Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
A ja mam zwykły termometr elektroniczny, dostałam w szpitalu, nawet nie ma firmy napisanej... Ale jest bardzo dokładny... mam jeszcze z predictora, ale jakoś go nie używam...
Niunia to twoja sprawa ile chcesz karmić i olej innych zdanie 🙂 Wszystkiego naj dla Pawlisia 🙂
Moja waży już ok 5kg. A przy wypisie ważyła 2920. Tyje średnio 280-300 na tydzień. Ostatnio jej przybyło 640g w 2 tygodnie, zobaczymy ile teraz będzie.
Ja zaraz muszę się wziąć za robotę w końcu... Jutro jedziemy nad morze albo do zoo z rodzinką i nie będę miała kiedy sprzątnąć... A tak się nie chce 😞
DG paczka jeszcze nie doszła???? Jak nie to pewnie będzie w następnym tygodniu... A tak się zastanowialam odnośnie paczki, czy można przesyłać lekarstwa??? Mam nadzieję, że nie pomyśleli, że to jakieś narkotyki??? Prześwietlają paczki jak się wysyła pocztą??? Mam nadzieję, że normalnie dojdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko teoretycznie nie mozna,ale praktycznie wszyscy tak robia 😉Najlepiej jest wysylac przesylka ubezpieczona.U nas to kosztuje jakies 4f w zaleznosci od wagi(normalny 2f)ale masz pewnosc,ze ci dojdzie.A jak nie,to ci poczta musi dac odszkodowanie u nas to jest 40f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Majunia jest śliczna i się nie dziwię, że w lusterko się patrzy :P:P

Mój aniołek pozwolił mi posprzątać łazienkę, poodkurzać i zmyć podłogi 🙂 🙂 🙂 Zauważyłam, że przy odkurzaczu nie marudzi i jak już się niecierpliwiła pod koniec to włączyłam odkurzacz na najniższe obroty i spokój hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka jeszcze nie doszło ale w tym tyg.tYlko 3 dni robocze na pewno w przyszłym tyg. przyjdzie.
Mykamy na spacer mała dostała Bebiko+espumisan .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dzisiaj wszystkiego najlepszego i tradycyjnie duuuzo zdrowka dla Pawełka!
Martus Majeczka jest przesliczna!
My zaraz idziemy na spacerek, przyszła bacia i przababcia i jak tylko pojdą to idziemy! A ja mam chwilke zeby zjesc obiad, zajrzec na brzuszka i doprowadzic sie do porzadku!
Ja wczoraj porzadnie posprzatałam, bo moja mama przyszła i sie mala zajeła.
Uciekam zajrze wieczorem! Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Apropo termometrów, Ja mam jeden w smoczku Avent i jest do dupy, ostatnio mi pokazała, że Pawcio ma 42 stopnie, a M. miał 43, a żaden z Nich nie miał gorączki


Niunia jak to przeczytałam to się uśmiałam po pachy - najpierw z tego, ze termometr w smoczku jest "do dupy" a potem wyobraziliśmy sobie z mężem Twojego M. z tym smokiem, bo piszesz, że on tez mierzył 😁 🤪

Niunia 30 kotletów 🤪 a ile tej karkówki kupiłaś. Ja robie na obiad kurczaka z pieczarkami w cieście francuskim. Juz mamy posprzątane, torcik odebrany, babka upieczona, mąż robi sernik a potem ja biorę się za tego kurczaka. No a teraz trochę odpoczywam, bo tak mnie plecy bolą, że hoho. A na którą macie chrzest i w jakim Kościele (Sopot czy Gdańsk), my na 13:00. Jakbyśmy mieli innego dnia to może byśmy przyszli zobaczyć Pawełka. No, ale jeszcze trochę i się na pewno uda a na razie Mamuśki sie spotkają już niebawem 😜

Dg - ja dają z zalecenia lekarza 3 razy po 2 krople espumisanu, tyle że każdego dnia.

Monia - bardzo lubię tą piosenkę Strachów na Lachy 😁

A Patryczek nasz kochany nad ranem miał już 37.5 a później 37.2, więc na szczęscie temp spada, ufff.
No i Synuś przez prawie 7 tygodni przybrał 2 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem spowrotem 🙂Dziewczyny,ale jestem szczesliwa 🙂 🙂Wlasnie dostalam list,ze przyznali mi becikowe i ze 10.05 wplaca mi 500f 😁 😁 Na chrzciny jak znalazl 🙂Niech jeszcze uda nam sie w koncu jakies fajne auto znalesc i kupic,to juz calkiem bede szczesliwa 😁
Niusia to ja juz lece do was na tego grila 🙂To ile ty ludzi zaprosilas?Cala armie? 😁 😁
Marta Majeczka jest slodziutka.To mamy juz 2 narcyze,bo Julka tez sie do lustra w macie wiecznie cieszy.
Gerda ciesze sie,ze chociaz tobie sie podoba 😁
Edytko udanego spaceru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia 500f super!
Fajnie macie że chrzciny u was są w niedzielę, u mnie proboszcz sobie wymyślił chrzciny o 16:00 i to w sobotę! Gdzie normalnie jest to idealny termin na śluby, większość knajp zajęta właśnie przez wesela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg3003 my chrzciny chcemy 10.07 robic.W poniedzialek tesciowa ma isc do ksiedza je zalatwiac.No i mam nadzieje,ze bedzie mu pasowac,bo w sobote to mi sie tez nie usmiecha 😉No a te 500f to biorac akurat ceny w restauracjach to beda na styk na chrzciny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka sliczna 😉)))
Samantka a Nikola jaka fajniutka w tej chuście 🙂)
ładne te wASZE DZIEWUSZKI ŻE HOHO 🙂

Monisia dzięki za cynk o dziewczynach.

My wrocilismy od dziadków, Łazienki cudowne, nie byłam tam od lat dzieciństwa i jakurat trafiliśmy na koncert Kozidrakowej w Amfiteatrze na wodzie. spacer pól przeryczany pół przespany i na wyjście zamiast chociaz sie na koniec pouśmiechac to dostalismy koncert ale fasola .... ja juz nie wiem o co temy małemy diabłowi chodzi i jak słysze jakie Wasze aniołki są grzeczne i pozwalają Wam wszystko dookoła robić to na prawde zazdroszczę.... jestem juz tym płakaniem zmęczona mimo że nie ma go aż tak dużo chyba .... bardzo współczuję rodzicom których dzieci płacza non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero usidłam, już wszystko naszykowane, stoły stoją, meble poprzestawiane, żeby się wszyscy zmieścili. Monisia Ty mi na kolanach usiądziesz 😜 😜 😜 😜 😜 Muszę jeszcze paznokcie pomalować i będzie git ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Ale ja to bym chciała mieć już chrzciny za sobą...
Dzisiaj Nika 2 razy wpadła w histerię... tak strasznie płakała, że nie wiedziałam co jej jest... Aż mi jej szkoda było i popłakałam się razem z nią...
U mnie becikowe było 1125 euro 🙂 🙂 🙂 Tylko, że dostałam przed porodem, a teraz by się też przydały... A po porodzie dostałam jeszcze 300 od ubezpieczalni 🙂
U nas upały, że hoho... W chacie gorąco jak cholera, aż pod kolanami się pocę.. hahaha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia u nas tez goraco.Wlasnie mam okna w domu pootwierane a i tak pokazuje 26 stopni 😞)Zmykam spac kochane.Trzymajcie kciuki,zeby jutrzejsze auto przypadlo mezulkowi do gustu.I powodzenia na chrzcinach 🙂Niusia zostaw mi kawalek karkowki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...