Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja bede kupowac miesiac przed bo u mnie w rodzinie zabobony ze łóżeczko nie może stać puste ze przez judasza nie patrzeć przez kable nie chodzić itd itd powiem wam ze to meczace i irytujace.. i tak mowia mój słucha i nie pozwala mi nic kupic na razie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja widze ze wy to juz macie troche tych rzeczy dla dzieci 🙂 ja dopiero zaczynam sie rozgladac i mam raptem z 4 ciuszki plus dwa sliniaczki 😞... wszyscy mnie zwoluja na ziemie jak mowie ze juz bym chciala cos kupic.. i mama i tesciowa. A tesciowa to wogole dojebala ostatnio, juz kupowala przed swietami jakis dresik dla naszego dziecka i w tym czasie zadzwonila jej kolezanka, jak ja zjebala jak sie dowiedziala co robi, ze tak nie wolno wczesnie, ze to przynosi i pecha i te wszzystkie inne GLUPOTY !! A ta moja durna tesciowa oczywiscie jej posluchala, juz zaplacila wyobrazcie sobie i kazala sobie zwrocic pieniadze !! NO MYSLALAM ZE JA UKATRUPIe !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79

dziękuje Ci bardzo 🙂 kupie z tej listy 🙂
Coś Wam powiem kazdy mówi jest jeszcze czas , jest jeszcze czas bo to prawda ale przy założeniu,że rzeczywiście uroidzimy w kwietniu moja przyjaciółka miała właśnie teraz rodzić a urodziła w pażdzierniku w 30 tyg. ...więc chyba juz nie ma co czekać lepiej mieć w domu i sie nie stresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w weekend wyślę mamę na strych aby ściągnęła te wszystkie pudła
ja ciuszki mam wszystkie i we wszystkich rozmiarach tak do drugiego roku życia serio
muszę się skupić na tych "dużych" zakupach typu wózek, łóżeczko wanienka i kosmetyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja w weekend wyślę mamę na strych aby ściągnęła te wszystkie pudła
ja ciuszki mam wszystkie i we wszystkich rozmiarach tak do drugiego roku życia serio
muszę się skupić na tych "dużych" zakupach typu wózek, łóżeczko wanienka i kosmetyki
to masz fajnie, mniej wydatkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach te zabobony sa meczace wiadomo ze takie rozne ubranka czy tez gadzety dla dzidzi strasznie drogie wiec nie kazdego jest stac wydac od razu duza ilosc pieniedzy lepiej sobie to rozlozyc na pare wyplat ja bynajmniej nikogo nie sluchalam tylko sie juz wczesniej zaopatrzyłam w ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak mozemy wczesniej urodzic ale jak czasami wyskoczy nam taki wielki brzuch to chyba zadnej z nas nie bedzie sie chcialo jeszcze spacerowac i szukac na ostatnio chwile a tak mozna sobie teraz na to czasu troszke poswiecic tym bardziej ze brzusio az taki wielki i ciezki nie jest jeszcze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ach te zabobony sa meczace wiadomo ze takie rozne ubranka czy tez gadzety dla dzidzi strasznie drogie wiec nie kazdego jest stac wydac od razu duza ilosc pieniedzy lepiej sobie to rozlozyc na pare wyplat ja bynajmniej nikogo nie sluchalam tylko sie juz wczesniej zaopatrzyłam w ciuszki 🙂

popieram, tym bardziej że od stycznia Vat na ubranka z 7 na 23% podwyższą.. ja jeszcze teraz łóżeczko i komodę z przewijakiem kupię przez internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
no mi zostalo kupic wozek jeszcze troszke ciuszkow przewijak i materac do lozeczka no i tam jeszcze pare gadzetow dla upiekszenia 🙂 🙂 🙂


no mi tak samo 🙂 w niedziele wanienkę dostałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ach te zabobony sa meczace wiadomo ze takie rozne ubranka czy tez gadzety dla dzidzi strasznie drogie wiec nie kazdego jest stac wydac od razu duza ilosc pieniedzy lepiej sobie to rozlozyc na pare wyplat ja bynajmniej nikogo nie sluchalam tylko sie juz wczesniej zaopatrzyłam w ciuszki 🙂

popieram, tym bardziej że od stycznia Vat na ubranka z 7 na 23% podwyższą.. ja jeszcze teraz łóżeczko i komodę z przewijakiem kupię przez internet


też patrzyłam na te komody z przewijakiem ale kurcze drogie są więc kupujemy ten przewijak co się na łóżeczko kładzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie macie 😞.. zazdroszcze, ale mimo tego wszystkiego nie slucham tesciowej czy mamy, chociaz moja mama to tam bardziej ugieta 🙂 Ale poprostu przez remonty nie mam pieniazkow na wieksze zakupy.. a jeszcze na styczen zamowilismy szafe do przedpokoju bo teraz wszystkie rzeczy ze starej trzymam w pokoju dziecka w workach.. wiec to taki priorytet poki co. Ale mysle ze nie bedzie tak zle i po wyplacie meza juz sobie polece na grubo do sklepu i napewno cos zakupie 😁 😁 A po szafie ustalilismy ze nastepny zakup to meble do pokoju dziecka bym juz miala gdzie wszystko chowac i ukladac 🙂 Tak wiec mysle ze uda nam sie to dopiero w lutym 🙂 bo caly komplet jednak tez troche kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ach te zabobony sa meczace wiadomo ze takie rozne ubranka czy tez gadzety dla dzidzi strasznie drogie wiec nie kazdego jest stac wydac od razu duza ilosc pieniedzy lepiej sobie to rozlozyc na pare wyplat ja bynajmniej nikogo nie sluchalam tylko sie juz wczesniej zaopatrzyłam w ciuszki 🙂

popieram, tym bardziej że od stycznia Vat na ubranka z 7 na 23% podwyższą.. ja jeszcze teraz łóżeczko i komodę z przewijakiem kupię przez internet


też patrzyłam na te komody z przewijakiem ale kurcze drogie są więc kupujemy ten przewijak co się na łóżeczko kładzie

Ja muszę kupić jakąś komodę bo nie będę miala gdzie trzymać ciuszków dla małej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały zestaw to bosko, my nie możemy sobie pozwolić na taki zakup bo musimy kupić meble do całego domu już może w polowie stycznia się przeprowadzimy 🙂 i czego się najbardziej nie mogę doczekać to różowego pokoju malutkiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam .. Jesli chodzi o przewijak to ja tez chcialam odzielny, ale wybili mi go z glowy. duzo miejsca zajmuje sam przewijak, poza tym moze sie okazac tak ze nie bede z niego korzystala. < tak jak moja kolezanka> wiec mysle ze lepiej kupic taki na lozeczko 🙂

Ja mam troszke ubranek kupionych w neutralnym kolorze, mam 2 biale czapeczki kupione, rekawiczki niedrapki 🙂 teraz pod choinke dzidzius dostal dwie pary butkow 🙂
Jutro USG wiec moze dowiemy sie o plci dziecka i bedzie szalenstwo 😁 Wtedy zaczniemy rozgladac sie juz za ubrankami konkretnymi., za posciela. Lozeczko maja kupic moi rodziece, i wozek mamy dostac tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
cały zestaw to bosko, my nie możemy sobie pozwolić na taki zakup bo musimy kupić meble do całego domu już może w polowie stycznia się przeprowadzimy 🙂 i czego się najbardziej nie mogę doczekać to różowego pokoju malutkiej 🙂
nasz jest w kolorze morelowym 🙂 Juz taki byl na poczatku jak go robilismy, jak sie okazalo sie jestem w ciazy to stwierdzilam ze bedzie idealnie pasowal i dla dziewczynki ni dla chlopca 🙂Nie przepadam za rozem, tzn jesli chodzi o sciany pokoju 😜 i niebieskim. Taki morelowy neutralny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide kochane robic obiadek i sprzatac chate bo troche syf 🙂 Buziaki i czekamy na jakies wiesci od Matyldy 🙂 I kamikusia rowniez nie moge sie doczekac twojej wizyty 😜 Takie poznanie plci jest frajda chyba nawet dla nas 🙂 A zreszta zastanawiam sie czy powiekszych jeszzce grono tych waginek naszych malych czy jednak zrobisz konkurencje dla naszej malenkiej grupy chlopaczkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...