Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

skończyłam czytać o czym pisałyście 🙂 Wiecie ale mi to się podobają takie piersi z ciemnymi sutkami i to bardzo, mojemu mężowi też 🙂a witaminy lekarz mi przepisał od 4m biorę pragna plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłam czytać o czym pisałyście 🙂 Wiecie ale mi to się podobają takie piersi z ciemnymi sutkami i to bardzo, mojemu mężowi też 🙂a witaminy lekarz mi przepisał od 4m biorę pragna plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to ciągle nie rozumiem jednego, w którym tyg ciąży sie rodzi a kiedy jest już po terminie... Mój termin to 22 kwiecień 15lipca wystąpiła ostatnia miesiączka więc termin to dzień po terminie... a kiedy zaczyna się III trymetr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ja to ciągle nie rozumiem jednego, w którym tyg ciąży sie rodzi a kiedy jest już po terminie... Mój termin to 22 kwiecień 15lipca wystąpiła ostatnia miesiączka więc termin to dzień po terminie... a kiedy zaczyna się III trymetr?
gdzies czytalam ze urodzone dzieci w terminie uznaje sie te, ktore rodza sie dwa tygodnie przed i do dwoch tygodni po terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja to ciągle nie rozumiem jednego, w którym tyg ciąży sie rodzi a kiedy jest już po terminie... Mój termin to 22 kwiecień 15lipca wystąpiła ostatnia miesiączka więc termin to dzień po terminie... a kiedy zaczyna się III trymetr?
gdzies czytalam ze urodzone dzieci w terminie uznaje sie te, ktore rodza sie dwa tygodnie przed i do dwoch tygodni po terminie.


hm może to i racja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ja to ciągle nie rozumiem jednego, w którym tyg ciąży sie rodzi a kiedy jest już po terminie... Mój termin to 22 kwiecień 15lipca wystąpiła ostatnia miesiączka więc termin to dzień po terminie... a kiedy zaczyna się III trymetr?

III trymestr zaczyna się w 26 tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiedzcie mi dziewczyny jak gin robi wam usg to zawsze mierzy wasze malenstwa i podaje wage ?? bo mnie ostatnio moja wkurza bo nic mi nie mowi wszystko musze z niej wyciagac i zastanawiam sie nad zmiana lekarz tym bardziej ze moja nie pracuje w zadnym szpitalu na ginekologii beznadzieja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogotowałam, zjadłam, pogadałam z mężem godzinkę i z siostrą przez telefon i jeszcze zdążyłam o sąsiadke zahaczyć bo byłam ciekawa co tam ksiądz mówił i wiecie że on stał dziś u mnie pod furtką i chciał wejść tylko pies go spłoszył
u sąsiadki był oburzony mówił że wiedział że że ktoś jest w domu ale z psami się szarpał nie będzie i powiem o tym na kazaniu
niech mnie tylko z nazwiska wymieni to prokuratora na niego naślę, jakim prawem i jakie ma dowody PROSTAK jeden ale się wkurzyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
a powiedzcie mi dziewczyny jak gin robi wam usg to zawsze mierzy wasze malenstwa i podaje wage ?? bo mnie ostatnio moja wkurza bo nic mi nie mowi wszystko musze z niej wyciagac i zastanawiam sie nad zmiana lekarz tym bardziej ze moja nie pracuje w zadnym szpitalu na ginekologii beznadzieja

nie ja mam planowane trzy usg w 12 , 20 i chyba 30 tygodniu i tylko wtedy podaje te wymiary pozostałe wizyty są kontrolne czyli zajmuję się mną i tętnem dziecka i takia też będzie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...