Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ammi napisał(a):
oj tak ten Nowy Rok będzie dla nas niesamowity, jeszcze tylko 2 miesiące i będą z nami nasze maluszki 🙂

niby to wiem a jakos to do mnie nie dociera ze tylko 2 miesiace i nasze dzidziusie sie pojawia...to takie niesamowite ze az trudno w to uwierzyc....!
A jak twoje samopoczucie w 31 tygodniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie miałam opisać samopoczucie na 31 tygodniu, dokładnie czuje się tak jak to opisały dziewczyny na tym wątku, chyba to jakiś zmowa 31 tygodniowych maluchów 😉 ale faktycznie jest coraz ciężej, a najgorzej w nocy, poza tym co 2 dni dopada mnie zgaga np. o 3 nad ranem! na to nie ma środków! szybko się męczę no i Mała coraz mocniej kopie, czasami budzi mnie w nocy, a wczoraj np. wierciła się przez cały dzień, musiałam skrócić spacer, bo dwa razy tak mnie kopnęła, że aż się skuliłam, w sumie nie dziwie się, coraz mniej miejsca a Kluska waży już 2 kg 🙂 Maju dzięki, ja Wam też po oklasku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim 🙂))
Oj nie było mnie parę dni i jak wczoraj wieczór weszłam to miałam 27 stron do czytania... ale Ufff dałam radę i przeczytałam wszystko, tylko teraz już nie dokładnie pamiętam co :P
Tak poza tym to byłam u lekarza wczoraj. Waga przez miesiąc niecałe 1,5 kilo do przodu... myślałam, że dużo więcej po świętach będzie. Za to synek już waży 1560 gr. Najpierw lekarz stwierdził po wielkości macicy, że chyba gigant to nie będzie, ale potem się okazało, że jednak mały rośnie sobie jak na drożdżach 🙂)) jak tak dalej będzie to ponad 3 kilo da radę 🙂))
A co najważniejsze!!! Moja niunia się obróciła 🙂)) Może jeszcze nie tak super, ale główkę ma już na dole. Mam nadzieję, że już tak zostanie, bo bardzo chcę rodzić naturalnie, no i może wtedy Misio byłby przy mnie. Jeszcze się nie zdecydował, ale jak mu wczoraj powiedziałam, że Mały się obrócił to powiedział do niego, że ma tak zostać, bo on chce go jak najszybciej zobaczyć. A wiadomo, że po cesarce tak by nie było. Więc zobaczymy.
W ogóle to lekarz powiedział, że chyba za dużo robię i chodzę, bo się szyjka skróciła od ostatniej wizyty 5 mm i pochwa niby jest luźniejsza. Na szczęście rozwarcia nie było a szyjkę miałam długą, więc teraz też 29 mm jeszcze ma. No, ale mam nie łazić za dużo tylko sobie leżeć spokojnie i odpoczywać 🙂))
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa. Za dwa tygodnie znowu USG i końcowe badania. Teraz częściej będę synka oglądać.
Śmiać mi się chciało jak lekarz powiedział, że coś za dużo żeber widzi. A ja na to, że to po Tatusiu 🙂))) no bo faktycznie jedną parę ma dodatkowo. Hihi śmiesznie, bo teraz już się nie wykręci, że to nie jego :PPP 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Mi też już jest coraz ciężej, mało śpię w nocy, a później przesypiam pół dnia, to jest takie frustrujące 😞 A gdzie spędzacie Sylwestra? Ja idę do mamy, posiedzimy trochę, a później pojedziemy na fajerwerki do centrum. Normalnie po fajerwerkach to co roku jeszcze się bawimy, ale jak będzie dzisiaj to zobaczymy 🙂
Faktycznie zostały się jeszcze 2 miesiące... ale powiem Wam, że z dnia na dzień to ja coraz bardziej się niecierpliwię 🙂 Jeszcze jak ostatnio zobaczyłam mojej koleżanki córcie 3 miesięczną, to już w ogóle nie mogę się swojej doczekać 🙂
Ammi super fotka, jak tylko będę mogla dodać oklask to to zrobię 🙂
Ode mnie też najlepsze życzenia na ten Nowy Rok 🙂 Dużo zdrówka, szczęśliwych rozwiązań, no i pociechy z dzieci, bo już niedługo je powitamy 😁
Szczęśliwego Nowego Roku 2011!!! :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i koniec z naszej romantycznej kolacji..Wujek z ciocia wbijaja do nas posiedziec..Wujek mlody o 5 lat starszy a ciocia o rok..Ale musze cos przygotowac i juz nie bede miala kiedy wpasc..To milej zabawy dla was...nawet jesli ma sie to odbyc przed tv dla niektorych.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂
Pare dni mnie nie było, bo miałam niezaplanowany wyjazd do tesciów 🙂 Troszke sie poleniłam, bo Mama Narzeczonego skakała koło mnie i nie pozwoliła mi nic ronic 🙂 Nie powiem ze odpoczełam sobie troszke i poleniłam sie 🙂 Synek cały czas zadowolony ze cisza spokój, bez hałasu i jest tak żywiołowy, że sie czasami zastanawiam po kim ma tyle energii 😁 Ale uwielbiam to jak bypycha pupke, czy nozki i raczki 😁 Nie wiem o czym pisałyscie przez te pare dni, ale nadrabiac nie bede, bo 45 stron sie narobiło 🙂
Życzę Wam Szcześliwego Nowego Roku i żeby wszystkie postanowienia i marzenia się w nim spełniły !!!!
Pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele dobra w Nowym 2011 Roku! Niech nasze Maleństwa będą zdrowe i niech odczują, jak bardzo są przez nas kochane i oczekiwane. No i dla NAS - szczęśliwego rozwiązania w terminie najbardziej dogodnym dla naszych Aniołków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, Ja właśnie wróciłam ze spaceru z mężem i padam. Już nie mam siły tyle chodzić i te nie odśnieżone chodniki to jakaś masakra. Dziś Sylwester z Polsatem mnie czeka ;-) Idę na małą drzemkę ;-)
Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń i szczęśliwych rozwiązań ;-)[color=purple][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w Nowym Roku! Właśnie wróciłam do domku od mamy... Byliśmy też w centrum na fajerwerkach, trochę żałuję, bo było kilkadziesiąt tysięcy ludzi jak nie ponad 100 tys. Strasznie wszyscy się pchali i po prostu szlak mnie trafiał jak ktoś mi się o brzuch opierał, albo się pchał... Ostatni raz taką głupotę zrobiłam, pokaz był co prawda zajefajny, trwał ok pół godz, ale jednak za bardzo męczące było to dla mnie i mojej kruszyny :/ Teraz już idę spać, bo padam na "buzię" :P
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również witam wszystkich w Nowym Roku! My bylismy z męzem u teściów, posiedzieliśmy, pogadaliśmy o północy obejrzeliśmy jak puszczają petardy a o pierwszej wróciliśmy do domu! Byłam tak zmęczona że jak wróciłam to padłam jak zabita! dzisiaj raczej bedziemy w domku odpoczywać! Buziaki i jeszcze raz wszystkiego dobrego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja witam nowo rocznie 🙂 My bylismy u kuzynostwa Mojego Narzeczonego, posiedzielismy troszke posmialismy sie, podjedlismy i po 1 bylismy juz w domku 🙂 Spokojny Sylwester.... Jujestesmy starsze o rok 😞 Jeszcze niedawno szalałam jako nastolatka na imprezach sylwestrowych, a teraz z roku na rok coraz spokojniej.... A jak urodza sie Nasze wyczekiwane Malenstwa, czas zacznie jeszcze szybciej leciec ... 🙂 Jeszcze raz wszystkiego Naj w Nowym Roku !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchatki wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!.[color=red][/color] My z mężem byliśmy sami, bo w końcu nikt do Nas nie przyszedł (może to i dobrze). Oglądaliśmy filmy, o północy mąż puszczał fajerwerki, Ja wyszłam przed dom popatrzeć i do 2.30 oglądaliśmy Sami swoi. Potem padłam i dziś wstałam o 12.30 ;-). Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czwsc dziewczyny, witam w Nowym Roku! Oj będziesię działo 🙂 My byliśmy ze znajomymi w pubie, oni sie poprzebierali i było pełno śmiechu. Wytrzymałam do 22, więc do 24 sylwester z Polsatem i tak ledwo dotrzymałam do godziny zero, mąż mi juz musiał zyczenia na leząco składac. Obejrzałam wasze wózki, są super, my wybralismy taki:
http://www.maked.pl/wozki-dzieciece-c-78/nowy-q12-evolution-wozek-dzieciecy-fotelik-kol-bez-kwiatek-p-913
Miło słyszec, że każda z Was spędziła sylwestra w miły sposób - w następnego będzie nas już wiecej 🙂
Moja mała poznała dzisiaj nowy smak - lody waniliowe i chyba jej smakuje bo zareagowała żywiołowo...
Odezwijcie się jak odpoczniecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja też wczoraj na spokojnie, trochę Polsatu, trochę filmów... w sumie jeden, na którym i tak zasnęłam. Ledwo co dosiedziałam, a raczej doleżałam do 24. Wypiliśmy sobie z Misiem Piccolo i posnęliśmy. A dziś cały dzień w łóżku... choróbsko jakieś mnie bierze... ehhh... w dodatku moi rodzice mają zaraz przyjść... przywitam ich w piżamie... sami się wprosili... oczywiście dowiem się od Mamy, że to moja wina, że chora leżę... lub coś w tym stylu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...