Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
czesc brzuchatki

Kmatus a jeśli można wiedzieć to quinny buzz czy speedi?

cześć aisak! dawno się nie "widziałyśmy" 🙂 pewnie, że można wiedzieć: buzz 4


acha to ten najnowszy model, ja się zastanawiałam nad speedi i myślałam ze podsuniesz jakieś opinie o tym wózeczku 🙂 🙂
mam juz taki mentlik w głowie co do tych wózków ze szok, jeszcze druga opcja to mutsy transporter
achaaaaaaaaaa miałam się pochwalić 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃
bo w poniedziałek byłam u lekarza i mieliśmy potwierdzić płeć, bo u nas to niby dziewuszka ale tak na 60 % no i wyobraźcie sobie że zonk, uparte dziecko, nic nie pokazało, zupełnie nic, godzinę siedziałam w gabinecie, prawie pół godziny USG mi robiła i nic 😮 😮 😮 😮
mąż się tak śmiał a ja myślałam ze my żyły wyjdą, taka wściekła byłam 😲 😠 😠
możliwe że aż do porodu nie będziemy wiedzieć, bo zwinięta? lub zwinięty? jest jak kotek
ze złości aż mi sie płakać w domu chciało 😮 🤢

u mnie ostatnio było dokładnie tak sama, za cholerę nie chciało się obrócić 😁 ale to podobno dziewuszki są takie wstydliwe 🙂 może nie będzie tak źle i na następnym choć na chwilę pokaże co tam chowa 🙂
wracając do wózków to zanim znajomi zaoferowali ten to też myślałam o speedi 😁 niestety zdąrzyłam się tylko dowiedzieć że spacerówka może sprawiać problem bo jest pół leżaca, nie można dziecka posadzić tak normalnie ale to opinia z netu...mam też wśród znajomych takich co mają mutsy transportera i są bardzo zadowoleni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dagi_ napisał(a):
Hmmm, nie wiem o co chodzi, czyzby to byl poczatek tego nieco ciezszego okresu ciazy?? caly dzien czuje sie jak sloniatko, ociezala i wolna, nawet czuje, ze moje pluca sa za male w stosunku do moich potrzeb, ciezko mi...


dokładnie dzis mam takie same odczucia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
a słuchajcie wychodzą wam w końcu te guzy na brzuchu jak wasze maleństwo sie rusza? no ja sie tak doczekać nie moge

guzy no nie wiem 😁 tzn jak mnie kopie to to widać ale to jest chwila moment, pewnie później jak bedą mieć mniej miejsca będą się tak wypychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
a słuchajcie wychodzą wam w końcu te guzy na brzuchu jak wasze maleństwo sie rusza? no ja sie tak doczekać nie moge

"guzy" tak już od miesiąca moze dlatego że ja brzucha prawie nie mam i widzę kazdy,dosłownie kazdy jej ruch, wczoraj nawet lekarz się przyglądał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
hehe no bardzo się nie mogę doczekać, chodz będzie podobno słabiej widac bo mam łożysko na przedniej stronie brzucha

ja też mam na przedniej ścianie i w dodatku bardzo nisko ale jednak coś tak widać 🙂 napewno niedługo zobaczysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ale popatrzna to z innej strony to będzie dla Ciebie wyjatkowy dzień, przyniesie Ci taka niespodziankę bo nie wiesz czy chlopca czy dziewczynke.


ale ja się już nastawiłam na dziewczynkę, strasznie się nastawiłam, zresztą nie będę ukrywać ze marzyłam o dziewczynce 🙂
aż ginekolog się śmiałą ze dawno nie trafiła sie jej taka wstydliwa kruszynka, rzadko która kobitka w 27 tyg. nie wie kogo nosi pod serduszkiem, ale nie powinno mnie to dziwić bo u mnie jak by to powiedzieć nic w trakcie ciąży nie jest książkowe 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi jeszcze nie, ale czekam z niecierpliwoscia na jakas stope lub dlon mojego Maluszka- Dzidziszka 🙂 kreci sie jednak to moje stworzonko juz 3 dzien niesamowicie, nie jestem nawet pewna czy ono spi w ciagu dnia 🙂 swoja droga, ciekawe czy Dzidziuszki nasze szaleja tylko gdy nie spia, czy gdy drzemia, to tez sie moga wiercic...????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez wlasnie takie raczej falowanie brzucha niz jakies konkretne ksztalty. Ale co mnie zaskoczylo, to to, ze juz z tydzien czuje dzidzie i kilka cm pod pepkiem i zaledwie ze 3 palce pod piersiami.... czyzby ono zajmowalo taka duza czesc ciala mojego?? niezle gniazdko zatem sobie tam wije jesli tak rzeczywiscie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez wlasnie takie raczej falowanie brzucha niz jakies konkretne ksztalty. Ale co mnie zaskoczylo, to to, ze juz z tydzien czuje dzidzie i kilka cm pod pepkiem i zaledwie ze 3 palce pod piersiami.... czyzby ono zajmowalo taka duza czesc ciala mojego?? niezle gniazdko zatem sobie tam wije jesli tak rzeczywiscie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a słuchajcie wychodzą wam w końcu te guzy na brzuchu jak wasze maleństwo sie rusza? no ja sie tak doczekać nie moge


ja widze juz na brzuszku jak cos wypchnie z jednej albo z drugiej strony widze tez falujacy brzuszek przy kopniaczkach

ja widze jak brzuch faluje a tak zwane''guzy'' 😁 robia sie jak maly sie rozciaga prostuje nózki to jak wezme reka to tak jak bym głowke w reku trzymała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a słuchajcie wychodzą wam w końcu te guzy na brzuchu jak wasze maleństwo sie rusza? no ja sie tak doczekać nie moge


ja widze juz na brzuszku jak cos wypchnie z jednej albo z drugiej strony widze tez falujacy brzuszek przy kopniaczkach

no własnie ja też ale to tak bardzo niziutko i jak już zacznie to bardzo energicznie że czasem nie nadążam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wy dziewczyny nei czujecie tak wysoko na brzuchu, zaledwie kilka cm ponizej biustu?? to ja nie wiem o co chodzi, w jakiej pozycji to moje dzieci sie znajduje?? hmmm, usg dopiero mam za 3 tygodnie, a ostatnio 8 grudnia bylo skierowane glowka do gory....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
ja tez czuje czasem kopniaczki w dole brzucha a czasem nad pepkiem 🙂

no właśnie Dorka już kiedyś o tym pisałyśmy ja to nie wiem czy mój lekarz nie zna budowy anatomicznej kobiety czy co ale mówił że macica konczy się pod pępkiem i tylko tam czuje się ruchy ale te jego teorii to normalnie czasem jak z kosmosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
no chyba ze to jedynie moje wrazenie ze tak wysoko??

ale tam u nas w brzuchach zaszły ogromne zmiany wszystko się poprzesuwało więc wszystko jest możliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
hehe no bardzo się nie mogę doczekać, chodz będzie podobno słabiej widac bo mam łożysko na przedniej stronie brzucha

ja też mam na przedniej ścianie i w dodatku bardzo nisko ale jednak coś tak widać 🙂 napewno niedługo zobaczysz


no to może juz niedługo i ja zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no chyba ze to jedynie moje wrazenie ze tak wysoko??


Dagi u mnie też tak jest, raz dostaję kopniaczki bardzo nisko a raz wysoko, prawie pod samą piersią 🙂 🙂 dzidzia jest ułożona w poprzek brzucha, główkę ma pod prawą piersią a nóżki pod lewą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w sumie racja, moze to jakies fale uderzeniowe ida 🙂 🙂 a swoja droga, to ja sie juz chyba troszke przyzwyczailam do tego ze nie wiem czy to dziewczynka, czy chlopiec, i jakas spokojniejsza jestem jesli o to chodzi, juz tak nie rozmyslam i nie kombinujue w glowie i nawet sny na ten temat rzadziej sie zdazaja. Z drugiej strony nie moge sie doczekac 3d w styczniu, moze cos ujrze 🙂??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...