Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Alexia 🙂 haha mam galaretke 🙂 poszlam specjalnie do sklepu po nia 🙂 nawet pani w windzie mnie zaczepila bo zauwazyla ze trzymam galaretke w reku i powiedziala ze smaka jej zrobilam na galaretke i tez zaraz sobie zrobi 😁

hehe moja jeszcze nie zastygła ale już też się nie mogę doczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
No trochę lipa z tymi rozstępami... 😞 mój to się wkurza że potem będę brzydko wyglądać... 😞 trudno... Chciała dziecko to ma brzydulę żonę... :P


niech nie przesadza. Jak tak mówi to niech sam w ciąży chodzi. Faceci!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
a ja mam glukoze w poniedzialek 🙂 tylko ze ja mam skierowanie na 75 g


Ja teraz też bede miala na 75 i po dwóch godzinach. Mam nadzieje ze bedzie ok. A z ta dieta to nie za wesolo, bo strasznie lubie slodycze, a tu post 😞. Wy tu o róznych pysznościach piszecie a ja nie moge 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
ja miałam na szczęście wszystko w normie... Po wypiciu tego myślałam że zemdleję... Ochyda...

a mnie to bardzo smakowało, nawet chciałam więcej no ale w sumie ja to dziwna jestem i ta moja ciąża też 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie strasznie mi sie podoba to wszystko razem, chciala bym zielone, bo u nas to nie wiadomo co bedzemy mieli, bo dzis znowu nie udalo sie zobaczyc 😠. Ja mam dosyc blisko do kalwarii gdzie znajduje sie sklep tego sprzedawcy wiec wszystko sobie poogladam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
eunia91 napisał(a):
ja miałam na szczęście wszystko w normie... Po wypiciu tego myślałam że zemdleję... Ochyda...

a mnie to bardzo smakowało, nawet chciałam więcej no ale w sumie ja to dziwna jestem i ta moja ciąża też 😮


Ja tez uwazam ze nie bylo to takie zle......... no to teraz bede miala dokladke 75 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Wlasnie strasznie mi sie podoba to wszystko razem, chciala bym zielone, bo u nas to nie wiadomo co bedzemy mieli, bo dzis znowu nie udalo sie zobaczyc 😠. Ja mam dosyc blisko do kalwarii gdzie znajduje sie sklep tego sprzedawcy wiec wszystko sobie poogladam 🙂


to zdaj relacje z ogladania lozeczek to moze sobie zamowie u niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...