Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia 79 nawet bym byla zadowolona z tego jakby mi zrobili cesarke 🙂 tylko nie wiem jak to bedzie jesli chodzi o mnie bo juz jedno ciecie od cesarki mam ale to od ciazy poza macicznej 😞 😞

Ja wole mieć pipke zeszyta niz blizne na brzuchu;/

ja też tak wolę ale jak nie będzie wyjścia to nie będę oponować 🙂 Nie wiem czy ja też cesarki mieć nie będę bo mam dyskopatię a mówiąc prościej, wysuwa mi się dysk w 2 miejscach 🥴

Kurcze ,ponoc po cesarce dłuzej sie do siebie do chodzi ale jak bedzie trzeba to niech tną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia 79 nawet bym byla zadowolona z tego jakby mi zrobili cesarke 🙂 tylko nie wiem jak to bedzie jesli chodzi o mnie bo juz jedno ciecie od cesarki mam ale to od ciazy poza macicznej 😞 😞

Ja wole mieć pipke zeszyta niz blizne na brzuchu;/

ja tak samo wolę pocierpiec przy porodzie niz żeby mi rozcinali brzuch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dzień dobry :0
jak zwykle na chwilkę 🙂

Alexia, tak troszku do ciebie dzisiaj: nie wiem czy wiesz ale inflancka już zapisuje na szkołę rodzenia.

Jak dzwoniłam na początku miesiąca to Pani zapisała moje dane, powiedziała że na początku stycznia będzie dzwonić, coś się zmieniło? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia 79 nawet bym byla zadowolona z tego jakby mi zrobili cesarke 🙂 tylko nie wiem jak to bedzie jesli chodzi o mnie bo juz jedno ciecie od cesarki mam ale to od ciazy poza macicznej 😞 😞

Ja wole mieć pipke zeszyta niz blizne na brzuchu;/

ja też tak wolę ale jak nie będzie wyjścia to nie będę oponować 🙂 Nie wiem czy ja też cesarki mieć nie będę bo mam dyskopatię a mówiąc prościej, wysuwa mi się dysk w 2 miejscach 🥴

Kurcze ,ponoc po cesarce dłuzej sie do siebie do chodzi ale jak bedzie trzeba to niech tną 🙂

no tak, w końcu to normalna operacja ale cóż poradzić, ktoś nam w końcu pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia 79 nawet bym byla zadowolona z tego jakby mi zrobili cesarke 🙂 tylko nie wiem jak to bedzie jesli chodzi o mnie bo juz jedno ciecie od cesarki mam ale to od ciazy poza macicznej 😞 😞

Ja wole mieć pipke zeszyta niz blizne na brzuchu;/

ja tak samo wolę pocierpiec przy porodzie niz żeby mi rozcinali brzuch 🙂

Linka zaprosilam Cię na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też tak powiedziała, po czym okazuje się, że na stronie szpitala jest informacja, że zapisy tylko poprzez osobiste stawienie bądź infolinię szpitala. Dzwoniłam dzisiaj i Pani wciągnęła mnie na listę przyjętych. Z tego co wiem z tvnwarszawa to kontrakty mieli podpisane już przed świętami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
No mnie też tak powiedziała, po czym okazuje się, że na stronie szpitala jest informacja, że zapisy tylko poprzez osobiste stawienie bądź infolinię szpitala. Dzwoniłam dzisiaj i Pani wciągnęła mnie na listę przyjętych. Z tego co wiem z tvnwarszawa to kontrakty mieli podpisane już przed świętami 🤢

To dziady nooo, a pod jaki numer dzwoniłaś? Daj jak masz to i ja zadzwonię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia 79 nawet bym byla zadowolona z tego jakby mi zrobili cesarke 🙂 tylko nie wiem jak to bedzie jesli chodzi o mnie bo juz jedno ciecie od cesarki mam ale to od ciazy poza macicznej 😞 😞

Ja wole mieć pipke zeszyta niz blizne na brzuchu;/

ja tak samo wolę pocierpiec przy porodzie niz żeby mi rozcinali brzuch 🙂

Linka zaprosilam Cię na nk 🙂


widze własnie zauważyłam dzieki za zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka.
lecę się ubrać, bo ja jeszcze w łóżku w piżamie leżę ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Macie już syndrom wicia gniazda?? mnie tak dopadł, że strach tylko na stan konta patrzeć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
801 70 24 06 🙂
zadzwoń bo coś czuję że na ta Pani mogła o nas zapomnieć: a tak przynajmniej wiesz ( i słyszysz przez telefon ! ) jak cię wklepuje do kompa 😁

No już zadzwoniłam 🙂 zapisała mnie łaskawie tylko teraz czekają na terminy 🥴 mają oddzwaniać. A tak swoja drogą to fajnie tam teraz. Byłam ostatnio w święta na izbie przyjęć, juz funkcjonuje ten nowy budynek.. ale co za babsztyl mnie przyjmował (położna) to makabra, strach się bać trafić na taką przy porodzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
oka.
lecę się ubrać, bo ja jeszcze w łóżku w piżamie leżę ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Macie już syndrom wicia gniazda?? mnie tak dopadł, że strach tylko na stan konta patrzeć 😁 😁 😁

Taaa ja też to mam, sprzątam, układam, czyszczę wszystko na okrągło, o ubrankach nie wspomnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam
i dupa z glukozy oni w ogóle nie robią tego co mój gin chciał a byłam w dwóch laboratoriach prywatnych więc chyba z powrotem muszę wrócić do darmowego tylko teraz skierowania nie mam i dupa
ja jak wczoraj księdza nie przyjęłam to cała rodzina się ode mnie odwróciła na czele z babcią
a ja po urodzeniu to raczej standardowa byłam ale mój mój urodził się 32 lata temu pod koniec szóstego miesiąca i żyje!!!!!!!!!!!!!
widocznie ma jakąś misję skoro dane mu było przeżyć, miał wielką głowe i taka mu została no i rozwijał się bardzo powoli zaczął mówić jak miał trzy lata a chodzić jak miała dwa
dziewczyny pewnie obiadki gotują a ja kupiłam sobie gotowe i spokój idę znowu w piecu rozpalać i wiozę babuszkę do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryrus śliczny brzuszek taki delikatny jak mój tylko że ja kurde mam 15 kilo do przodu
lekarz dwa razy mnie wazył i mówił że przez święta się poszalało ale ja już w wigilię rano tyle ważyłam czyli 5kg do przodu od ostatniej wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam kebaba z frytkami i surówkami mniam
i czuję że mnie choroba łapie więc zrobiłam sobie herbatkę malinowo-żurawinową inie uwierzycie nie wiem jakim cudem skoro to wrzątek i ja nie mogłam tego wypić, zostawiłam herbate na ławie i pies mi pół wychlipał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...