Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
matko, ale mam zgage 😠 😠 😞 a w nocnym to bananów nie mają i mój wrócił z piwem 😜

będzie i piwo
ej ale mi Lena teraz buszuje
dziewczyny pomocy co to jest przesyłka kurierska pobraniowa??????????????jak ja mam to babie wysłać?????????????????? już nic nigdy nie wystawię


Matylda musisz se jakiegoś kuriera znaleźć, najczęściej wysyłają DHL albo UPS
a pobraniowa tzn. ze babka bedzie płacić przy obiorze
ja najczesciej wysyłam pocztą polską
znajdz sobie w necie stronkę któregoś kuriera, tam sie chyba wypełnia jakiś formularz i potem zjawia sie kurier i dajesz mu spakowaną paczkę

no właśnie o to mi chodziło bo nie wiedziałam gdzie mam szukać kuriera żeby się nie naszukać czyli ja tą paczkę na tych samych zasadach mogę nadać przez POCZTĘ POLSKĄ??? czy tylko przez firmę kurierską???


no jak babie podałaś że wyślesz kurierem to lepiej tak wyślij, bo może ci zarzucić ze pocztą polska gubi paczki i w ogóle
a w opcji wysyłki podałaś że przesyłka pobraniowa kurierem, czy tylko przesyłka kurierem????
zresztą nie masz sie co martwić, bo jak za pobraniem wyślesz to babka dopiero dostanie paczkę do ręki jak da pieniądze kurierowi wiec kasę na pewno dostaniesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kyrde a propo zgagi ja tez sobie z nia nie moge poradzic caly czas mnie meczy nawet reni nie pomaga nie wiem co by mi na nia pomoglo tak mnie zajebiscie pali ze czasem nie moge wytrzymac szyszkonella masz jakies dobre sposoby ??

ja wyczytałam ze migdały pomagają podobno ale nie mam zgagi wiec nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kyrde a propo zgagi ja tez sobie z nia nie moge poradzic caly czas mnie meczy nawet reni nie pomaga nie wiem co by mi na nia pomoglo tak mnie zajebiscie pali ze czasem nie moge wytrzymac szyszkonella masz jakies dobre sposoby ??

ja wyczytałam ze migdały pomagają podobno ale nie mam zgagi wiec nie wiem 🙂


zobaczymy jutro chyba bede musiala sobie kupic bo nie wytrzymuje juz tak mnie pali codziennie a nie jem nic niezdrowego ostrego smazonego wiec nie wiem od czego to świństwo jest 🙂

ja tez dzisiaj spadam juz ide poogladac jeszcze tv w łóżku pap do jutra 😘

aisak nie boj sie nie jest zle da sie przezyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
kyrde a propo zgagi ja tez sobie z nia nie moge poradzic caly czas mnie meczy nawet reni nie pomaga nie wiem co by mi na nia pomoglo tak mnie zajebiscie pali ze czasem nie moge wytrzymac szyszkonella masz jakies dobre sposoby ??


Co do domowych sposobów to pomagają banany 😉

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra idę bo mam jeszcze mnóstwo roboty serio
jutro na pewno nie będę pierwsza bo mam wyjazd o 5.00 rano no chyba ze wstanę na tyle wcześnie żeby się zameldować ale wątpię bo nie wiem czy w ogóle pójdę dziś spać
a zgagi chyba nigdy w życiu nie miałam albo nie wiem że ją miałam
pa grubasy!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki ja jeszcze leze ta szarosc mnie przytlacza...wczraj wrocilam po 19 od gina i nie zabardzo mnie pocieszył...wynkiki moczu mi strasznie sie posypaly 🤨 przepisał leki zobaczymy co dalej... dał skierowanie na usg...
a dzis na 12.30 do dentysty 🥴
aaaafrytusgratulacjew koncu sie dowiedziałas... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
hej brzucholki ja jeszcze leze ta szarosc mnie przytlacza...wczraj wrocilam po 19 od gina i nie zabardzo mnie pocieszył...wynkiki moczu mi strasznie sie posypaly 🤨 przepisał leki zobaczymy co dalej... dał skierowanie na usg...
a dzis na 12.30 do dentysty 🥴


Ale to powiedzial co sie dzieje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej brzucholki ja jeszcze leze ta szarosc mnie przytlacza...wczraj wrocilam po 19 od gina i nie zabardzo mnie pocieszył...wynkiki moczu mi strasznie sie posypaly 🤨 przepisał leki zobaczymy co dalej... dał skierowanie na usg...
a dzis na 12.30 do dentysty 🥴


Ale to powiedzial co sie dzieje??

albo jakas bakteria wstretna albo jakis problem z nerkami powstal bakteria raczej nie bo nic mnie nie boli ani nie piecze jak sikam 😞kazał pobrac leki i zrobic badania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej brzucholki ja jeszcze leze ta szarosc mnie przytlacza...wczraj wrocilam po 19 od gina i nie zabardzo mnie pocieszył...wynkiki moczu mi strasznie sie posypaly 🤨 przepisał leki zobaczymy co dalej... dał skierowanie na usg...
a dzis na 12.30 do dentysty 🥴


Ale to powiedzial co sie dzieje??

albo jakas bakteria wstretna albo jakis problem z nerkami powstal bakteria raczej nie bo nic mnie nie boli ani nie piecze jak sikam 😞kazał pobrac leki i zrobic badania


Napewno bedzie wszystko dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja od uczę się wstawać po 10... 🤔
cześć, mamuśki.. ja na dziś planów zero, zobaczymy, co mój wymyśli..
jedyne co, to na 17:15 wizyta u gin z wynikami, ciekawe co wyczyta z tych cyferek..
zaraz spróbuję zwlec się z łóżka i zjeść jakieś śniadanie.. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
czy ja od uczę się wstawać po 10... 🤔
cześć, mamuśki.. ja na dziś planów zero, zobaczymy, co mój wymyśli..
jedyne co, to na 17:15 wizyta u gin z wynikami, ciekawe co wyczyta z tych cyferek..
zaraz spróbuję zwlec się z łóżka i zjeść jakieś śniadanie.. 😎

A co za wyniki robiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 🙂 Też niedawno wsatałam ,zjadłam sniadanko,Mojemu też zrobiłam i pojechał sobie...a ja jak zawsze sama ,ale na szczescie po poludniu umowilam sie z kumpela to sie nudzic nie bede 🙂Wczoraj łaziłam po sklepach i kurde tak sie wkurzyłam bo nic na siebie nie mogłam dostać,kupiłam tylko leginsy,ale takie szekszi nie ciazowe,ale kurcze troche sa za lizne:P Stanik ktory jest za mały i rajtuzy ktore siegaja az po same cyce takze git 🙂 Dzisiaj tez czegos poszukam:P
Aaaa...i kurcze dostałam skierowanie na ta wstretna glukoze 🤪 🤪 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...