Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisia, Gerda ja bardzo przepraszam, że pytam, ale ile macie lat, że już o siwych włosach piszecie?!?! Ciekawe czy mi już siwieją?
A ja nie mam nk i nie mogę Dg zobaczy dć 😞((
Mój mały dziś mega grzeczniutki jest. Zaczęłam mu czytać Kubusia Puchatka 🙂)) Zasypia prawie od razu... jak mu śpiewam to też szybko zasypia... może specjalnie, żebym już przestała tak mu wyć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dzięki za te pozytywne opinie,ale wierzcie mi patrzeć ostatnio na siebie nie mogę. Karnacja jak wymoczek, opadające powieki, ciągle latam w dresie i zmieniam koszulki zalane mlekiem. Czuje się mega zaniedbana, aż głupio mi czasem jak się skapnę że ktoś patrzy na mnie.-teściowa itp. nie mówię tu o płci przeciwnej.
Pomimo niedużej wagi kompleków całe życie miałam mnóstwo i cieszę się że Agatka nie jest podobna do mnie. (w podstawówce najbardziej na świecie chciałam przytyć, bo koleżanki mi mówiły że mam patyki, a nie nogi)
Za to od was bije pozytywna energia!Ja nienawidzę zdjęć, kiedys na wycieczce klasowej nauczycielka widząc moje zdjęcie w paszporcie powiedziała,że mam dać jeszcze kilka to się pośmieją.Zdjęcia ze ślubu robił mój wujek zapalony amotor fotograf on też twierdzi że wyjątkowo głupie miny trzaskam na zdjęciach, na te naście kilka wyszło, więc dałam na nk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka, aż nie chce mi się wierzyć w to co piszesz... jak taka śliczna dziewczyna może głupio wychodzić na zdjęciach....??? Jesteś piękna sama w sobie i wątpię, że poplamione koszulki czy dres to przyćmiewają 🙂 🙂 Może kobietki się patrzą bo zazdroszczą :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gd3003 ja cie nie mam w znajomych 😞Jak cos,to ja sie nazywam Monika Dratwicka 🙂Emka ja za miesiac bede miala 26 lat,ale u mnie to jest genetycznie obciazone,ze siwe wlosy szybko wychodza.Dlatego musze je ciagle farbowac.Tak se mysle,ze jutro poprosze meza,zeby zrobil mi jakies zdjecie,to zobaczycie potworka 😁 😁 Marta a ile tego oilatum lejesz?Bo moze niusia ma racje,ze troche za duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, Samanta - super wyglądacie 🙂 Nikolka bardzo silna dziewczynka a i te jej słodkie minki, taka panieneczka. Niunia - Pawełek doprawdy jak mały panicz na tle tych Twoich super firan 🤪

eMKa u mnie to stres (życie nie jest łatwe) no i chyba genetyczne obciązenie troszke, bo pierwsze siwe włosy to zauważyłam jak miałam 20 lat, dziś - widoczne są już całe pasemka, stąd konieczne jest farbowanie (oryginalnie brązowe mam włosy) a farbuję na odcienie raczej czekoladowe, brązowe, ew. mahoniowe. A co do wieku to mam skończone 27 lat 😜

Ja też chce zobaczyć DG i w ogóle całą reszte, np Edyte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja starsza jestem od Ciebie... hmmm... ciekawe czy pod tą moją rudą czupryną już jakieś siwki się ukrywają?! 🤪
Antosiowi chyba się jakiś koszmar śni, bo się wierci i kręci przA fotki tez sen, a i nawet prawie krzyknął... 😞 aż mi go szkoda.
Co do wyglądu to ja bez makijażu bym się w życiu nie pokazała publicznie. Nie mówię o pełnym, ale puder i rzęsy to minimum. A fotki to tylko jak się odpicuję. I nie znoszę jak ktoś mi robi zdjęcia. Najlepiej jak sama sobie zrobię, to przynajmniej wyglądam na nich tak jak ja chcę. Najgorsze zdjęcia robi moja mama, albo mam zamknięte oczy, albo odwrócona jestem. Na zdjęciach ze świąt to wszędzie tyłem jestem, albo tylko kawałek mnie widać :PPP a specjalnie się wyszykowałam, żeby móc świąteczne zdjęcie z synkiem mieć. A z synkiem mam tylko z 5 fotek, które sama sobie robiłam 😞
Ale już plotę trzy po trzy.
Oglądacie "Przepis na życie"?
Ma któraś z Was matę edukacyjną? Jaką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha firanki są babci, bo mały panicz ją odwiedzał ;-) Gerda, a to Twoje imię czy jakoś inaczej, bo od kilku miesięcy mnie to pytanie męczy ;-)? Załóż sobie NK, bo dużo brzuszkowych mam tam jest i siebie podglądamy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka ja mam taka.Mloda ja uwielbia.dostalismy ja na swieta.swietna jest,ale droga,bo w Polsce prawie 300zl kosztuje.Z reszta tu tez sporo stoi 🙂Ale jsli ktos ma kase to polecam,bo mozna jej boki zamykac.I w ogole jest bardzo fajna
http://www.realmomreviews.net/2011/04/bright-starts-babys-play-place-deluxe.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMka, ale z tego co pamiętam to Ty chyba masz 28 w tym roku, a zatem kilka miesięcy nas dzieli 😜 No za to mój ukochany mąż nadrabia u nas ze średnią wieku - jest 8 lat starszy, ale najlepszy na świecie 🙂
Ja mam taki stojak z zabawkami z IKEI, ale Patryczek jeszcze za bardzo nie czai, o co w niej chodzi... 😉
Niunia (Paulina) nie przepadam za NK, FB i tego typu twitterami.
A "Gerda" to nick 😉 W oryginale - tak, jak córcia Moniki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
To ja starsza jestem od Ciebie... hmmm... ciekawe czy pod tą moją rudą czupryną już jakieś siwki się ukrywają?! 🤪
Antosiowi chyba się jakiś koszmar śni, bo się wierci i kręci przA fotki tez sen, a i nawet prawie krzyknął... 😞 aż mi go szkoda.
Co do wyglądu to ja bez makijażu bym się w życiu nie pokazała publicznie. Nie mówię o pełnym, ale puder i rzęsy to minimum. A fotki to tylko jak się odpicuję. I nie znoszę jak ktoś mi robi zdjęcia. Najlepiej jak sama sobie zrobię, to przynajmniej wyglądam na nich tak jak ja chcę. Najgorsze zdjęcia robi moja mama, albo mam zamknięte oczy, albo odwrócona jestem. Na zdjęciach ze świąt to wszędzie tyłem jestem, albo tylko kawałek mnie widać :PPP a specjalnie się wyszykowałam, żeby móc świąteczne zdjęcie z synkiem mieć. A z synkiem mam tylko z 5 fotek, które sama sobie robiłam 😞
Ale już plotę trzy po trzy.
Oglądacie "Przepis na życie"?
Ma któraś z Was matę edukacyjną? Jaką?


Oglądamy i matę mamy ;-)
Nie czuję, że rymuję.

Ja mam tą http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6368462 jest super

Mi się czasami nie chce malować i chodzę bez makijażu, w sumie to często tak mam. Jak się maluję to tyko puder i tusz i odrobina różu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia weszłam na nk ale nie mogę przez komórkę szukac znajomych ani wklejac zdjęc tu na forum. Kiedys mój mąż zrobił dla gosci weselnych stronę ze slubu działa chyba tam są też moje zdjęcia przed ślubem, fajny mielismy filmik tam wstawiony ale nie wiem czy to działa i nie sprawdzę teraz tego przez komórkę. Dla tych co nk nie mają podaję link: www.dorotaijacek.yoyo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...