Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
anus321 napisał(a):
Ja mialam 143 i mam trzymac diete, za 2 tygodnie mam powtórke badania, tylko ze juz 75 g. Ale zobaczysz co twój lekarz na to

a ja też dziś miałam glukozę i wynik 80,0 na czczo i 106,0 po godzinie od podania 50g ??????????????????????chyba może być, czy nie bardzo??????????


No pewnie że tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
anus321 napisał(a):
Ja mialam 143 i mam trzymac diete, za 2 tygodnie mam powtórke badania, tylko ze juz 75 g. Ale zobaczysz co twój lekarz na to

a ja też dziś miałam glukozę i wynik 80,0 na czczo i 106,0 po godzinie od podania 50g ??????????????????????chyba może być, czy nie bardzo??????????


No pewnie że tak 🙂

no właśnie i tym sie najmniej martwię, leukocyty jakies kosmiczne mi wyszły trochę szperałam na necie ale tam wszędzie co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze w takim razie to mnie troche zmartwiłyscie ze do 140 dobrze..;/no nic jutro sie przekonam..
eunia91 ale masz wielki brzuszek mój to skromniutki przy twoim 🙂 i nawet jak ksiądz chodził po kolendzie to sie nie kapnął że jestem w ciązy :P nawet mi ciezko sobie wyobrazic ze to juz prawie 7 miesiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91-JAki wielki BRzuchoL
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪- Masakra 🙂hihi
Mój też mówi,że jestem ciezkim klockiem,ale jakos sie tym nie przejmuje 🙂 Ja tez dostalam skierowanie na glukoze ale nie wiem o co choodzi,pojde z mama na to badanie;p Ale cos weny nie mam;/ Kurcze,nawet sie jeszcze nie wykąpałam,Mój prowadzi debate ze swoimi rodzicami a mnie juz ch... strzela!!!!ile mozzna pierdolic w kołko o tym samym no nie moge 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja też idę, na galaretkę się nie doczekałam, jutro zjem 😉 dużo nie piszcie bo jutro będę miała za dużo czytania :P Dobranoc

nie idź, nie idź nie idź nie idź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam rozstępka ani brzucha w sumie no ale pępek mi wywaliło i taki jest teraz ble
moja Lena się dopiero obudziła po tej glukozie i jest niegrzeczna jedna no, może jakiś karnt jeżyk albo krzesełko zastosuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
Ja już przed ciążą byłam troszkę grubsza... :P

Matyldusia ja bym chciała mieć taki wentylek 🙂

ale co tym wentylkiem nie da się powietrza spuszczać..........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...