzadsze i przez to też się stresuje. Poza tym mam dziwne skoki ciśnienia i one mnie trochę męczą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...