Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja kupiłam kebaba z frytkami i surówkami mniam
i czuję że mnie choroba łapie więc zrobiłam sobie herbatkę malinowo-żurawinową inie uwierzycie nie wiem jakim cudem skoro to wrzątek i ja nie mogłam tego wypić, zostawiłam herbate na ławie i pies mi pół wychlipał 😮

dziwny ten twój pies.... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja kupiłam kebaba z frytkami i surówkami mniam
i czuję że mnie choroba łapie więc zrobiłam sobie herbatkę malinowo-żurawinową inie uwierzycie nie wiem jakim cudem skoro to wrzątek i ja nie mogłam tego wypić, zostawiłam herbate na ławie i pies mi pół wychlipał 😮

dziwny ten twój pies.... 😎

ja nie wiem jakby mnie ktoś nie znał to by pomyślał że go głodzę ale on sam jest lepiej odżywiony lepiej niż ja
ale weterynarka uprzedzała że to odkurzacz i wszystko wciągnie i miała racje dobrze że na razie meble oszczędza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro i tak nie mam herbaty a drugiej mi się nie chce robić to jade z babcią do lekarza
i z mojego mieszkania nowego nici,jest inny zainteresowany kupiec my sie za długo zastanawialiśmy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
za meble albo buty to bym swojego upalowała na srodku podworka w 40 stopniowym słoncu 😠

hehe dobre ja też
jest jedna rzecz której się boi to moja zielona kaszkietówka nowiusienka adidasa nie używana, służy to bicia psa
zawsze jest po ręką w pokoju i już nie jedna osoba pytała co ta czapka tu robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
alexia a gdzie twoj brzuszek... mialas po swietach wrzucic? 😉

ewelina nie pytaj bo się alexia wkurzy
na razie ma opory z resztą pewnie zraz wyjaśni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ale mi się masakrycznie dzisiaj nudzi 🤢

bo kuźwa musisz mieszkać tam w stolicy zapraszam tu na wschód nie będziemy się nudzić będziemy popijać herbatę z psem
uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ale mi się masakrycznie dzisiaj nudzi 🤢

bo kuźwa musisz mieszkać tam w stolicy zapraszam tu na wschód nie będziemy się nudzić będziemy popijać herbatę z psem
uciekam

A bo ty musisz tam na tych białych niedźwiedziach, jakbyś tu była to byśmy pojechały na lody do Arkadii, tam na górze Grycan ma taka kawiarenkę i pychaaaa deserki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha!
A ja poszłam wczoraj do mojego dawnego ginekologa w mieście rodzinnym! Badał mnie z godzinę, wyszło, że mam DZIEWCZYNKĘ!!! Dzidzia jest malutka, poprzedni lekarz błędnie określił datę porodu, bo nie wziął pod uwagę tego, że w moim przypadku do zapłodnienia doszło wyjątkowo późno i nie jestem w 26 tygodniu tylko 24 😁 A tamten ciul mimo, że miał przed sobą wyniki USG które stwierdzały wiek płodu na młodszy, chyba nawet tego nie zakumał. Dowiedziałam się też, że mam anemię ;/ Mała wysysa wszystko ze mnie 😁 ALe się cieszę, w końcu wiem, że mam Helenkę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udzielilam sobie malej swiątecznej dyspensy i wkońcu napiłam się upragnionego winiacza! Co zaa ulga...
Kolejny news: byłam kupować ostatnio biustonosz, bo nawet babciny był za mały. W sklepie przymierzyłam ze 30. Jak okazało się, że ten, który na mnie pasuje (jeden ostatni!) to rozmiar 80G !!!!!!!!!! to łażę z karpią miną cały czas. Mam taaaakie rozstępy, że szkoda słów, modlę się tylko, żeby więcej nie rosły bo to już kalectwo. Strach pomysleć, co z nimi będzie jak przestanę karmić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
No to gratuluję Brechti 😁
Ja dzisiaj też mam leniwy dzień, z resztą jak większość moich dni od kiedy na zwolnieniu jestem 😁 Jestem przerażona wydatkami, które niebawem nastąpią.. Ale już po rodzinie puściłam wieść, co i od kogo chcę!!! 😁


No to super! Mi mama przywiozła z Niemiec łóżeczko i wózek, używany co prawda ale ja po klku miesiącach wyjeżdzam do tatusia i nie opłacałoby mi się kupować nówek, kiedy bym ich e sobą nie brała. Mam też całą masę ślicznych ubranek; teraz chcę kupić nowe pościele i kocyki i kilka wyjściowych ubranek. No i oczywiście butelki, laktatory i inne duperele... W ogóle to zaczynam panikować, że nie mam pojęcia, co tak naprawdę potrzebuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...