Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ogladam sobie wlasnie jakies koszule ciazowe do szpitala, jakie to wszystko jest OKROPNE ! Jak ja mam w czyms takim wyskoczyc przy ludziach to dajcie spokoj.. same worki jakies staroswieckie, niczego normalnego..

ej ale jakie koszule?????po porodzie????????????
u nas na poród dają 🤪 rewelacja!!!!!!!!!!!!!!! 🤪
jak to daja?? 🙂 Ja szukam takiej do porodu 🙂

u nas na poród dają taki worek wiązany na szyi po pas i cały przód i tył masz na wierzchu bo jak z przodu podciągniesz to tył widać i odwrotnie
jak poród się zaczyna po tych wszystkich procedurach ubierają w to serio tzn u mnie tak jest w dwóch szpitalach dletego się śmieję z tego jak sobie przypominam jak dziewczyny opowiadały jak chodziły w tym po korytarzu bo wiadomo ile poród ma etapów no a jacyś tatusiowie siedzieli na korytarzu i czekali na swoje żony i "se"oglądali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ale wiecie co - ja mam sposób na chrapanie mojego chłopa 🙂 Zatyczki do uszu. Już się przyzwyczaiłam. Chociaż powiem wam, że wole spać sama jak już coraz większa jestem. Muszę mieć serio dużo miejsca.
ja tez mialam zatyczki .. ale mi kot wszystkie ukradl i chyba pozarl bo nigdzie nie ma 😞


Ja mam takie jak plastelina bo tylko takie mi się sprawdzają. Tym bardziej, że po imprezie trudno jest go dobudzić i muszę się nieźle zaprzeć żeby go na bok obrócić 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ale wiecie co - ja mam sposób na chrapanie mojego chłopa 🙂 Zatyczki do uszu. Już się przyzwyczaiłam. Chociaż powiem wam, że wole spać sama jak już coraz większa jestem. Muszę mieć serio dużo miejsca.
ja tez mialam zatyczki .. ale mi kot wszystkie ukradl i chyba pozarl bo nigdzie nie ma 😞


Ja mam takie jak plastelina bo tylko takie mi się sprawdzają. Tym bardziej, że po imprezie trudno jest go dobudzić i muszę się nieźle zaprzeć żeby go na bok obrócić 🙂 🤪 🤪 🤪
wiem jak to jest... ehhh straszny los z takim chrapaczem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ogladam sobie wlasnie jakies koszule ciazowe do szpitala, jakie to wszystko jest OKROPNE ! Jak ja mam w czyms takim wyskoczyc przy ludziach to dajcie spokoj.. same worki jakies staroswieckie, niczego normalnego..


ja sobie ostatnio kupilam fajna koszulke zaraz ci pokaze jak znajde na allegro
OK 🙂


Koszulka fajna ale do porodu to raczej nie teges - raczej po porodzie 🙂


http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-baw-100-l-i1376589767.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ogladam sobie wlasnie jakies koszule ciazowe do szpitala, jakie to wszystko jest OKROPNE ! Jak ja mam w czyms takim wyskoczyc przy ludziach to dajcie spokoj.. same worki jakies staroswieckie, niczego normalnego..


ja sobie ostatnio kupilam fajna koszulke zaraz ci pokaze jak znajde na allegro
OK 🙂

jeju to normalne ja myślałam że to jakieś specjalne mają być
ale nie powinny być rozpinane z przodu, u mnie w szpitalu krzyczą jak nie ma guzików, no w piżamie czy dresie też nie wolno
chyba zmienię szpital bo te niektóre reguły to normalnie...................


http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-baw-100-l-i1376589767.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ogladam sobie wlasnie jakies koszule ciazowe do szpitala, jakie to wszystko jest OKROPNE ! Jak ja mam w czyms takim wyskoczyc przy ludziach to dajcie spokoj.. same worki jakies staroswieckie, niczego normalnego..


ja sobie ostatnio kupilam fajna koszulke zaraz ci pokaze jak znajde na allegro
OK 🙂


Koszulka fajna ale do porodu to raczej nie teges - raczej po porodzie 🙂


http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-baw-100-l-i1376589767.html



a sa wogole jakies do porodu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ale wiecie co - ja mam sposób na chrapanie mojego chłopa 🙂 Zatyczki do uszu. Już się przyzwyczaiłam. Chociaż powiem wam, że wole spać sama jak już coraz większa jestem. Muszę mieć serio dużo miejsca.
ja tez mialam zatyczki .. ale mi kot wszystkie ukradl i chyba pozarl bo nigdzie nie ma 😞


Ja mam takie jak plastelina bo tylko takie mi się sprawdzają. Tym bardziej, że po imprezie trudno jest go dobudzić i muszę się nieźle zaprzeć żeby go na bok obrócić 🙂 🤪 🤪 🤪
wiem jak to jest... ehhh straszny los z takim chrapaczem


No dokładnie 🙂 Dlatego teraz cenię sobie jak śpię sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ogladam sobie wlasnie jakies koszule ciazowe do szpitala, jakie to wszystko jest OKROPNE ! Jak ja mam w czyms takim wyskoczyc przy ludziach to dajcie spokoj.. same worki jakies staroswieckie, niczego normalnego..


ja sobie ostatnio kupilam fajna koszulke zaraz ci pokaze jak znajde na allegro
OK 🙂




Koszulka fajna ale do porodu to raczej nie teges - raczej po porodzie 🙂


http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-baw-100-l-i1376589767.html



a sa wogole jakies do porodu ?


W sumie jak nie będziesz karmić piersią to może taka ci wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry moje piękne 🙂 Ja wstałam jeszcze bardziej chora niż się położyłam 🥴 Jeszcze troszkę i stracę głos, chyba nie ma na co czekać, zapisałam się na wieczór do lekarza, bo to tylko gorzej będzie.. Co do koszul, w Warszawie trzeba mieć swoją - zresztą ja nawet wolę bo ubierać się w coś w czym już ktoś rodził i zostawił swoje płyny i krew to średnia przyjemność 🥴 Poza tym dostałam pod choinkę od męża mądrą książkę ponad 600 stron 😉 i tam piszą, żeby na poród wziąć za dużą koszulkę bawełnianą - najlepiej męża 😉 , a takie jak Wy tu pokazujecie to już na po porodzie są - przystosowane do karmienia - takie też mam już 2 sztuki. Szkoda kupić specjalnie na poród koszulę, bo przecież to się potem nadaje tylko do śmieci, brudne od krwi i innych płynów, jest pora śniadaniowa więc nie będę opisywać szczegółów 😁 Na pewno wiecie o co mi chodzi.. No dobrze, czas iść zrobić jakieś śniadanko, chociaż nie wiem czy zdołam coś przełknąć.. Zaraz do Was wracam.. tzn chyba jeszcze nie ma do kogo, ale zaraz będę 😁 MATYLDA wstawaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju ja tam nawet nie myślę o koszulach przecież jeszcze tyle czasu 🤪 🤪
z resztą mamy teraz totalny młyn właśnie pytałam swojego czy w ogóle na wózek nam wysatrczy to mówił że może dopiero koło marca, super
ja też jestem chora, normalnie obudził mnie mój własny ból gardła a później to już wstrętny kaszel który trzyma mnie do tej pory a miałam dziś do laboratorium pojechać i na zakupki ale chyba sobie odpuszczę
a zimno jakoś tak........................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochana 🙂 Ja właśnie wcinam, chociaż łatwo nie jest, mam dziś Twój poranny syndrom - brak apetytu. Ja tam to co mogę to kupuję teraz, potem jak się nazbiera tych wszystkich "drobiazgów" to pójdę z torbami. Nie odkładam tego na później. A oglądnąć wózek pojedziemy chyba jutro, a jak już będę wielkim słoniem w marcu to mąż pojedzie i sam kupi, on sam nie podejmie decyzji, zresztą nie zna się na kolorach 😁 i już wczoraj mówił, że może niebieski i jak mi pokazał to okazało się, że to ciemny granat 🤪 więc wolę się "ubezpieczyć" hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry kochana 🙂 Ja właśnie wcinam, chociaż łatwo nie jest, mam dziś Twój poranny syndrom - brak apetytu. Ja tam to co mogę to kupuję teraz, potem jak się nazbiera tych wszystkich "drobiazgów" to pójdę z torbami. Nie odkładam tego na później. A oglądnąć wózek pojedziemy chyba jutro, a jak już będę wielkim słoniem w marcu to mąż pojedzie i sam kupi, on sam nie podejmie decyzji, zresztą nie zna się na kolorach 😁 i już wczoraj mówił, że może niebieski i jak mi pokazał to okazało się, że to ciemny granat 🤪 więc wolę się "ubezpieczyć" hihi.

hehe no ja wiem mój też nie zna się na kolorach ale w sumie skoro nie mamy kasy to nic nie wymyślę, chcąc nie chcąc musze poczekać do marca
ja tak jak pisałam ubranek już nie kupuję tylko łóżeczko, wózek, wanienka kosmetyki i takie tam, chyba mam tylko jeden kocyk więc też się jeszcze przyda, te drobniejsze rzeczy też sobie będe kupować powolutku, stopniowo a te większe to raczej tak jak mówię w marcu bo wtedy jakaś dodatkowa kasa będzie bo teraz z tym mieszkaniem zamieszanie
kurde chyba jednak muszę skoczyć do tego laboratorium bo on sobie zażyczył takie badanie że normalnie muszę się umówić na konkretny dzien i godzinę żeby tam później nie czekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a mój zawsze myli różowy z pomarańczowym i granat z bordo 😮
a wózek chyba jednak przez internet to w sumie nie będe musiała za nim biegać

My też kupimy przez internet, ale mój mąż należy do osób, które zanim kupią muszą objechać całą Warszawę i sprawdzić jak to wygląda i czy może gdzieś nie ma czegoś lepszego 😮 Dlatego ja chcę teraz z nim pojechać, popatrzeć jak wózki wyglądają na żywo i jak się "prowadzą" bo te obrazki z netu to czasem ściema wielka 🙂 Jak już coś wybiorę wtedy kupimy przez internet chyba też w marcu. Wczoraj czytałam o fotelikach do samochodu (nosidełkach) żeby móc wozić maleństwo, chyba kupimy Maxi Cosi Cabrio Fix - bo ten i jeszcze ROEMER jako jedyne dostały 5 gwiazdek w crash testach, więc są najbezpieczniejsze. Fotelik to już chyba w lutym kupię, nie wiem jak w Warszawie, ale niektóre szpitale nie wypisują dziecka jak się nie ma fotelika 🥴 Kurde ile to kasy... makabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a mój zawsze myli różowy z pomarańczowym i granat z bordo 😮
a wózek chyba jednak przez internet to w sumie nie będe musiała za nim biegać

My też kupimy przez internet, ale mój mąż należy do osób, które zanim kupią muszą objechać całą Warszawę i sprawdzić jak to wygląda i czy może gdzieś nie ma czegoś lepszego 😮 Dlatego ja chcę teraz z nim pojechać, popatrzeć jak wózki wyglądają na żywo i jak się "prowadzą" bo te obrazki z netu to czasem ściema wielka 🙂 Jak już coś wybiorę wtedy kupimy przez internet chyba też w marcu. Wczoraj czytałam o fotelikach do samochodu (nosidełkach) żeby móc wozić maleństwo, chyba kupimy Maxi Cosi Cabrio Fix - bo ten i jeszcze ROEMER jako jedyne dostały 5 gwiazdek w crash testach, więc są najbezpieczniejsze. Fotelik to już chyba w lutym kupię, nie wiem jak w Warszawie, ale niektóre szpitale nie wypisują dziecka jak się nie ma fotelika 🥴 Kurde ile to kasy... makabra

wiem że to głupio zabrzmi ale ktoś kiedyś powiedział że dziecko kosztuje tyle co dobra fura i chyba coś w tym jest, no ale w życiu chyba o to właśnie chodzi
Wy macie to szczęści że mieszkacie w Warszawie bo u mnie w tej małej mieścinie a nawet w tej większej to połowy tych rzeczy z netu w sklepie nie znajdziemy, także ja chyba będę musiała się zadowolić tym co zobaczę i przeczytam w necie na temat wózka
ja teraz robię listę zakupów bo jednak jade do miasta i chcę uderzyć tylko w te miejsca w których mam coś do kupienia i szybko wracać do domu bo zimno, tzn mam na myśłi jakieś codzienne zakupy bo lodówka znowu pusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasem mam nerwa, że tyle tu wszystkiego jest w Warszawie, bo mój mąż ma pole do popisu i szuka bóg wie czego.. najgorsze jest to, że ja mam gust taki, że podobają mi się rzeczy z górnej półki, na które nas nie stać 😁 i jak coś takiego zobaczę to potem ciężko mnie przekonać do czegoś średniej klasy 🤢 dlatego jeżdżę z nim w nadziei, że znajdę coś podobnego i tańszego. Tak samo jest teraz z wózkami - ja chcę Quinny albo Bebe Confort a ceny do niskich nie należą więc mój mąż się złości. Mi też w sumie szkoda wywalić 3000 zł, myślałam już nawet o Bolderze Implasta ale wczoraj czytałam opinie i ktoś kto ma ten wózek wypowiadał się, że dziecko ma 84 cm a już mu wystaje główka w oparciu spacerówki, więc dupa 🙂 Muszę szukać dalej...
Ja też musiałabym jechać po jakieś zakupki, ale z tym gardłem przy -10 stopniach to tak średnio. Przydałyby się jakieś pomarańcze i chleba też nie ma.. Może wracając od lekarza zahaczę o Tesco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie ale dzis zimno brrr ja zjadlam sniadanko niedawno był ksiezulek z wizyta 😎 ja oprocz kilku sztuk body nie mam dla małego nic...a nawet za niczym sie jeszcze nie rozgladałam mowie tu o ...wozkach nosidełkach bujaczkach lozeczkach itd... ale zdaje sobie sprawe ze to wszystko to bardzo kosztowna inwestycja... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczyny ja niedlugo przez ta ciaze zwariuje nie dosc ze ta siarka to jeszcze w nocy spac nie moge no i zaczelu mnie lapac skurcze lydek beznadzieja 😞 tak sie wczoraj meczylam z zasnieciem polozylam sie o 24 a zasnelam chyba bylo po 2

rozumiem twoje dolegliwosci ja mam je od dawna... 🥴 od 19tyg nic fajnego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczyny ja niedlugo przez ta ciaze zwariuje nie dosc ze ta siarka to jeszcze w nocy spac nie moge no i zaczelu mnie lapac skurcze lydek beznadzieja 😞 tak sie wczoraj meczylam z zasnieciem polozylam sie o 24 a zasnelam chyba bylo po 2

rozumiem twoje dolegliwosci ja mam je od dawna... 🥴 od 19tyg nic fajnego 😞


beznadzieja mi najgorzej przeszkadza brak snu i to strasznie a co do siarki to juz wogole dzis sie obudzilam i cala koszulke mialam w plamach 😞 zaraz uciekam bo umowilam sie z siostra na zakupy ale jak mowicie ze tak zimno na dworzu to nie chce mi sie wychodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...