Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Halo halo.

Ale sobie pospałam. Strasznie się źle czułam. Puls chyba z 200 miałam. Myślałam że zemdleję. Ale już jest ok. Zjadłam właśnie 2 kromki z nutellą. Ja mam mnóstwo galaretki ale ochoty nie za wiele na nią. Za to kupiłam sobie dzisiaj puszkę brzoskwiń i może z bitą śmietaną sobie zjem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm, moj ukochany wlasnie przed chwila gdy usiadlam mu na kolanach na pytanie czy wydaje mu sie ze jestem ciezka odpowiedzial przeczaco.... Usmiechnelam sie raz i drugi, mrugnelam okiem, i dopiero po chwili zorientowalam sie, ze on mowil powaznie!!!!! A ja glupia sie ludzilam, ze chociaz bedzie mu sie chcialo, lub pomysli o tym zeby sklamac i powiedziec. No skadze Kochana, nie jestes ani troszke ciezka..... To ja chyba zejde na dol po ta bita smietane..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Wpadłam się pochwalić przeżyciami po USG 3D i 4D.
Moja mała wazy 831g i jest co najważniejsze zdrowiutka 🙂 termin mi sie przesunął na 13 kwietnia 🙂 mała sie strasznie wierciła, zakładała nogi za głowę a na koniec pokazała " piątkę" 🙂 juz nie mogę sie doczekać momentu kiedy zobaczę ją na żywo 🙂
też dzis byłam na glukozie wyszło mi 80 a potem 144 i niby babka powiedziała że jest dobrze więc sie nie martwie jutro jeszcze idę do ginki więc sie wszystkiego dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Co ja wypisuje, w glowie mi sie zlasowalo z tego wszystkiego 🙂 wlasnie o to chodzi, ze odpowiedzial twierdzaco, w sensie, ze na prawde uwaza iz ciezka z naszej dwojki istota 🙂


A tam się martwisz. Wiadomo że w ciąży to z ciebie chuchro nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂 Wpadłam się pochwalić przeżyciami po USG 3D i 4D.
Moja mała wazy 831g i jest co najważniejsze zdrowiutka 🙂 termin mi sie przesunął na 13 kwietnia 🙂 mała sie strasznie wierciła, zakładała nogi za głowę a na koniec pokazała " piątkę" 🙂 juz nie mogę sie doczekać momentu kiedy zobaczę ją na żywo 🙂
też dzis byłam na glukozie wyszło mi 80 a potem 144 i niby babka powiedziała że jest dobrze więc sie nie martwie jutro jeszcze idę do ginki więc sie wszystkiego dowiem 🙂


No linka - to super 🙂 Moja też na USG zawsze ma nogi za głową - mała akrobatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
Co ja wypisuje, w glowie mi sie zlasowalo z tego wszystkiego 🙂 wlasnie o to chodzi, ze odpowiedzial twierdzaco, w sensie, ze na prawde uwaza iz ciezka z naszej dwojki istota 🙂

ale Twój i tak mimo że był bezpośredni jakoś delikatnie to powiedział, bo mój jak mu się wtoczyłam na kolana powiedział; "zejdź bo ciężka jesteś"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anus321 napisał(a):
Ja mialam 143 i mam trzymac diete, za 2 tygodnie mam powtórke badania, tylko ze juz 75 g. Ale zobaczysz co twój lekarz na to

a ja też dziś miałam glukozę i wynik 80,0 na czczo i 106,0 po godzinie od podania 50g ??????????????????????chyba może być, czy nie bardzo??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
anus321 napisał(a):
Ja mialam 143 i mam trzymac diete, za 2 tygodnie mam powtórke badania, tylko ze juz 75 g. Ale zobaczysz co twój lekarz na to

a ja też dziś miałam glukozę i wynik 80,0 na czczo i 106,0 po godzinie od podania 50g ??????????????????????chyba może być, czy nie bardzo??????????


Moja kolezanka miala dzis, i wynik jej wyszedł 139, i powiedzieli jej ze miesci sie w normie, bo podwyzszona jest od 140, wiec mysle ze 106 to chyba ok. Ale najlepiej to juz lekarz oceni. A to wy nie robicie tego u swojego lekarza? bo ja tak i odrazu mówią mi czy ok czy nie bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...