Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

my już mamy łóżeczko drewniane, takie z możliwością uniesienia go dla noworodka i opuszczenia dla większego dziecka z drewnianymi szczebelkami. Bez szuflad, co prawda ale pomieścimy się w innych szafkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamikusia napisał(a):
otoz to 🙂 no i plusem jest to ze ma szufade na dole 🙂


no dokładnie 🙂 wiesz ja ostatnio na allegro znalazłam dokładnie te łożczko i do tego komoda i rfazem to kosztowało 700zł poszukaj dokładnie może od razu komplet byś sobie kupiła 🙂 jakaś promocja była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-tymon-mis-gratis-i1379367646.html

ja chce takie lozeczko,ale musze obczaic sobie sklep w warszawie z takimi lozeczkami i zobaczyc je na zywo.


śliczne 🙂 i dobrze bo ma 2 szczebelki wyjmowane 🙂 potem malutek sam bedzie wychodził kiedy bedzie chciał


to jest sliczne rzeczywiscie 🙂 moze jednak zdecyduje sie na drewniane lozeczko jak nie poleciacie tych turystycznych..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-tymon-mis-gratis-i1379367646.html

ja chce takie lozeczko,ale musze obczaic sobie sklep w warszawie z takimi lozeczkami i zobaczyc je na zywo.

zanim je kupisz poczytaj opinie, ja chciałam kupić podobnie wyglądające Klupś Safari Żyrafa i jak zaczęłam czytać to sie przeraziłam 🙂


właśnie szwagier moj je kupił są bardzo zadowoleni bo ta jedna dłuższa część jest zsuwana w dół i nie trzeba się schylać . a powiedz czemu ma złe opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
dziewczyny, a jak stoicie z wózkami? Macie już coś? My na razie tylko spacerówkę..


w sobote jedziemy z mężem do Warszawy po wszystko łożeczko wózek fotelik po wszystko ubranka materacyk itp 🙂 wózek chicco S3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-tymon-mis-gratis-i1379367646.html

ja chce takie lozeczko,ale musze obczaic sobie sklep w warszawie z takimi lozeczkami i zobaczyc je na zywo.

zanim je kupisz poczytaj opinie, ja chciałam kupić podobnie wyglądające Klupś Safari Żyrafa i jak zaczęłam czytać to sie przeraziłam 🙂


właśnie szwagier moj je kupił są bardzo zadowoleni bo ta jedna dłuższa część jest zsuwana w dół i nie trzeba się schylać . a powiedz czemu ma złe opinie

- miękkie drewno, trzeba uważać przy skręcaniu łóżeczka
- niedociągnięcia w wykonaniu, jakby mini uszkodzenia
- słabość konstrukcji
A to opinia z ceneo:
"Zakupiliśmy dla naszej przyszłej pociechy komplet mebli Klupś Safari: łóżeczko, komodę z przewijakiem i szafę. Mebelki są bardzo ładne i... to wszystko, co dobrego można o nich powiedzieć. Wykonanie jest bardzo niestaranne, przez co meble nie są łatwe w montażu. Ku naszemu zaskoczeniu, po skręceniu okazało się, że szuflada do szafy nie wejdzie, bo jest za szeroka. Szuflady w komodzie natomiast nie dosuwają się na jednakową głębokość lecz tworzą radosne schodki. Po dokładnym pomiarze do reklamacji okazało się, że szuflada szafy jest z tyłu o centymetr szersza niż z przodu - nic dziwnego, że nie wchodziła. W wyniku reklamacji otrzymaliśmy nową zapakowaną szafę oraz komodę. Po skręceniu szuflad okazało się, że: szuflada szafy jest tym razem szersza na obu końcach, natomiast szuflady komody nie pasują do poprzedniej - również są za szerokie. Opadły nam ręce. Różnice między elementami wahają się od 5 do 10 mm. Wygląda to tak, jakby każdy egzemplarz był ręcznie robiony "na oko" a później poszczególne elementy mieszane między paczkami. Szkoda nerwów."
Tu kolejna:
"Nie polecam tej komody w związku z kiepskim wykonaniem. Trzeba sporo nerwów i czasu, aby komoda była złożona „prawidłowo”. Niestety trzeba poprawiać producenta w montażu wadliwie przykręconych szyn szuflad, ponieważ albo szuflada jest krzywa albo nie da jej się zamknąć a o równych szczelinach między szufladami nawet w tym przypadku nie wspominam.

Kwota wydana na zakup w stosunku do jakości porażka.

Osobiście odradzam! "
"Łóżeczko wizualnie z odległości 3m wyglada fantastycznie, problem pojawia sie podchodzac blizej farba na krawedziach plyty odchodzi, po tygodniu uzytkowania pojawilo sie pekniecie nad zyrawka boje sie oddac to lozeczko w reklamacje z obawa ze bede na nie czekala tak samo dlugo jak czekalam za zakupem. Wiecznie w sklepie tlumaczyli producent nie dostarczyl nam ani 3 hurtownia z nami współpracującym. wszystkie sklepy w internecie oglaszały po swietach to hitem miesiaca i kazdy w odpowiedzi na termin dostawy zapowiadal nie wczesniej niz polowa stycznia (kolejka)"
ITD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
dziewczyny, a jak stoicie z wózkami? Macie już coś? My na razie tylko spacerówkę..


w sobote jedziemy z mężem do Warszawy po wszystko łożeczko wózek fotelik po wszystko ubranka materacyk itp 🙂 wózek chicco S3


ale macie super 😁 😁
my mamy już ze 4 torby ciuszków, spacerówkę, fotelik, baldachim do łóżeczka też (kremowy) śliczny 😁 powoli zaczynam wariować, co do kolorów w pokoju małej, bo u nas taka sytuacja, że mieszkamy z jego rodzicami a od lutego generalny remont w naszym, nowym mieszkanku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
my nie bedziemy mieli lozeczka z baldachimem, myslalam o nim gdyby byla dziewczynka, ale bedzie chlopiec. Zreszta moj maz sie nie zgodzil na to, bo jemu sie to nie podoba 🙂


hahaha to tak jak mojemu na początku 🙂 powiedział o nie no bez przesady co ty chcesz z niej zrobić 🙂 a teraz chyba czuje ze bedzie to jego księżniczka i godzi się na wszystko nawet sam ostatnio kupił body dla niej z napisem córeczka tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-tymon-mis-gratis-i1379367646.html

ja chce takie lozeczko,ale musze obczaic sobie sklep w warszawie z takimi lozeczkami i zobaczyc je na zywo.

zanim je kupisz poczytaj opinie, ja chciałam kupić podobnie wyglądające Klupś Safari Żyrafa i jak zaczęłam czytać to sie przeraziłam 🙂


właśnie szwagier moj je kupił są bardzo zadowoleni bo ta jedna dłuższa część jest zsuwana w dół i nie trzeba się schylać . a powiedz czemu ma złe opinie

- miękkie drewno, trzeba uważać przy skręcaniu łóżeczka
- niedociągnięcia w wykonaniu, jakby mini uszkodzenia
- słabość konstrukcji
A to opinia z ceneo:
"Zakupiliśmy dla naszej przyszłej pociechy komplet mebli Klupś Safari: łóżeczko, komodę z przewijakiem i szafę. Mebelki są bardzo ładne i... to wszystko, co dobrego można o nich powiedzieć. Wykonanie jest bardzo niestaranne, przez co meble nie są łatwe w montażu. Ku naszemu zaskoczeniu, po skręceniu okazało się, że szuflada do szafy nie wejdzie, bo jest za szeroka. Szuflady w komodzie natomiast nie dosuwają się na jednakową głębokość lecz tworzą radosne schodki. Po dokładnym pomiarze do reklamacji okazało się, że szuflada szafy jest z tyłu o centymetr szersza niż z przodu - nic dziwnego, że nie wchodziła. W wyniku reklamacji otrzymaliśmy nową zapakowaną szafę oraz komodę. Po skręceniu szuflad okazało się, że: szuflada szafy jest tym razem szersza na obu końcach, natomiast szuflady komody nie pasują do poprzedniej - również są za szerokie. Opadły nam ręce. Różnice między elementami wahają się od 5 do 10 mm. Wygląda to tak, jakby każdy egzemplarz był ręcznie robiony "na oko" a później poszczególne elementy mieszane między paczkami. Szkoda nerwów."
Tu kolejna:
"Nie polecam tej komody w związku z kiepskim wykonaniem. Trzeba sporo nerwów i czasu, aby komoda była złożona „prawidłowo”. Niestety trzeba poprawiać producenta w montażu wadliwie przykręconych szyn szuflad, ponieważ albo szuflada jest krzywa albo nie da jej się zamknąć a o równych szczelinach między szufladami nawet w tym przypadku nie wspominam.

Kwota wydana na zakup w stosunku do jakości porażka.

Osobiście odradzam! "
"Łóżeczko wizualnie z odległości 3m wyglada fantastycznie, problem pojawia sie podchodzac blizej farba na krawedziach plyty odchodzi, po tygodniu uzytkowania pojawilo sie pekniecie nad zyrawka boje sie oddac to lozeczko w reklamacje z obawa ze bede na nie czekala tak samo dlugo jak czekalam za zakupem. Wiecznie w sklepie tlumaczyli producent nie dostarczyl nam ani 3 hurtownia z nami współpracującym. wszystkie sklepy w internecie oglaszały po swietach to hitem miesiaca i kazdy w odpowiedzi na termin dostawy zapowiadal nie wczesniej niz polowa stycznia (kolejka)"
ITD.


pamiętajcie podczas czytania takich komentarzy o tzw. "marketingu szeptanym" sama kiedyś pracowałam w takiej firmie i się tym zajmowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
a ja mam body z napisem " kochany synus mamusi " 🙂 o kurcze maz bedzie zaraz w domu a ja nie mam dla niegoobiadu .. hohoho.. nie bedzie zadowolony 🙂


leć szybko i zacznij robić 🙂 ja juz się nie mogę doczekać kiedy wprowadzimy się do nowego domku i będę pitrasić w kuchni 🙂 przeprowadziliśmy sie z warszawy i mieszkamy tymczasowo u rodziców a dziś mąż maluje malutkiej pokoik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-tymon-mis-gratis-i1379367646.html

ja chce takie lozeczko,ale musze obczaic sobie sklep w warszawie z takimi lozeczkami i zobaczyc je na zywo.

zanim je kupisz poczytaj opinie, ja chciałam kupić podobnie wyglądające Klupś Safari Żyrafa i jak zaczęłam czytać to sie przeraziłam 🙂


właśnie szwagier moj je kupił są bardzo zadowoleni bo ta jedna dłuższa część jest zsuwana w dół i nie trzeba się schylać . a powiedz czemu ma złe opinie

- miękkie drewno, trzeba uważać przy skręcaniu łóżeczka
- niedociągnięcia w wykonaniu, jakby mini uszkodzenia
- słabość konstrukcji
A to opinia z ceneo:
"Zakupiliśmy dla naszej przyszłej pociechy komplet mebli Klupś Safari: łóżeczko, komodę z przewijakiem i szafę. Mebelki są bardzo ładne i... to wszystko, co dobrego można o nich powiedzieć. Wykonanie jest bardzo niestaranne, przez co meble nie są łatwe w montażu. Ku naszemu zaskoczeniu, po skręceniu okazało się, że szuflada do szafy nie wejdzie, bo jest za szeroka. Szuflady w komodzie natomiast nie dosuwają się na jednakową głębokość lecz tworzą radosne schodki. Po dokładnym pomiarze do reklamacji okazało się, że szuflada szafy jest z tyłu o centymetr szersza niż z przodu - nic dziwnego, że nie wchodziła. W wyniku reklamacji otrzymaliśmy nową zapakowaną szafę oraz komodę. Po skręceniu szuflad okazało się, że: szuflada szafy jest tym razem szersza na obu końcach, natomiast szuflady komody nie pasują do poprzedniej - również są za szerokie. Opadły nam ręce. Różnice między elementami wahają się od 5 do 10 mm. Wygląda to tak, jakby każdy egzemplarz był ręcznie robiony "na oko" a później poszczególne elementy mieszane między paczkami. Szkoda nerwów."
Tu kolejna:
"Nie polecam tej komody w związku z kiepskim wykonaniem. Trzeba sporo nerwów i czasu, aby komoda była złożona „prawidłowo”. Niestety trzeba poprawiać producenta w montażu wadliwie przykręconych szyn szuflad, ponieważ albo szuflada jest krzywa albo nie da jej się zamknąć a o równych szczelinach między szufladami nawet w tym przypadku nie wspominam.

Kwota wydana na zakup w stosunku do jakości porażka.

Osobiście odradzam! "
"Łóżeczko wizualnie z odległości 3m wyglada fantastycznie, problem pojawia sie podchodzac blizej farba na krawedziach plyty odchodzi, po tygodniu uzytkowania pojawilo sie pekniecie nad zyrawka boje sie oddac to lozeczko w reklamacje z obawa ze bede na nie czekala tak samo dlugo jak czekalam za zakupem. Wiecznie w sklepie tlumaczyli producent nie dostarczyl nam ani 3 hurtownia z nami współpracującym. wszystkie sklepy w internecie oglaszały po swietach to hitem miesiaca i kazdy w odpowiedzi na termin dostawy zapowiadal nie wczesniej niz polowa stycznia (kolejka)"
ITD.


pamiętajcie podczas czytania takich komentarzy o tzw. "marketingu szeptanym" sama kiedyś pracowałam w takiej firmie i się tym zajmowałam 🙂

ja nie jestem w ciemię bita 😉 byłam i osobiście je oglądałam i wszystko się zgadza - wykonanie - porażka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jaką pościel kupujecie? Ja zamówiłam póki co taką ale jeszcze potrzebuję drugą na zmianę 🙂
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/49493558557204403615.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/79790597638265429350.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia pamiętaj jak czytasz o tych rzeczach o marketingu szeptanym. Więc lepiej popytać znajomych bo nie wszystkie wpisy są wiarygodne


jak najbardziej sie zgadzam moich znajomych nie stac bylo na drogie lozeczko i kupili takie za 200-300 zł i wcale nie bylo takie zle napewno jakoscia sie roznilo od tych za 600-700 zł ale to nie znaczy ze szkodzi dziecku czy sie rozwalalo po kilku miesiacach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...