Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

no pa pa
jeszcze wyjątkowo kanapkę mi się chcę ale jdyna czynna kuchnia ciągle na dole i chyba sobie odpuszczę
do jutra grubaski i te szczuplejsze......................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi znajomi spotkani gdzies na miescie tez mowia ze cos kiepsko widac.. po pierwsze jest ZIMA I NOSIMY PLASZCZE 😜! Latem chyba by zauwazyli 🤢.. no u Ciebie Dorotka to widac powazna ciaze 🙂 Bo u mnie to tak jak na zalaczonym obrazku, a jak sie poloze na plecach !! To uwierzcie ze nikt by sie nie skapnal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Mi znajomi spotkani gdzies na miescie tez mowia ze cos kiepsko widac.. po pierwsze jest ZIMA I NOSIMY PLASZCZE 😜! Latem chyba by zauwazyli 🤢.. no u Ciebie Dorotka to widac powazna ciaze 🙂 Bo u mnie to tak jak widac, a jak sie poloze na plecach !! To uwierzcie ze nikt by sie nie skapnal 😞

u mnie to samo tylko u mnie nawet bez kurtki nie poznali.....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Mi znajomi spotkani gdzies na miescie tez mowia ze cos kiepsko widac.. po pierwsze jest ZIMA I NOSIMY PLASZCZE 😜! Latem chyba by zauwazyli 🤢.. no u Ciebie Dorotka to widac powazna ciaze 🙂 Bo u mnie to tak jak widac, a jak sie poloze na plecach !! To uwierzcie ze nikt by sie nie skapnal 😞

u mnie to samo tylko u mnie nawet bez kurtki nie poznali.....................
DZIADY jedne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Mi znajomi spotkani gdzies na miescie tez mowia ze cos kiepsko widac.. po pierwsze jest ZIMA I NOSIMY PLASZCZE 😜! Latem chyba by zauwazyli 🤢.. no u Ciebie Dorotka to widac powazna ciaze 🙂 Bo u mnie to tak jak widac, a jak sie poloze na plecach !! To uwierzcie ze nikt by sie nie skapnal 😞


no niestety nic na to nie poradze ciesze sie tylko ze przy takim brzuchu nie mam ani jednego rozstepka 🙂 i oby tak dalej bo w 9 mcu w takim tempie wzrostu nie bede mogla chyba wogóle się poruszac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Mi znajomi spotkani gdzies na miescie tez mowia ze cos kiepsko widac.. po pierwsze jest ZIMA I NOSIMY PLASZCZE 😜! Latem chyba by zauwazyli 🤢.. no u Ciebie Dorotka to widac powazna ciaze 🙂 Bo u mnie to tak jak widac, a jak sie poloze na plecach !! To uwierzcie ze nikt by sie nie skapnal 😞

u mnie to samo tylko u mnie nawet bez kurtki nie poznali.....................
DZIADY jedne

hehe tzn ja sie tym nie przejmuję czasem nawet lepiej bo można uniknąć tych wszystkich pytań typu kiedy?jak? po co? jaka płeć? itp no i macania oczywiście
dla mnie im mniej osób wie tym lepiej, później będzie większa niespodzianka jak mnie z dzieckiem zobaczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO BEZ KITU !! Ja sobie tak czasem mysle ze przeciez co niektorzy jeszcze wogole nie wiedza ze jestemw ciazy bo jakos tak czas zapierdziela a kontakt sie niekiedy urywa 😜 No i ja nagle tu wyskocze z gowniarzem maly,m i sie jeszcze okaze ze to MOJE !! To co niektorzy beda w ciezkim szoku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
NO BEZ KITU !! Ja sobie tak czasem mysle ze przeciez co niektorzy jeszcze wogole nie wiedza ze jestemw ciazy bo jakos tak czas zapierdziela a kontakt sie niekiedy urywa 😜 No i ja nagle tu wyskocze z gowniarzem maly,m i sie jeszcze okaze ze to MOJE !! To co niektorzy beda w ciezkim szoku 😜

hehe i o to chodzi lepiej zaskakiwać niż być zaskakiwanym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i jestem sobie sama ja
siedzę w piżamie bo nawet dziś ubrać mi się nie chce
teraz jest 8.40 więc Alwxia właśnie rozkłada sie na 3d, tak sobie myślałam ale by były "jaja' jakby dziś się okazało że to jednak chłopak hehe
czekam na wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
ja tez juz jestem 🙂 ale zaraz zmykam na USG 3d, nie mogę się już doczekać 🙂
odezwe sie z wieściami 🙂 miłego dnia dziewczyny 🙂 :****

o następna to lećcie i opowiadajcie bo ja się zastanawiam nad 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem, ale zmykam narazie, siostra do mnie przyjezdza napisac pozew rozwodowy... 🤢 no niestety nie uklada sie niektorym... 😞 Druga siostra tez mysli o rozwodzie, ale narazie nic nie pisze... czas pokaze... ehhhh 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Ja tez jestem, ale zmykam narazie, siostra do mnie przyjezdza napisac pozew rozwodowy... 🤢 no niestety nie uklada sie niektorym... 😞 Druga siostra tez mysli o rozwodzie, ale narazie nic nie pisze... czas pokaze... ehhhh 🥴

magda to piszcie w razie czego będe widziała do kogo zwrócić się o pomoc(żart wiem że głupi) ale czasem nie warto w życiu się męczyć i poświęcać więc skoro to jedyne i ostateczne rozwiązanie to popieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=4JH7az9jbrE
jej tak sobie czasem oglądam i myślę że moja nie może być tera taka duża i silna to nie możliwe ta dzidzia jest z 26 tc nieprawdopodobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=4JH7az9jbrE
jej tak sobie czasem oglądam i myślę że moja nie może być tera taka duża i silna to nie możliwe ta dzidzia jest z 26 tc nieprawdopodobne


Matylda moja tyle ważyła 2 tygodnie temu. Czyli w 26 tygodniu. A wczoraj na TVN STYLE leciał taki super program o babkach w ciąży i tam też się wcześniak urodził - w 28 tygodniu. Pokazywali też poród w wodzie itd. Super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
o i jestem sobie sama ja
siedzę w piżamie bo nawet dziś ubrać mi się nie chce
teraz jest 8.40 więc Alwxia właśnie rozkłada sie na 3d, tak sobie myślałam ale by były "jaja' jakby dziś się okazało że to jednak chłopak hehe
czekam na wieści

Twoja przepowiednia się nie sprawdzi malutka 😜 Cipka jak marzenie - dzisiaj widziałam nawet wargi sromowe i mam nagrane na płytce.. Chciałam Ci powiedzieć, że w Twoim przypadku 3D czy 4D już nie ma sensu, bo dzisiaj lekarz mi powiedział, że to ostatni dzwonek na nagranie płyty, dziecko już jest za duże.. A jeszcze ta moja wredota odwróciła się głową w dół, wtuliła się w macicę i tylko jej było widać cipkę u góry i jedno ucho na dole 😁 Spała w najlepsze, nawet szturchania lekarza nie pomogły, wcale się nie dziwię, że taka śpiąca bo mi dziś dała do wiwatu od 4 rano do 6-tej. Akrobatykę uprawiała nocną. Teraz sama śpi a matka oczy na zapałki - taki czort 😁 pewnie to po tatusiu 😁 Aaaa i najważniejsze - z łożyskiem już ok - wszystko się wchłonęło 🙃
Ps. moja cytrynka waży już 920 gram więc prawie kilogram 😁 i wg USG termin mam na 9 kwietnia bo jest większa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częśc kobietki zaczynam czytać zaległości 🙂 jej jak fajnie, że widziałaś swoją córeczke też bym już ja chciała zobaczyc a do wizyty jeszcze daleko. Moja malutka od 4 dni tak mi daje popalic ze jestem w szoku wierci się kopie i to mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
o i jestem sobie sama ja
siedzę w piżamie bo nawet dziś ubrać mi się nie chce
teraz jest 8.40 więc Alwxia właśnie rozkłada sie na 3d, tak sobie myślałam ale by były "jaja' jakby dziś się okazało że to jednak chłopak hehe
czekam na wieści

Twoja przepowiednia się nie sprawdzi malutka 😜 Cipka jak marzenie - dzisiaj widziałam nawet wargi sromowe i mam nagrane na płytce.. Chciałam Ci powiedzieć, że w Twoim przypadku 3D czy 4D już nie ma sensu, bo dzisiaj lekarz mi powiedział, że to ostatni dzwonek na nagranie płyty, dziecko już jest za duże.. A jeszcze ta moja wredota odwróciła się głową w dół, wtuliła się w macicę i tylko jej było widać cipkę u góry i jedno ucho na dole 😁 Spała w najlepsze, nawet szturchania lekarza nie pomogły, wcale się nie dziwię, że taka śpiąca bo mi dziś dała do wiwatu od 4 rano do 6-tej. Akrobatykę uprawiała nocną. Teraz sama śpi a matka oczy na zapałki - taki czort 😁 pewnie to po tatusiu 😁 Aaaa i najważniejsze - z łożyskiem już ok - wszystko się wchłonęło 🙃
Ps. moja cytrynka waży już 920 gram więc prawie kilogram 😁 i wg USG termin mam na 9 kwietnia bo jest większa 🤪

to fajnie że wszystko dobrze na prawdę się cieszę ale trochę zmartwiłaś mnie z tym moim 3D tak na to czekałam ale mój lekarz jest nieubłagany będę mogła mieć dopiero za 5 tygodni czyli w 30tc tyle tylko że powiedział mi że sobie podejrzy i gdyby była źle ułożona i mało będzie widać to nie będzie mnie naciągał na to 3D
jeju wasze dzieciaki takie duże, mnie sie wydaje że moja moze waży z 500g na pewno nie więcej Alexia to czemu to dzieco tak "spasłaś"??????????miałyśmy rodzić razem, mnie to pewnie wszystko się opóźni i w maju urodzę a mój mnie tu wczoraj podpytywał kiedy urlop planować a ja mówiłam że około 5 kwietnia na miesiąc i muszę zdążyć w tym czasie bo jak nie to się załamię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dopiero wstalam i ide sobie zrobic sniadanko moja dzisiaj w nocy podobnie jak u ciebie alexia obudzila mnie bo sie tak wiercila skakala kopala ze szok pierwszy raz mnie obudzila w nocy i do tej pory szaleje 😁
Alexia super ze wzystko ok 🙂
dobra uciekam na sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
o i jestem sobie sama ja
siedzę w piżamie bo nawet dziś ubrać mi się nie chce
teraz jest 8.40 więc Alwxia właśnie rozkłada sie na 3d, tak sobie myślałam ale by były "jaja' jakby dziś się okazało że to jednak chłopak hehe
czekam na wieści

Twoja przepowiednia się nie sprawdzi malutka 😜 Cipka jak marzenie - dzisiaj widziałam nawet wargi sromowe i mam nagrane na płytce.. Chciałam Ci powiedzieć, że w Twoim przypadku 3D czy 4D już nie ma sensu, bo dzisiaj lekarz mi powiedział, że to ostatni dzwonek na nagranie płyty, dziecko już jest za duże.. A jeszcze ta moja wredota odwróciła się głową w dół, wtuliła się w macicę i tylko jej było widać cipkę u góry i jedno ucho na dole 😁 Spała w najlepsze, nawet szturchania lekarza nie pomogły, wcale się nie dziwię, że taka śpiąca bo mi dziś dała do wiwatu od 4 rano do 6-tej. Akrobatykę uprawiała nocną. Teraz sama śpi a matka oczy na zapałki - taki czort 😁 pewnie to po tatusiu 😁 Aaaa i najważniejsze - z łożyskiem już ok - wszystko się wchłonęło 🙃
Ps. moja cytrynka waży już 920 gram więc prawie kilogram 😁 i wg USG termin mam na 9 kwietnia bo jest większa 🤪

to fajnie że wszystko dobrze na prawdę się cieszę ale trochę zmartwiłaś mnie z tym moim 3D tak na to czekałam ale mój lekarz jest nieubłagany będę mogła mieć dopiero za 5 tygodni czyli w 30tc tyle tylko że powiedział mi że sobie podejrzy i gdyby była źle ułożona i mało będzie widać to nie będzie mnie naciągał na to 3D
jeju wasze dzieciaki takie duże, mnie sie wydaje że moja moze waży z 500g na pewno nie więcej Alexia to czemu to dzieco tak "spasłaś"??????????miałyśmy rodzić razem, mnie to pewnie wszystko się opóźni i w maju urodzę a mój mnie tu wczoraj podpytywał kiedy urlop planować a ja mówiłam że około 5 kwietnia na miesiąc i muszę zdążyć w tym czasie bo jak nie to się załamię

Ja spasłam dziecko? Ja sama przytyłam 8 kg, od tego odlicz 1 kg dziecko i nie wiem ile tam na wody i macicę.. To może łącznie wyjdzie, że 5 kg mojej wagi na plus 😮 Twoje pewnie też takie duże, w sumie ja też się zdziwiłam, myślałam że mi powie jakieś 600-700 gram a tu taka baba 😁 Ale to dobrze, że taka duża niż za mała. Lekarz stwierdził, że tata wielki chłop to córka nie urodzi się jak malutka chinka 😁 Kurczę jak to fajnie móc zobaczyć to "maleństwo" - ja dzisiaj jestem rozanielona pomimo, że niewyspana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...