Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
NIE NAKRĘCAJMY SIĘ! 🙂 W KOŃCU PO TYCH OKROPNYCH MĘCZARNIACH BĘDZIEMY MIAŁY NA RĘKACH SWÓJ NAJWIĘKSZY SKARB ŚWIATA NASZE DZIDZUSIE NASZE!!! 🙂

tylko 500 zł !!! szok to nie wiem kto mi takich głupot nagadał

ta ale jak te skarby nam dadzą w kość przez całe życie a później i tak nas zostawią......................



Taka kolej rzeczy... ale Ty zawsze wyciagasz jakies czarne mysli 😁 😁 😁 😁 😁

hehe no tak taka kolej rzeczy i to mnie przeraża, kiedyś własnie z tego powodu nie chciałam mieć dzieci bo twierdziłam że nie warto sie poświęcać i męczyć a tu proszę, priorytety się zmieniają chociaż nie do końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mnie z tej wrozby z lancuszkiem wyszlo, ze bede miec 3 dziewczynki, a wiem ze ta wrozba sie sprawdza... i troche mnie to przeraza 🤢 Wolalabym 2 dziewczynki, albo parke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
zobaczcie co nas czeka...
http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Ciekawostki/Filmy-z-porodu/Porod-naturalny2
ja jak to oglądam to przynajmniej wiem co mnie czeka i mniej się boję... 🙂

o matko 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
mi na moim weselu wyszło że bedzie dziewczynka dziewczynka chłopak 🙂 haha no i pierwsza jest dziewczynka 🙂



Jak to na weselu??


haha no wróżba na weselu 2 lata temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
mi na moim weselu wyszło że bedzie dziewczynka dziewczynka chłopak 🙂 haha no i pierwsza jest dziewczynka 🙂



Jak to na weselu??


haha no wróżba na weselu 2 lata temu 🙂


Na czym polegala??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
ogladalam juz ten film 🙂 ogladajcie wiecej to napewno nie bedziecie przerazone 🙂 najlepiej isc na zywial sluchac sie poloznej i tyle ja wychodze z takiego zalozenia


Ja tez tak mysle... lepiej za duzo o tym nie myslec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie na nitce kiedyś jakies 10 lat temu wyszło że będzie dwóch chłopaków i teraz w Boże Narodzenie znowu to samo a można powiedzieć że czarownica mi wróżyła więc nie wiem co myśleć bo niby 17 kwietnia mam córę urodzić......................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ogladalam juz ten film 🙂 ogladajcie wiecej to napewno nie bedziecie przerazone 🙂 najlepiej isc na zywial sluchac sie poloznej i tyle ja wychodze z takiego zalozenia

dokładnie, to właśnie po takich filmach mój poziom schizy wzrasta do maksimum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
mi na moim weselu wyszło że bedzie dziewczynka dziewczynka chłopak 🙂 haha no i pierwsza jest dziewczynka 🙂



Jak to na weselu??


haha no wróżba na weselu 2 lata temu 🙂


Na czym polegala??


standardowo: siedzieliśmy z mężem do siebie plecami i na wyłączona muzyke musieliśmy obrucic głowami i w zależności czy w tą sama strone lub w różna oznaczało chłopca lub dziewczynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ogladalam juz ten film 🙂 ogladajcie wiecej to napewno nie bedziecie przerazone 🙂 najlepiej isc na zywial sluchac sie poloznej i tyle ja wychodze z takiego zalozenia

dokładnie, to właśnie po takich filmach mój poziom schizy wzrasta do maksimum


O ja pierdolę. Na pewno mnie takie filmiki nie uspakajają. Fuj fuj fuj - nie ma chują żeby mój to widział. Wolę rodzic sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Jedyne co mnie przeraza, to nacinanie krocza... 🤢


ej wiecie ja myślałam że to gdzie indziej sie te krocze nacina ! a to tu zaraz z brzegu? myślałam ze tam gdzieś w srodku a to tu zaraz na brzegu?! o boże toż to chyba wargi sromowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ogladalam juz ten film 🙂 ogladajcie wiecej to napewno nie bedziecie przerazone 🙂 najlepiej isc na zywial sluchac sie poloznej i tyle ja wychodze z takiego zalozenia

dokładnie, to właśnie po takich filmach mój poziom schizy wzrasta do maksimum


O ja pierdolę. Na pewno mnie takie filmiki nie uspakajają. Fuj fuj fuj - nie ma chują żeby mój to widział. Wolę rodzic sama.


Ja tez wole sama 🙂 W sumie to moj maz i tak nie chce przy tym byc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ogladalam juz ten film 🙂 ogladajcie wiecej to napewno nie bedziecie przerazone 🙂 najlepiej isc na zywial sluchac sie poloznej i tyle ja wychodze z takiego zalozenia

dokładnie, to właśnie po takich filmach mój poziom schizy wzrasta do maksimum


O ja pierdolę. Na pewno mnie takie filmiki nie uspakajają. Fuj fuj fuj - nie ma chują żeby mój to widział. Wolę rodzic sama.


A niech mój widzi a co niech zobaczy jak ja się bede musiała nacierpieć a nie potem może nie będę w stanie wstac czy cos to nie będzie wiedział dlaczego az tak mnie to boli itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Jedyne co mnie przeraza, to nacinanie krocza... 🤢


ej wiecie ja myślałam że to gdzie indziej sie te krocze nacina ! a to tu zaraz z brzegu? myślałam ze tam gdzieś w srodku a to tu zaraz na brzegu?! o boże toż to chyba wargi sromowe?


To bylo naciecie krocza, zeby powiekszyc "wyjscie" dla dziecka 😁 tylko tak to dziwnie wygladalo 😁 Bo bylo naciecie na prawa strone, dlatego tam krew leciala 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...