Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Hej dziołchy 😞
Ja mam badanie 3 stycznia i mam nadzieje,ze się wkoncu dowiem kogo będę miała,ale pewnie znow sie pepowinka zasloni albo dupka wypnie 😞 😞 😞
Rozstałam sie z moim 😞 😞 😞 Cały dzien wyje,nie wiem co robic 😞((( Nienwidze go!!! Dzisiaj wyzwałam moje dziecko 😞((( A potem tak żałowałam 😞((
Kochana reagujesz tak jak ja.. ja tez juz pisalam ze ostatnio strasznie myslalam i mowilam o swoim dziecku.. potem jak sobie o tym przypomnialam to myslalam ze z rozpaczy mi serce peknie.. Boze nawet teraz jak o tym mysle to mam lzy w oczach, bo sami powolalismy to dziecko do zycia a ja je juz porownuje do jego ojca i wyzywam tak jak jego.. No cos strasznego. Ale mysle ze jest to nasza naturalna reakcja na tak wielkie problewmy jakie mamy. A czemu w koncu sie rostaliscie? Mozesz napisac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej wróciłam łeb mi pęka idę zaraz spać
wszystko przebiega książkowo ale co to nie wiem bo tylko mnie zważył, pomierzył i tętno dziecka i wsio!!!!!!!!!!!!!
glukoza juro albo w czwartek nie wiem bo ja to z tym lekarze już nie mogę muszę się najpierw umówić na badanie bo zrezygnowałam z przychodni będe robić wszystko prywatnie
a moja glukoza będzie wyglądała zupełnie inaczej niż wasza nie wiem dlaczego
poza tym wstydu sie najadłam bo ten czubek zauważył że włosy malowałam i tak się na mnie wydarł że aż wody musiał się napić, że kategorycznie nie wolno i coś tam a ja mało śmiechem nie parsknęłam
pytałam o 3D u niego kosztuje 100 więc chyba się skuszę będę je miała za 6 tygodni czyli w 30tc i to będzie moje ostatnie USG
no i kolezanka co ze mną jeździ będzie miała syna i jest niepocieszona myślałam że się wścieknę z resztą ja też ciągle wierzę że u mnie będzie chłopak
To swietnie ze wszystko dobrze, i daj juz spokoj z tym chlopakiem !! Wez sie w GARSC ! 😜 Ja tam popieram ze zmieniasz lekarza 🙂 Chociaz wiadomo ze to nigdy nie jest regula, prywatny i panstwowy ale w wiekszosci przypadkow to poplaca wiec zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej dziołchy 😞
Ja mam badanie 3 stycznia i mam nadzieje,ze się wkoncu dowiem kogo będę miała,ale pewnie znow sie pepowinka zasloni albo dupka wypnie 😞 😞 😞
Rozstałam sie z moim 😞 😞 😞 Cały dzien wyje,nie wiem co robic 😞((( Nienwidze go!!! Dzisiaj wyzwałam moje dziecko 😞((( A potem tak żałowałam 😞((
Kochana reagujesz tak jak ja.. ja tez juz pisalam ze ostatnio strasznie myslalam i mowilam o swoim dziecku.. potem jak sobie o tym przypomnialam to myslalam ze z rozpaczy mi serce peknie.. Boze nawet teraz jak o tym mysle to mam lzy w oczach, bo sami powolalismy to dziecko do zycia a ja je juz porownuje do jego ojca i wyzywam tak jak jego.. No cos strasznego. Ale mysle ze jest to nasza naturalna reakcja na tak wielkie problewmy jakie mamy. A czemu w koncu sie rostaliscie? Mozesz napisac?

Bo mnie oszukuje 😞 Kłamie i znalazłam ,że załozyl sobie konto na podryw cos tam i sie oglasza ze szuka kobiety,że prefreruje sex takie taki sreaki i ze jest wolny itp 😞 Boże jak mnie to boli całe dnie rycze...Jeszcze nikt nigdy mnie tak nie upokorzyl 😞(( 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
No nie zartuj !! Co za... dlugo jestescie ze soba?? Co mu odpieprzylo?? Boze ile kretynow chodzi po tej ziemi.. jak nie urok to sraczka, jeden pijak drugi erotoman a trzeci to jakis imprezowy hulaka no i wez tu znajdz mezusia i odpowiedniego faceta na ojca..

No zaraz 3 lata bedzie ... 😞 On zawsze miał bzika na tym punkcie,ale zapewnial mnie ze nigy mnie nie zdradzil a wez takiemu uwierz 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
No nie zartuj !! Co za... dlugo jestescie ze soba?? Co mu odpieprzylo?? Boze ile kretynow chodzi po tej ziemi.. jak nie urok to sraczka, jeden pijak drugi erotoman a trzeci to jakis imprezowy hulaka no i wez tu znajdz mezusia i odpowiedniego faceta na ojca..

No zaraz 3 lata bedzie ... 😞 On zawsze miał bzika na tym punkcie,ale zapewnial mnie ze nigy mnie nie zdradzil a wez takiemu uwierz 😞((
Zapewnial.. mnie ten moj z dwadziescia razy zapewnial.. a jak sie pytam czemu mi to robi to on mowi ze nie jest w stanie mi odpowiedziec na to pytanie.. Pajace. Ja mu wczoraj tez oznajmilam ze czekam do porodu, jesli dalej to tak bedzie wygladalo to go zostawie z gola dupa i bedzie kurwa plakal bo zabiore mu wszystko. Najpierw mnie blaga chodzi za mna i sprowadza do domu, robi jeszcze dziecko a potem ja mam sie martwic??? O nie nie.. Z takimi czubami trzbe atwardo i stanowczo. Ale nie moge uwierzyc ze ten twoj juz sie nie mogl powstrzymac teraz kiedy macie w drodze dziecko.. co Ci powiedzial??? To mnie najbardziej ciekawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
No nie zartuj !! Co za... dlugo jestescie ze soba?? Co mu odpieprzylo?? Boze ile kretynow chodzi po tej ziemi.. jak nie urok to sraczka, jeden pijak drugi erotoman a trzeci to jakis imprezowy hulaka no i wez tu znajdz mezusia i odpowiedniego faceta na ojca..

No zaraz 3 lata bedzie ... 😞 On zawsze miał bzika na tym punkcie,ale zapewnial mnie ze nigy mnie nie zdradzil a wez takiemu uwierz 😞((
Zapewnial.. mnie ten moj z dwadziescia razy zapewnial.. a jak sie pytam czemu mi to robi to on mowi ze nie jest w stanie mi odpowiedziec na to pytanie.. Pajace. Ja mu wczoraj tez oznajmilam ze czekam do porodu, jesli dalej to tak bedzie wygladalo to go zostawie z gola dupa i bedzie kurwa plakal bo zabiore mu wszystko. Najpierw mnie blaga chodzi za mna i sprowadza do domu, robi jeszcze dziecko a potem ja mam sie martwic??? O nie nie.. Z takimi czubami trzbe atwardo i stanowczo. Ale nie moge uwierzyc ze ten twoj juz sie nie mogl powstrzymac teraz kiedy macie w drodze dziecko.. co Ci powiedzial??? To mnie najbardziej ciekawi

owiedział ze to tak o dla jaj:/ to juz wiem czemu ze mna na gg pisac nie chcial bo z jakimis kurwami wolal;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frytus powiem ci tak nie ma co wyrzywac sie na dzidziusu=iu bo rzeczywiscie nie jest on niczemu winien ale wiadomo nerwy daja swoje Mi sie wydaje ze zmadrzeje jak sie urodzi dzidzius i go zobaczy ale to tez nigdy nic nie wiadomo Ale wtwdy ty powinnas byc twarda i pokazac mu ze nie potrzebujesz jego pomocy a co twoi rodzice na to ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
frytus powiem ci tak nie ma co wyrzywac sie na dzidziusu=iu bo rzeczywiscie nie jest on niczemu winien ale wiadomo nerwy daja swoje Mi sie wydaje ze zmadrzeje jak sie urodzi dzidzius i go zobaczy ale to tez nigdy nic nie wiadomo Ale wtwdy ty powinnas byc twarda i pokazac mu ze nie potrzebujesz jego pomocy a co twoi rodzice na to ??

Mój tata nic nie wie,mama wie ze sie klocimy i ze z tego nic nie bedzie i sama mowi ze mam dac spokoj sobie z nim bo po co mam sie meczyc z idiota i ze znajde sobie kogos lepszego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem szczerze ze na poczatku mojego zwiazku moj zachowywal sie identycznie przez pierwsze 2 lata wszystkim nowo poznanym kolezanka i starym mowil ze jest wolny i wogole ale naszczescie zmadrzal z czasem i moge sobie przypisac ze w 99 % za moja sprawa bo wbijalam mu do glowy co jest w zyciu wazne i co sie tak naprawde liczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko latwo powiedziec ale mi by bylo trudnoiej uwierzyc, ale zazdroszcze Ci ze to nie TWOJ MAZ !! To wszystko jeszzce przed Toba. Jeszcze bedzie kwiczal.. moge sie zalozyc. Wszyscy sa strasznie przewidywalni w takich sytuacjach. Czy sie zmieni po urodzeniu? Dla mnie to pieprzenie. W cuda i bajki nie wierze. Ale jesli bedziesz miala szczescie to moze i tak bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadza sie ze nie mozna przewidziec tego czy sie zmieni po urodzeniu moj np bardzo sie zmienil i dorosl po tym jak okazalo sie jak jestem w ciazy ale wiadomo nikt nie wie lepiej jak osoby ktore z takimi ludzmi zyja i nie przewiduje tutaj czy cos sie zmieni czy nie ale mam nadzieje ze wasze chlopy wkoncu sie otrzasna i pierdolnie ich cos w leb i oprzytomnieją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
zgadza sie ze nie mozna przewidziec tego czy sie zmieni po urodzeniu moj np bardzo sie zmienil i dorosl po tym jak okazalo sie jak jestem w ciazy ale wiadomo nikt nie wie lepiej jak osoby ktore z takimi ludzmi zyja i nie przewiduje tutaj czy cos sie zmieni czy nie ale mam nadzieje ze wasze chlopy wkoncu sie otrzasna i pierdolnie ich cos w leb i oprzytomnieją
Tez mam taka nadzieje 🙂 Nawet moglo by ich cos w doslownym tego slowa znaczeniu PIERDOLNAC, tak by nic strasznego sie im nie stalo ale na tyle groznego by mi strach do dupy przyszedl i przypomnial co jest wazne w zyciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frytus bardzo ci wspułczuje i jestem z toba dobrze ze nie macie slubu na poczatku moze ci byc ciezko ale twarda z ciebie kobietka dasz rade rodzice pomoga napewno ...lepiej tak niz meczyc sie z takim czubem całe zycie a czas goi rany on najwidoczniej nie dorósł i tyle ... szkoda ze tylko najbarziej na tym wszystkim ucierpi dzidzius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...